Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Co do skurczy to moja kolezanka tak miala. Pojechala sobie na kontrolne ktg zrobili ona szczesliwa, ze juz wraca po wszystkim do domu. Nagle lekarz jej mowi, zeby usiadla na fotelu. Badal ja i nagle podobno blady sie zrobil i mowi do niej. Pani to juz dzis do domu nie pojedzie a ona ze smiechem dlaczego przeciez nic sie nie dzieje. Okazalo sie ze na ktg miala skurcze najmocniejsze a jak ja zbadal to rozwarcie miala juz na 8cm.

Odnośnik do komentarza

U nas też pada deszcz i jakoś mi się z wiosną skojarzył.
Co do prezentów to ja jestem jakaś anty. Może dlatego, że miałam przykrą sytuację gdy lekarz sam się wręcz domagał. To mnie w ogóle zszokowało i do lekarzy zraziło. Nawet nie trafiłam ja dotąd na specjalnie dobrego lekarza.
Bety też nigdy nie robiłam, mimo że wiele lat się starałam o dziecko. Zawsze test mi wystarczył.
Monii tak Ci współczuję z tym facetem. Nie mogę pojąć nigdy jak mężczyźni nie szanują i nie doceniają kobiet. A jeszcze w ciąży, gdy kobieta potrzebuje więcej czułości, troski i zainteresowania.
Mój też się za bardzo niczym nie interesuje, o wizytach nie pamięta, wszystko muszę sama przypominać, moje samopoczucie go nie rusza. Ale to taki typ, niestety:( natomiast o obrazaniu czy braku szacunku nie ma mowy. Nie ma takich sytuacji.
Tego bym nie zniosła także Cię rozumiem. Pozostałe sprawy robią mi przykrość no ale trudno, nie zmienię tego skoro on taki jest. Nie jest to jednak groźne tylko przykre.
Właśnie Wiola też miałam pytać o rozmiar ubranek bo już się wahałam czy może większe powinnam mieć. Ale jak Twój Wojtuś się mieści w 56 to moja na pewno się zmieści i nic już nie zmieniam.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Tez wlasnie sie nad rozmiarem zastanawialam, ale wydaje mi sie w takim razie ze 56 bedzie ok :)
Z tymi skurczami to kurcze niezle historie... wszedzie pisza i mowia ze sie nie da ich przeoczyc, ale jak widac i od tego sa wyjatki..
Co do goraca to tez mi duzo cieplej odkad jestem w ciazy, wczesniej jak wiekszosc z Was zmarzluch a teraz moze nie otwieram okien wszystkich ale na pewno duzo szybciej robi mi sie cieplo, czasem wrecz goraco.
ania r. to powodzenia na wizycie, oby lekarz wam pomogl. I nie sadze zeby Cie o hipochondrie ktos posadzal, przeciez jak sie dziecku cos dzieje to nie mozna z zalozonymi rekami siedziec.
Monii mam nadzieje ze Twoj maz pojdzie po rozum do glowy i Cie przeprosi! No naprawde przykra sprawa ze tak postapil i tkwi dalej w tym uporze... niestety czasem meska duma jest problemem :/ choc sa takie momenty ze kazdy powinien wsadzic dume do kieszeni i zrobic to co nalezy. Kazdy ma prawo popelnic blad, wazne zeby go zrozumiec, przyznac sie i probowac naprawic. Ja tez nieraz kloce sie z mezem, zazwyczaj to sa szybkie spiecia i szybko dochodzimy do porozumienia. Ale tez pare razy zdarzylo sie ze ktores powiedzialo za duzo - na szczescie u nas dobrze funkcjonuje rozmowa i to ze jestesmy przyjaciolmi i jak emocje troche opadna potrafimy usiasc i przegadac wszystko.
Madzia uuu biedny ten Twoj maz... naprawde wspolczuje zwlaszcza ze dobrze wiem co znaczy bol glowy.. :( kurcze musisz go ochrzanic ze jak jest lepiej to nie znaczy ze mozna pewne zachowania zmieniac. Faceci :P

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Grazka gratuluje! Razem z dziewczynami czekam niecierpliwie na zdjecia Julki:)

Moze faktycznie byloby to rozwiazanie jakbym szyla na zamowienie kocyki to by mi wybciej czas zlecial, ale jednak brzuch przeszkadza w takich pracach. Ja maszyne mam od lipca, dostalam od meza na urodziny, takze dopiero sie ucze i robie tak bardziej intuicyjnie;)

Jesli chodzi o prezent dla lekarza to ja nic nie daje, zobaczymy jak bedzie w szpitalu, jak bede miala jakies sympatyczne polozne to moze cos dla nich ale nic nie planuje. Ale jak ktoras z was chce dac i nie ma pomyslu tofajna opcja to tez kosz z herbatami roznymi. Ja dalam taki swojej promotor po obronie. W koszu bylo chyba 10 rodzajów herbat sypanych i 5 smakow goracej czekolady. W galeriach sa takie sklepy jak np "czas na herbate" itp i oni sami nwet tam te kosze ladnie pakuja i ozdabiaja. Takze taka alternatywa zamiast tradycyjnej flaszki;)

Monia wspolczuje sytuacji z mezem, oby sie opamietal. Moj na szczęście w ciazy mnie oszczedza. Kiedys faktycznie czasami sie klocilismy o jakies glupoty ale zaraz sie godzilismy, ale teraz w ciazy jak.maz widzi, ze zaczynam sie denerwowac to mnie przytula i probuje rozladowac sytuacje jakims żartem i to zawsze pomaga.

Z tym staraniem o dziecko to u nas trwalo dwa lata i jak zrobilam dwa testy i oba wyszly pozytywnie i poszlam na wizyte za jakis czas do lekarza, tez nie od razu tylko po tygodniu chyba, to po zrobieniu usg powiedzial, ze nie jestem w ciazy na pewno, testy sa falszywie pozytywne i kazal mi luteine brac 4 dni i potem odstawic i w ciagu kolejnych dwoch dni mialam dostac okres. Do tej pory jest dla mnie zagadka jakim cudem nie rozpoznal ciazy i byl taki pewny, ze to na pewno nie jest ciaza, okres sie spoznia ale to nic nie zmaczy. No i to juz 37 tydzien tej na pewno nie ciazy;) oczywiscie lekarza zmienilam.

Moj maz pracuje w niemieckiej firmie i dzisiaj dostal od nich kartke na urodziny, ktore ma 20 lutego i karte podarunkowa na 50 euro. Milo z ich strony, na swieta tez taka wysłali, wiec lacznie 100 euro to nawet do hmu w goerlitz mozna sie przjeechac i malej ciuszki kupic:)

Rozpisalam sie troche wyjatkowo:) a z tym goracem w ciazy to tak chyba jest, ja tez sypialnie wietrze przed spaniem to maz sie smieje, ze ja to potrafie zrobic goraca atmosfere w sypialni:) oczywiscie w przenosni to mowi trzesac sie z zimna:)

Odnośnik do komentarza

Madzia ja jaj miałam przepowiadające, to czułam tylko napinane brzucha, bardzuej jako dyskomfort niż ból. A co do skurczy, to pisałam o koleżance ze studiów, która syna urodziła w domu a łożysko w kartce. Poczuła tylko potrzebę skorzystania z toalety a tu zaskoczenie.
Moni u mnie też pada. Cóż za zaskoczenie. A nie możecie spokojnie usiąść i pogadać?

A w ogóle w ramach nadmiaru szczęścia sąsiedzi zajął nań łazienkę. Ciekło jak z kranu. Ale przynajmniej ich poznałam. Mają 9 letniego syna i półtoramiesięczną córkę. Syn miał 4200 rodziny PSN i niecałe 8 godzin a córka 3 kg, po 12 godzinach męki zrobiono CC. Kobieta mniejsza ode mnie, więc i ja już będę próbowała dołem. Uspokoiła mnie jak poopowiadała na spokojnie o swoich przeżyciach. I może będę miała towarzyszkę na spacery

Odnośnik do komentarza

Ja tez wezme glownie 56 rozmiar, jedno body 52 i tyle wrazie co :P No u nas szaro i buro, caly czas chce mi sie spac :p
Madzia prawdziwy facet.. juz lepiej to najlepiej wszystko odstawic ;) Dobrze ze nie ma tej Candidy juz, niech sie pilnuje.. i wspolczuje bolow glowy ;/
Grazka jak tam? Ciekawe czy mialas łyżeczkowanie biedulka ;/
Ndorka wyjazd taki fajny pomysl, oby pogoda wam dopisala :)
Zalotka hehe ja tez bylam kosmiczny zmarzluch, dopiero gdzies po 6 msc zaczelo mi byc wszedzie goraco.. teraz wrecz sie topie wszedzie, juz wogole na zakupach jak stoje przy kasie to masakra ;/
Monii u mnie nic nie leje, jestem z północy :)
Ehh.. wspolczuje takiej atmosfery w domu przed samym rozwiazaniem.. moze wszystko sie pouklada do porodu. Chcesz zeby byl przy Tobie?
Ania r. no ciekawe.. tez bym rozerwala ten materac tyle mowia o robakach ale skoro nic nie bylo.. a proszku nie zmienialas? Moze jakas alergia skorna? A moze byl niedawno szczepiony i poprostu taka reakcja uczuleniowa?

Odnośnik do komentarza

Grazka gratulacje córeczki :)
Szybko sie uwinelas i mam nadzieję że z tym łożyskiem bedzie ok, jak to możliwe że kawałek zostalo? Zdrowka i wszystkiego dobrego.
Gosia888 ty w tym srodowisku siedzisz to wiesz co i jak. Zadna z nas nie ma takiego poglądu stad jak ty.
Trzymajcie sie dziewczyny. Ja wracam do pracy

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kmjjwk9uu.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ug37krhmjihbmr9v.png

Odnośnik do komentarza

Gosia lozysko w karetce? Ale ekspres, ale bym tak nie chciala urodzic w domu, wogole sama.. chyba bym zeszla na zawal szybciej ;/ A z sasiadami smieszna historia i ze ten wiekszy syn szybciej poszedl to naprawde ciekawe bo ponad kilo roznicy :P
Ewalina no to fajnie, kasa zawsze sie przyda, mily gest z firmy ;)
Co do prezezentow.. jak rodzilam corke to nawet nie pamietam kto odbieral mi porod, przeszedl pomogl i tyle :P Ciagle byli inni, a polozne bardzo mile i pomocne ale chyba nie az tak zeby im cos przynosic :P Gdybym miala sytuacje jak Madzia ze lekarz prowadzacy ciaze od poczatku, potem sie mna opiekuje a potem robi CC to dla mnie zrozumiale jak najbardziej :P Ale ze jacys lekarze sie tam kreca, a polozne zmieniaja co chwile to nie wiem komu cos przynosic :P Moja gin prowadzaca pracuje w moim szpitalu, nie wiem czy na nia akurat gdzies trafie :)

Odnośnik do komentarza

Co do rozmiarow ubranek to u mnie jest tak, ze niektore 56 sa wieksze od 62 tak wiec jak zobaczylam to bylam delikatnie mowiac w szoku. I sa to niemale roznice:)
Gosia zeby usiasc i rozmawiac to trzeba chociaz odrobine winy widziec albo chociaz chciec ja zauwazyc, a nie uwazac sie za ideal i wpierac ze wszystko co sie wydarzylo to przeze mnie. Ja po tym co uslyszalam szanuje sie na tyle ze nie zamierzam blagac, zeby zauwazyl, ze cos zle powiedzial albo zle zrobil, bo jesli on nie widzi swojej winy to rozmowa nie ma najmniejszego sensu tym bardziej ze klotnia, szantaz i slowa wypowiedziane dotyczyly rowniez nienarodzonej Kornelki. A to jest najbardziej niewybaczalne. Dlatego niestety musze zacisnac zeby chocby nie wiem jak bardzo ranila mnie cala sytuacja, ale dopoki nie uslysze slowa przepraszam i nie bedzie chcial sam porozmawiac to na pewno sie nie pogodzimy. I tyle w temacie.
Fajnie ze poznalas sasiadow szkoda ze w takich okolicznosciach:)
Camilla jesli chodzi o to czy chce zeby maz byl przy mnie? Chcialam zeby byl w szpitalu, ale na pewno nie przy samym porodzie, bo on nalezy do wrazliwcow i jeszcze by zemdlal hehe:) Poza tym moze to glupie, ale na wszelki wypadek (bo juz klotnie mi wystarcza) chcialabym uniknac sytuacji jak jego siostra chciala meza przy porodzie on byl bardzo chetny cieszyl sie jak dziecko, a po porodzie jak juz byli w domu to powiedzial jej ze wiesz bardzo cie kocham, ale po tym co widzialem to nie jestem wstanie traktowac cie jak kobiete, ktora pozadam tylko jak matke dziecka. I w rezultacie od 4lat zyja w malzenstwie, ale bez seksu i w oddzielnych pokojach. I faktycznie jako matke traktuje ja bardzo dobrze szanuje, wspiera, ale jako kobieta dla niego nie istnieje:(

Odnośnik do komentarza

Kurde no to ekspres rzeczywiście, chyba bym umarła na zawał jakbym tak urodziła :/ moja ciocia rodziła ekspresowo, pierwsze dziecko 2h od zaczepia się skurczy a drugie w 40 minut! Ledwo do szpitala zdazyli dojechać. Ale nie wiem jakie duże dzieci były, jedynie ciocia jest wielka i ma bardzo szerokie biodra więc może to pomogło. A przepowiadajacych nie czuje, żadnego napisania czy twardnienia brzucha, ani tych boli jak na miesiączkę, rano jak się budzę to czasem musze dotknąć brzucha bo w ogóle nie czuje że tak jest, nic mi nie ciąży. Wszyscy mnie żałują że jeszcze trochę muszę się pomeczyc, i chyba mi niewierzą że nic mnie nie męczy ani brzuch mi nie przeszkadza ani nic innego.
Ewalina no to miło.ze.stronycfirmy, dbają o pracowników, ale w.Niemczech to w ogóle.sie ludzie szanują, zarówno pracownicy swoją pracę jak i szef swoich pracowników. I tak powinno być.
Też się zastanawiam ciągle.co tam u Grażki, pewnie ma męża w szpitalu i zajmuje się mała i nie ma czasu na forum się udzielać ;)
Camilla to że.moj mąż tak ma.to norma, ale ja jestem kobietą i jestem taka sama :p Ja to już nawet o euthyroxie pamiętam co trzeci dzień ostatnio, tabletki dla ciezarnych odstawilam 2 tyg temu bo były z żelazem i mnie jelita bolaly a już nie warto kupować. Ja to nawet psu po operacji zapomniałam podać antybiotyk 2x dziennie przez tydzien. Muszę mieć jakiś patent żeby o lekach dla dziecka nie zapominać :/
Ewalina to też Ci niezlycstres lekarz zafundował :/ skoro byłaś ponad tydzień po terminie okresu to znaczy że to już 5tc był to musiało być już widać pęcherzyk przynajmniej, dobrze że lekarza zmieniłaś.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi z tymi szerokimi biodrami, ze niby ma byc szybszy porod tak sie wszedzie slyszy:) w mojej rodzinie wszystkie kobiety z szerokimi biodrami konczyly porod cesarka albo ledwo rodzily nawet male dzieci. Natomiast te, ktore mialy waskie biodra rodzily moment bez cesarek bez wywolywania bez problemow i to spore dzieciaczki. Jedna np urodzila 6 dzieci i z zadnym nie dojechala do szpitala, bo ona miala jeden skurcz i dziecko zaraz sie pojawialo:) Tak wiec ciekawe czy ja podtrzymam rodzinna tradycje i tez bede sie meczyc, bo ja z tych z szerszymi biodrami hehe:)

Odnośnik do komentarza

Moni to zmienia postać rzeczy, bo nie wiedziałam, że i Małej to dotyczy. Po Waszych przejściach jeszcze, ale cóż. Tylko przykre, że tak na samą końcówkę.
Ewalina właśnie miły gest ze strony pracodawcy. U nas hmm zapomnij
Madzia ja też już nic nie biorę dla siebie od jakiegoś czasu, w najważniejszym okresie sumiennie brałam. A jeśli chodzi o dziecko, to pewnie trzeba będzie jakiś rytuał wymyślić. Też różnie leki dla siebie brałam, ale z dzieckiem to już nie żarty.

Co do porodu w domu, to nie chciałabym urodzić tak planowanie. Ale zdarzały się dzieci i matki przywożone, ni nie zdążyli dojechać lub matka nie czuła skurczów i ojciec pod kontrolą telefoniczną karetki go przyjmował. I te dzieci rodziły się w dużo lepszym jak nie idealnym stanie niż dzieci z porodów domowych z położną. Chyba położne jednak chcą za wszelką cenę doprowadzić wszystko do końca...
A co d obecności męża - ja swojemu powiedziałam, że w razie CC nue chcę go na sali operacyjnej a w przypadku PSN jemu samemu zostawiłam decyzję i jeszcze nie dał ostatecznej odpowiedzi. Wie tylko, że nie będę zła jak go nie będzie. A tak w ogóle to na sali porodowej świetnie widać kto kogo namówił na poród rodzinny...

Odnośnik do komentarza

Madzia jak ja bylam u lekarza to juz bylo okolo 7 tygodnia, bo poszlam tydzien po zrobieniu testu. Potem sie dowiedzialam, ze jego za takie przypadki wywalilize szpitala, ze kobiety w ciazy odsylal wlasnie z informacja, ze to nie ciaza na.1000%. Ja jeszcze pamietam jak pytalam co bedzie jak tego okresu nie dostane, a on: nie ma takiej mozliwosci. Dziwny lekarz, a na znanylekarz nie mial zadnej.negatywnej opinii.

Odnośnik do komentarza

Monii smutno sie to czyta naprawde :( mam nadzieje ze jakos dojdziecie do porozumienia. Trzymaj sie :*
Co do porodu z mezem to moj od poczatku chcial ze mna byc i bardzo sie z tego ciesze, bo jakos wydaje mi sie ze da mi poczucie bezpieczenstwa. Nigdy jednak nie kazalabym mu byc przy mnie wbrew jego woli. Od poczatku mowilam ze to jego decyzja czy chce czy nie. Kazda bym uszanowala ale po cichu ciesze sie ze zdecydowal sie na obecnosc :D Sytuacja siostry Twojego meza jest niepokojaca... wiem ze czasem sie tak zdarza, mam nadzieje ze u nas bedzie inaczej. Znajac jednak jego, nasz zwiazek jestem raczej spokojna.
gosia to niezly ekspres... masakra tez chyba bym zawalu dostala jakby sie dziecko zaczelo w domu rodzic
Madzia to ciesz sie ze Cie te wszystkie "atrakcje" omijaja, oby juz tak zostalo do konca ;) bo mi jak sie zaczely dolegliwosci, gdzie wczesniej tez mi nic nie bylo, to mam z lekka dosc.. nagle spac trudno, chodzic ciezko buu :/ no ale juz nieduzo zostalo wiec dam rade chyba ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ewalina hehe może nie był znany a wręcz nieznanylekarz, dziwny jakiś;)
Gosia a po czym hehe? Mój chciał sam mówił że sobie nie wyobraża nie być i nie wziąć dziecka pierwszy na ręce, był, wspierał i pomagał więc mogę teraz mu bardziej zaufać że będzie mi pomagał a nie wkurzal. Po porodzie żadnych na szczęście awersji nie miał.. Rozumie że to poród, wyobrażał sobie i w końcu sam przyłożył do niego rękę ;) (albo coś innego ;) jest rozumny facet. Jak można zrobić dziecko i po zobaczeniu jak wychodzi tak się zachować, nie czaje.
Monii może wyjdzie w praniu czy będzie;)
Madzia nooo ładna aparatka z Ciebie, nawet witamin nie brać ;> ale po ciąży też dobrze je brać więc się nie zmarnują ;) no lepiej żebyś dziecku jednak pamiętała ;>

Odnośnik do komentarza

Pisałam do grazki ale nic nie odpisuje, może odpoczywa lub jest zajęta :)
Ale cudownie, że już ma za sobą poród....i w sumie nie było tak długo...
Ja też w nocy co chwile zaglądałam czy juz Julcia jest, no szok jak człowiek przeżywa :)
ndorka jesteś szalona, biedny mąż. Ale ja lubię takich szalonych ludzi :* najmłodszej nie szkoda, że nie pojedzie?
monii I mi przykro, że Wasz konflikt nie zazegnany....
EWAlina docenia się takiego pracodawcę, który pamięta o pracowniku :)

My zaczęliśmy starać się o Nadie w maju, ale wiedziałem że za późno. W czerwcu tydzień po zapłodnieniu pobieglam po test bo byłam niecierpliwa :) i był pozytywny. Do lekarza poszłam końcem lipca. A Niunia, to powstała w moje urodziny :)

Co do porodu, u mnie jechałam bez skurczy na wywołanie. Jechaliśmy taxi z panem z Maroko, którego żona była polka. I on dużo rozumiał po polsku. To co nam opowiadał o teściowej to sikalam ze śmiechu. A skurcze teraz mam mocniejsze niż wtedy. Dopiero jak przebili mi wody, to były skurcze, ale tylko lekko ponad 2 godziny i tyle...tak można rodzić :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

EWAlina to faktycznie trafiłaś na lekarza :/
aisla milej pracy, już tylko 3 dni i koniec u ciebie :)
Ja dziękuję, dobrze...powiedzmy....
Dzisiaj drugi dzień urlopu :) jeszcze nie czuje że to koniec :D
gosia888 ale dziwny zbieg okoliczności na spotkanie sąsiadów. Ale tak jak mówisz będziesz miała towarzyszkę na spacery :)
Ja słyszałam, że większe dzieci lepiej się rodzi, ale nie wiem ile w tym prawdy.
Co do bioder też nie do końca. Moje sióstry też mają szerokie biodra, a tylko ja miałam lekki poród jak do tej pory. Reszta to miała masakrę. Najstarsza z drugim dzieckiem ok, ale po pierwszym (groził jej wózek inwalidzki) to każdy byłby ok....

Mój był przy porodzie i teraz nie wyobraża sobie żeby było inaczej. Ale znam przypadki gdzie facet wpadł w alkoholizm i notoryczne awantury, bo był przy porodzie, były komplikacje i nie potrafił się odnaleźć po tym wszystkim.... uważam że nie ma co zmuszać. Decyzja powinna być partnera.

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

EWAlina to faktycznie trafiłaś na lekarza :/
aisla milej pracy, już tylko 3 dni i koniec u ciebie :)
Ja dziękuję, dobrze...powiedzmy....
Dzisiaj drugi dzień urlopu :) jeszcze nie czuje że to koniec :D
gosia888 ale dziwny zbieg okoliczności na spotkanie sąsiadów. Ale tak jak mówisz będziesz miała towarzyszkę na spacery :)
Ja słyszałam, że większe dzieci lepiej się rodzi, ale nie wiem ile w tym prawdy.
Co do bioder też nie do końca. Moje sióstry też mają szerokie biodra, a tylko ja miałam lekki poród jak do tej pory. Reszta to miała masakrę. Najstarsza z drugim dzieckiem ok, ale po pierwszym (groził jej wózek inwalidzki) to każdy byłby ok....

Mój był przy porodzie i teraz nie wyobraża sobie żeby było inaczej. Ale znam przypadki gdzie facet wpadł w alkoholizm i notoryczne awantury, bo był przy porodzie, były komplikacje i nie potrafił się odnaleźć po tym wszystkim.... uważam że nie ma co zmuszać. Decyzja powinna być partnera.

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

EWAlina to faktycznie trafiłaś na lekarza :/
aisla milej pracy, już tylko 3 dni i koniec u ciebie :)
Ja dziękuję, dobrze...powiedzmy....
Dzisiaj drugi dzień urlopu :) jeszcze nie czuje że to koniec :D
gosia888 ale dziwny zbieg okoliczności na spotkanie sąsiadów. Ale tak jak mówisz będziesz miała towarzyszkę na spacery :)
Ja słyszałam, że większe dzieci lepiej się rodzi, ale nie wiem ile w tym prawdy.
Co do bioder też nie do końca. Moje sióstry też mają szerokie biodra, a tylko ja miałam lekki poród jak do tej pory. Reszta to miała masakrę. Najstarsza z drugim dzieckiem ok, ale po pierwszym (groził jej wózek inwalidzki) to każdy byłby ok....

Mój był przy porodzie i teraz nie wyobraża sobie żeby było inaczej. Ale znam przypadki gdzie facet wpadł w alkoholizm i notoryczne awantury, bo był przy porodzie, były komplikacje i nie potrafił się odnaleźć po tym wszystkim.... uważam że nie ma co zmuszać. Decyzja powinna być partnera.

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

Ndorka ja to Cie podziwiam za odwagę by wybrać się w taką podróż. A jak coś się zacznie to będziesz daleko od swojego szpitala:/ ale w ogole, że masz siłę. Ja ledwo mogę z auta do sklepu dojść przez te kłucia i boleści pachwin. W życiu bym się nie odwazyła.
A jedziesz do mojego rodzonego miasta:) tylko zoo zimą:/ kiepsko bo wszystko pochowane, pozamykane:/
Jejku, jakie przypadki. Niesamowite, że tak mężczyzna się zachował po porodzie. Rozumiem, że mogło go coś zszokowac ale trzeba walczyć, iść na jakąś psychoterapię etc

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Piszę tak na raty bo czasu dziś mało i ledwo Was nadrabiam. Wymieniamy dziś ten grzejnik w końcu.
Ewalina, straszna sytuacja z tym lekarzem. A strach pomyśleć co by było gdybyś straciła czujność i mu uwierzyła.
Gosia to miło, że bedziesz miała towarzystwo do spacerów:) mnie też by się ktoś taki przydał:) ale wszyscy daleko mieszkają, niestety.
Ania.r. z tym swędzeniem nie wiem, może to jakieś jedzenie z chemią tak działa na synka:/
Kwietniowka no własnie tak widziałam, że coś się nie odzywasz. A to forum takie rzeczy wyprawia.
Co do rozmiarów to tak bywa, że mniejszy rozmiar jest większy. Alee ja już wzrokowo wiem, który to 56 a ktory 62:)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...