Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ilonafff

Jak schudnąć po ciąży?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ciąży przytyłam 20 kg, pierwsze 10 znikło po miesiącu, kolejne ok 1 kg na miesiąc, po roku ważyłam tyle co przed ciąża bez żadnej diety i ćwiczeń. Więc może to kwestia czasu?

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To pewnie kwestia genów, niektóre z nasz mają tendencje do tycia i ciężko im zrzucić to, co przybrały, a inne nie muszą robić nic, organizm sam sobie radzi. Całkiem niezłe rady na temat chudnięcia bez diety można znaleźć tutaj https://szmineczka.pl/jak-schudnac-bez-restrykcyjnej-diety/ , bardzo duże znaczenie mają nasze nawyki żywieniowe, jeśli są złe, to koniecznie trzeba je zmienić, jedni nazwą to dietą, inni po prostu zrozumieją, że trzeba zacząć inaczej się odżywiać dla własnego dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wrilla

U mnie z powodu karmienia około 10 kg na minusie w porównaniu do wagi sprzed ciąży. Brzuszek miałam zawsze i lekki mam nadal. Powinnam nad nim poćwiczyć, ale motywacji brak.
Plus schudnięcia jest taki,że czuję się z tym lepiej że jest mnie mniej. Minus- nie mam się w co ubrać Boje się wymienić całą garderobę bo nie wiem jak się zachowa organizm jak przestanę karmić. Bynajmniej wczoraj na dzisiejszą imprezę urodzinową babci kupiłam spodnie w rozmiarze 36 Nigdy takiego małego rozmiaru nie nosiłam. Najwazniejsze to regularnie ćwiczyć bo konsekwencje braku ruchu są kiepskie:
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może spróbuj biegania z wózkiem? Tylko warto mieć taki specjalny do biegani albo do jazdy na rolkach. Pogoda sprzyja mozesz spróbować czegoś noiwego, a moze i dziecku sie spodoba. Wozek biegowy mozesz wypozyczyc i spróbować jak to jest w sklepie tosia. Maja różne modele, wiec sądze że znajdziejsz cos dla siebie. ja testowa łam X-lander X Run i taki wózek bob. Oba fajne. Ale mamy chwalą tez sobie bardzo Summita X3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamkaaa

Dziewczyny spokojnie z tymi ćwiczeniami. Organizm dochodzi do siebie po porodach trzy lata! Ja polecam pasy poporodowe na brzuszek. Cholernie niewygodne ale dzialaja. Mama mi mowila ze kiedys u nich tak kobiety robiły zawsze... Ja urodzilam czworke dzieci. Naturalnie. Dlugo karmilam piersia, jedyne co mi sie zmienilo to lekki brzuszek i tylek mam jak kardashian - nie, nie jestem zachwycona! Teraz juz nie mam sily, ale bardzo polecam codzienny ruch,szybki marsz do pracy, do szkoly i do sklepu. Nie jestem fanka silowni i nie polecam niestety, z basenu przynioslam kurzajki ktorych nie moge sie pozbyc, najszybciej i najbardziej wydolnościowo spisuje sie uwaga! Skakanka. To nie jest zart. Figure mam super, ale wiekszosc to pewnie dobre geny. Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28/6/2016 o 2:39 PM, Gość Ilonafff napisał:

Cześc dziewczyny, szukam sposobu na zrzucenie kilku killogramow po ciąży.
Jestem 8 miesiecy po SN, karmie jeszcze piersią, a waga pokazuje +6 kg, nie wiem jak się ich pozbyć.

Od około 6 miesiąca mozesz juz korzystać z wóków bie4gowych. A znimi biegac, albo jeździć na rolkach. Jak chcesz spróbować to w tosi można wypozyczyc wózek i przetestować, czy Ci to bedzie odpowiadało. Poza tym basen jest świetny na wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koleżanka  wciąży przytyła 24 kg i zrzuciła wszystko, dzięki temu, że od poniedziałku do piątku biegała. Ja nie mogłam sobie na to pozwolić, bo nie miałam z kim maluszka zostawić, dlatego codziennie wychodziliśmy na co najmniej 2 godzinny spacer i udało mi się zrzucić nadmiar kilogramów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...