Skocz do zawartości
Forum

Mąż i jego problemy z erekcją


Gość zuza3245

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zuza3245

Czy to możliwe,ze mąż w wieku 33 lat ma problemy z erekcją? ;/ Co robić i jak mu pomóc? Nie chce ze mna o tym rozmawiac i tylko bardzo się denerwuje jak wspominam,że jednak coś wypadałoby z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Gość matkakureczka

A czemu niby może nie mieć? W kazdym wieku takie problemy mogą się pojawić. Szczególnie,ze mężczyzna to nie robot ale żywa osoba i również moze mieć lepsze i gorsze chwile. Moj maż również jakiś czas temu miał tego typu kłopoty. Na poczaktu nie chciał sie oczywiście przyznać i nie uprawialiśmy seksu, poza tym trochę go przycisnęłam i przyznał się ,ze jest to stres. Może u Twojego też tak jest? Jak z jego pracą? Czy na przyklad nie znosi problemow z pracy do domu? No i czy nie zastanawialiście się nad jakims suplementem?

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia Janszek

Zgadzam się, niestety to się zdarza w każdym wieku. Na pocieszenie, jeśli winny jest stres czy przemęczenie to zapewne jest to problem przejściowy. Można się wspomagać lekami [reklama usunięta]. Mój mąż zamawia nawet online, bo wstydzi się iść do apteki i osobiście kupić. No ale grunt, że to działa :)

Odnośnik do komentarza

w dzisiejszych czasach problemy z erekcją mogą się przytrafić każdemu mężczyźnie, ja przez stres i napięcie w pracy też miałem problemy, do lekarza nie uśmiechało mi się pójść więc poszedłem do apteki, bo partnerka powoli zaczęła dostrzegać ze mam problemy w łóżku, nie chciałem żeby wiedziała, więc stwierdziłem że pójście do apteki [reklama usunięta], odkąd też w pracy mam mniej stresu też po niego rzadziej sięgam ale w najtrudniejszych chwilach mi pomógł.

Odnośnik do komentarza

mój ma 37 lat i kupiłam mu [reklama usunięta], bo już jestem załamana brakiem seksu lub tym, że jest on po prodtu kiepski. to wspaniały facet ale kurczę, mam 31 lat i nie chcę być wiecznie niezadowolona z tego co się dzieje w łóźku. poczytałam jeszcze trochę książek i artykułów i w dużej mierze mogą te probvlemy wynikać z przemęczenia i stresu, złej diety, tego, że większość dnia siedziw pracy, ze ma dużo stresu, nerwów i 'ciężkich dni', woięc zaczęłam o niego dbać tak na maxa, zaciągnęłam go na siłowinę, rzuciliśmy papierosy i jest o niebo lepiej!

Odnośnik do komentarza

to prawda wiek akurat nie ma żadnego znaczenia, u mnie tez się pojawiły problemy z erekcja i to w okolicach 30 roku życia, więc moim zdaniem bardzo wcześnie, ale u mnie problemem był styl życia, zero ruchu a do tego kiepskiej jakości jedzenie, no i to wszystko odbiło się na relacjach w łóżku [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy. Wiele par ma obecnie z tym problem. Nie będę się powtarzała, co jest powodem takiego stanu rzeczy. Najprościej mówiąc stres i styl życia, ot co choroba cywilizacyjna. Pracuję w aptece i wiem, że są obecnie skuteczne leki stosowane w walce z zaburzeniami erekcji, głównie oparte na substancji syldenafil  [reklama usunięta]. Nie chcę reklamować tutaj konkretnych leków, więc powiem tylko, że substancja ta stosowana jest w popularnej Viagrze, a także w lekach intensywnie reklamowanych w mediach np. Mensil czy Maxon Active.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wszystko jest możliwe. Poza tym to wstydliwy problem dla meżczyzn. Oni wstydza się normalnie pójść do lekarza i opowiedzieć o swoim problemie. Dlatego są konsultacje lekarskie zdalne, gdzie po prostu podajesz jaki chcesz lek (w tym przypadku niebieska tabletka) i masz wystawioną receptę na ten lek w ciągu maksymalnie jednej godziny. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...