Skocz do zawartości
Forum

wysokie ciśnienie w 5 miesiącu ciąży.


Rekomendowane odpowiedzi

Bylam wczoraj na wizycie u Pana Dr. I przepisal mi Dopegyt 3x1 bo mialam wysokie cisnienie 160/96. Dziewczyny czy rodzilyscie naturalnie czy cc z wysokim cisnieniem? I jeszcze jedno moje pytanie do was lekarz mowi ze raczej bedzie dziewczynka ale dobrze nie widzi bo lozysko przyslania. Jestem w 17 tyg. Czy to normalne ze lozysko przyslania dzidziusia czyli co jest na scianie przedniej jak przyslania ???

Odnośnik do komentarza

Najwyraźniej dziecko ulożyło się tak, że nie było widać wyraźnie płci. Nie ma się czym martwić, najpewniej uda się następnym razem.
Co do wysokiego ciśnienia - to był to jednorazowy skok czy często masz takie? Czy przed zmierzeniem odpoczęłaś odpowiednio długo, nie miałas nerwowego dnia itp? Czasem sama ekscytacja wizyta i usg połówkowym może tak podnieść chwilowo ciśnienie.
Mierzysz ciśnienie codziennie?

Odnośnik do komentarza

Ja mialam nadcisnienie od 35tc plus obrzeki i bialko w moczu.cis ok od 140/80 do 180/110 depegyt nie dziiiiialal . Lezalam w szpitalu do 39 tc lekarze byli za cesarka ale ordynator kazal rodzic naturalnie wkoncu wyprosilam indukcje urodzilam w 3.40h przycis 180.110 mualam stan przwdrzucawkowy.alr ja i corka zyjemy i mamy sie dobrze.marcowa mama.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...