Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć po ciąży?


Gość Ilonafff

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28/6/2016 o 2:39 PM, Gość Ilonafff napisał:

Cześc dziewczyny, szukam sposobu na zrzucenie kilku killogramow po ciąży.
Jestem 8 miesiecy po SN, karmie jeszcze piersią, a waga pokazuje +6 kg, nie wiem jak się ich pozbyć.

Od około 6 miesiąca mozesz juz korzystać z wóków bie4gowych. A znimi biegac, albo jeździć na rolkach. Jak chcesz spróbować to w tosi można wypozyczyc wózek i przetestować, czy Ci to bedzie odpowiadało. Poza tym basen jest świetny na wszystko.

Odnośnik do komentarza

Nie tknęłam nic słodkiego, jem mniej, nie jadam późnych kolacji, codziennie od soboty chodzę na kije, biegam po schodach i ćwiczę brzuszki w domu. Czy efekty są? Nooooo mam zakwasy że ja pierniczę. Póki co tylko czuje się lżej, a nie wyglądam, ale mam zamiar tak pozostać co najmniej do pazdziernika, bo wtedy mamy wesele przyjaciółki i najwyższa pora wyglądać jak ludź .

Zastanawiam sie nad treningiem elektrostymulacji. Czy któraś na to chodziła i może napisać jak efekty?

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja nie brałam udziału w wyścigu o jak najszybszy powrót do dawnej wagi. Postanowiłam odchudzać się mądrze i zdrowo. Znalazłam dietetyka [reklama usunięta] i dałam sobie czas do końca roku. W czerwcu ważyłam 71 kg, a wczoraj waga pokazała 59 kg. Jestem bardzo z siebie dumna i zmotywowana do dalszej pracy.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Pij więcej wody i zapychaj żołądek rzeczami które są objętościowo duże a maja mało kalorii, rób sobie jedzonko którego po prostu jest dużo. Pij mnóstwo ziół, zielonej herbaty. Często jak jesteśmy odwodnieni to mylimy to uczucie z uczuciem głodu, wiec najpierw gdy poczujesz głód to po prostu napij się wody i sprawdź czy nie chodziło o pragnienie. Znajdź sobie zajęcie żeby nie zajadać nudy, serio jakieś głupoty najmniejsze które odciągną twoja uwagę. Szczerze to jest tydzień max dwa męczarni a później twój organizm przystosuje się do nowego stylu i do nowych godzin jedzenia.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Mało która dziewczyna szybko odzyskuje figurę po ciąży. Zwylke trzeba na to czasu. Niestety czasami zmiany są trudne do cofnięcia. Sama nie miałam nigdy cellulitu ale po ciązy dostałam. I pomimo tego, że należe do szczupłych osób to nie byłam w stanie się tego cellulitu pozbyć 😞 Powodował u mnie niesamowiet kompleksy

probowałam wszystkiego: fitnessu pilates, jogi. Oraz masażu bańką chińska.Nie jestem rowniez w stanie napisać ile wydałam na te wszystkie cudowne kosmetyki jakie miały usuwać cellulit.

To co mi pomogło to ... endermologia:  [reklama usunięta]

Zabieg polecam każdemu kto męczy się z cellulitem

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

 

Cytat

 

nie trzeba nie wiadomo jak ćwiczyć, wystarczy po prostu nie siedziec caly dzien w jednym miejscu, wystarczy gdzies sie przejsc albo porobić coś kondycyjnego nawet przez 20 minut zeby pobudzić organizm  do trawienia i juz bedzie inaczej. Wiem że duzo osób schudło na diecie sokowej, Sok pomidorowy jest dobry na odchudzanie bo jest gesty, mozna sie nim zapchać a nie ma kalorii  i cukru, 17 kcal/100ml to 3 razy mniej niz inne soki owocowe. 

83434673_216364029397647_5316708190010736640_n.jpg

Edytowane przez Dziubala
Odnośnik do komentarza

U mnie fajnie zdaje egzamin catering dietetyczny. Zamawiam sobie już jakiś czasy [reklama usunięta], dzięki nim jem zdrowo, regularnie i świeżo. Posiłki są kolorowe i syte a dzięki temu znacznie łatwiej wytrwać na diecie;)

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja również uważam, że warto podejść do tematu z głową. Odchudzanie poprzez głodzenie się jest niewskazane dla Ciebie i dziecka. Ja skorzystałam z pomocy doświadczonego dietetyka z poradni [reklama usunięta] we Wrocławiu. Indywidualnie dostosował dietę do moich preferencji żywieniowych i zapotrzebowania kalorycznego. Po 4 miesiącach udało mi się wrócić do wagi sprzed ciąży.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

U mnie była ciężka praca na początku, byłam na ścisłej diecie i ćwiczyłam ile mogłam. Dopiero później stałam się bardziej chytra i uznałam, że zamiast tracić czas (w ogóle praktycznie nie spałam) to zacznę chodzić na ćwiczenia, które będą połączone z zabiegami, dzięki czemu nie będę się aż tak katować. Trafiłam do salonu  [reklama usunięta] w Warszawie, korzystałam z zabiegów Body Shape, w kapsule pod ciśnieniem. Na takich ćwiczeniach spalałam o wiele więcej kalorii i o wiele szybciej doszłam do formy, polecam gorąco.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

U mnie w ciąży było +30kg. Wiem, że dużo, strasznie dużo, ale no trudno. Później trzeba było pozbyć się tego nadbagażu. Zmieniłam dietę, zaczęłam ćwiczyć, no właśnie, ale zamiast diety byłam na głodówce, sama nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy. Dopiero później zaczęłam wdrażać się w temat dobrego odchudzania przeczytałam ten artykuł: https://www.poprawianieodzywiania.pl/skutki-drastycznej-diety/ i zdałam sobie sprawę, ze wszystko robię źle. Na ich stronie znalazłam super tipy, program DrDietman, który jest darmowy, i z którym można w łatwy sposób znaleźć dobrego dietetyka, który pomoże wam z odchudzaniem, polecam.

 

Odnośnik do komentarza

Lata się katowałam i nadrabiałam efektem jojo. Dopiero z sauną karbonową zaczęłam systematycznie chudnąć i co najważniejsze nie było jojo. Używam do dzisiaj dla podtrzymania efektu i jestem bardzo zadowolona. Najważniejsze to kupić lub korzystać w salonie z oryginalnej sauny karbonowej. Musi mieć 3 strefy i temperaturę 80 stopni. Niestety dużo jest podróbek. Ja w końcu zaczęłam żyć normalnie, ubierać się normalnie. W końcu czuję, że żyję.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim wykluczenie produktów szkodliwych, słodyczy, wszystkiego, co negatywnie wpływa na sylwetkę - kolorowe napoje, desery, ciasta - mnóstwo tego jest. Trzeba tylko rozsądnie do tego podejść, odpowiednio dobrać wszystkie elementy. Bez diety niczego nie zdziałacie, ale musi też być aktywność. [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja się wypowiem w kwestii cwiczeń.  Bo ja też nigdy nie byłam fanką cwiczeń. Jedyne, co robiłam, to duuuuużo spacerów (jeśli gdzieś mogłam dojść pieszo, wybierałam pieszo lub rower miejski latem zamiast komunikacji miejskiej) no i hula hop i łażenie w góry. Próbowałam różnych sportów, ale nie podobały mi się niemal żadne. Ale zmienilo się to w styczniu, zaczęłam regularnie trenować jogę i wpadłam po uszy. 

Świetne rezultaty w krótkim czasie daje rownież elektrostymulacja [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Chcac pozbyć się tego dodatkowego „bagażu” po ciąży ja wybrałam diete 1:1 która polecila mi moja bratowa. Jej również dzięki niej udało się schudnąć po ciąży to co przybrala więc stwierdziłam ze zaryzykuje. Kobitki słuchajcie to najlepsze co mi się przytrafilo, ich posiłki są bardzo smaczne, macie wybor od roznych zup po koktajle, i mało tego – kilogramy naprawdę znikają

Odnośnik do komentarza

Jak schudnąć po ciąży?
Oto plany dietetyczne, które działają bez poświęcania zbyt wiele czasu i wcześniejszego wysiłku. Utrata wagi powinna być łatwa i możliwa do osiągnięcia, ale dla niektórych może być trudna. Możesz mieć duży wpływ na swoje zdrowie, wykonując te proste instrukcje, więc przeczytaj ten artykuł, aby rozpocząć odchudzanie!

Te plany dietetyczne nie tylko pomogą Ci schudnąć, ale są również korzystne dla zdrowego życia.

Śniadanie to idealny posiłek dnia i właściwy sposób na rozpoczęcie dnia. Dzieje się tak, ponieważ pomoże ci pozostać pełniejszym, o ile spożywasz pokarmy wypełnione błonnikiem, a tym samym minimalizujesz przejadanie się. Błonnik może również pomóc w utracie wagi, będąc doskonałym źródłem sytości i utrzymując prawidłową pracę układu trawiennego.

Twoje ciało potrzebuje czasu, aby spalić kalorie podczas snu, więc kolejny powód, dla którego powinieneś zjeść zdrowe śniadanie. Nie tylko zapobiegnie to przybieraniu na wadze z powodu nadmiaru kalorii, ale także utrzyma Twój metabolizm na wysokim ogniu i sprawi, że będziesz czuł się pełny przez dłuższy czas.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

To mit, że zdrowie jedzenie jest drogie, od rozprawieniem się z tym mitem bym zaczęła. Buraki, kapusta kiszona, ziemniaki, marchew, por, surowa kapusta, surowe mięso kurczaka, cebula, czosnek, kasze, soczewica, fasola, jajka, jabłka, jagody - to tanie, dostępne jedzenie, z którego można wyczarować dużo prostych, zdrowych dań.

A jeśli chodzi o trening to polecam elektrostymulację, sama chodziłam na takie ćwiczenia w Krakowie [reklama usunięta]. Jestem zadowolona z rezultatów. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Najlepiej jest próbować wszystkiego po trochu aby się nie zniechęcić; w przypadku treningów w domu to na YouTube masz bardzo duży wybór treningów jest warto przed wykonaniem sobie obejrzeć i ocenić swoje możliwości  😉

Jeśli chodzi o suplementy na odchudzanie to polecam przetestować zielony jęczmień:

[reklama usunięta]

W wielu przypadakch bardzo pomaga jeśli chodzi o schudniecie. 

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Po ciązy pod kontroloą fizjo polecam wrócić do ćwiczeń. Na zachętę warto sobie kupić dobry strój. [reklama usunięta]
Dodają motywacji. Bardzo dobrze się w nich ćwiczy, dobrze trzymają brzuch . Dodatkowo są kolorowe i z nieprzeswitującego materiału. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Zobacz, czy w pobliskiej siłowni nie ma grupowych zajęć. Treningi siłowe dla kobiet, joga, pilates, zdrowy kręgosłup. O wiele łatwiej zebrać się do ćwiczeń regularnych z grupą  ja nienawidzę ćwiczyć, a jestem teraz na siłowni praktycznie codziennie, na różnych zajęciach.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie ze jednym ze skuteczniejszych sposobów jest wizyta u dietetyka [reklama usunięta], opracuje konkretny plan zywienia i bedzie kontrolował cały proces 🙂 mozna byc wtedy spokojnym, ze wszystko idzie w dobrym kierunku

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ściągnij aplikację fitatu i licz kalorie. Nie schudniesz bez deficytu kalorii. Zdrowa dieta nie jest droga. Zresztą możesz jeść wszystko, ważne, żeby trzymać deficyt. Ćwicz w domu. Ruszaj się jak najwięcej. Ja po porodzie codziennie chodziłam na spacery. Zaczynałam od 2-3km a później standardem codziennie było 10 a czasami nawet 20 km.

No i polecam kupić Ci zioła na odchudzanie [reklama usunięta]

Same zioła Cię nie odchudzą, ale zdecydowanie pomogą w zrzuceniu zbędnych kalorii.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...