Skocz do zawartości
Forum

Komary nas zjedzą! ;) Co polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :) Co polecacie jako ochronę przeciw komarom dla maluszka? Nie chcę używać Raid'ów i innych skutecznych-ale "chemicznych" produktów.
Macie coś sprawdzonego i naturalnego? Co nadaje się też dla niemowląt o delikatnej skórze?
Mieszkamy tuż pod lasem i ostatnie dni to jakaś masakra :/ Gryzą na spacerach i w nocy w domu :(

Odnośnik do komentarza
Gość Julka2910

My przede wszystkim te spraye dostępne w każdym sklepie albo aromat waniliowy, ale w sumie nie wiem czy to coś pomaga bo i tak jesteśmy cali w bąblach. Ale podobno komar jest czuły na naturalną woń naszego ciała i jeśli mu pasuje to gryzie ile wlezie...

Odnośnik do komentarza

Dzięki :) Wypróbowałam w pokoju córki aromat waniliowy, ale nie widziałam specjalnie wielkiej różnicy. Za to na wakację nad jeziorem kupiłam Żel przeciw komarom Chicco i super się sprawdził. My z córką się wysmarowałyśmy, a mąż nie - staliśmy koło siebie i było widać, jak komary mnie i córę omijały i siadały na mężu :p Bardzo skuteczne,a przede wszystkim nadaje się dla dzieci z wrażliwą skórą, ma naturalny skład, jest bez alkoholu, barwników itd. :) Polecam, jeśli nadal u Was komary rządzą :)

monthly_2016_07/komary-nas-zjedza-co-polecacie_49764.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...