Skocz do zawartości
Forum

Ile ml powinien jeść noworodek?


Gość Szyszunia1806

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szyszunia1806

Maluch ma dopiero 6 dzień. Odciagnelam sobie pokarm bo pierś mi już spuchla. I chce go zostawić na noc w lodówce żeby nie męczyć się w nocy z maluchem noi tatuś tez by raz mógł wstać. Ale nie mam pojęcia na jakie porcję mam podzielić pokarm. Odciagnelam całą butelkę 125ml. Dałam mu odrazu by sprawidzic ile zje to zjadł tylko 30ml. I poszedł dalej spać. Ile powinien zjadać? Je zwykle co dwie godziny czasem co trzy. Noi mleko jest żółte wiec z tego co wiem wartościowe. I maluszek był donoszony.

Odnośnik do komentarza

Jak fajowo ze możesz tyle odciągnąć. To mleko to siara, bardzo kaloryczne. Trudno stwierdzić ile może dzidziuś zjeść, bo jednak apetyt jest różny w różnych porach. W nocy może np chcieć zjeść więcej i spać dłużej, a może być z tych co zje mniej ale częściej. Są pewne dane podane na pudełkach z mlekiem modyfikowanym, ale to tez średnie i to mleko jest bardziej kaloryczne od kobiecego. Z resztą dzidziuś będzie i tak jadł coraz więcej, więc jeśli chcesz tak dłużej mu w nocy podawać to ilość będzie się zmieniać. A to 30 ml zjadł zaraz po piersi, czy na jedno karmienie?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge85n8t7ol.png

Odnośnik do komentarza
Gość Szyszunia1806

W zasadzie to 30ml zjadł bo go obudziłam i wmusilam żeby zjadł po 2h snu a wcześniej jadł pierś. Nie był zbytnio głodny. Teraz na próbę dałam mu 50ml i musiałam go dokarmic piersią. Chyba poprostu przed snem odciagne z jednej piersi a druga nakarmie. Jak się w nocy obudzi to tatuś nakarmi a co zostanie to wyleje a za drugim razem to go sama nakarmie. Zawsze to chociaż jedno karmienie mi odpadnie i 2h snu dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Wracając do mojej wypowiedzi, to czy dziecko jak je prawie godzinę z jednej piersi, to dużo? Wydaje mi się, że to trwa w nieskończoność....:(jakiś czas temu jadła ok. 40 minut i widać, że była najedzona, a teraz to jakaś masakra:/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...