Skocz do zawartości
Forum

Buciki do przedszkola


Gość lenkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mała w tym roku idzie do przedszkola o chciałabym kupić jej jakieś porządne buciki. Opłaca się kupować porządniejsze, skórzane buty np. z ryłko, w których nie poci się stópka czy lepiej jest kupić zwykłe szmaciaki?

Odnośnik do komentarza

Moja córka najpierw miała takie całe ze skóry miękkie buciki. One są z taką gumką... Zupełnie nie pamiętam firmy i nie mam już zdjęć, więc nie pomogę. Ale one są dobre tez do nauki chodzenia (bo podeszwa też ze skóry-całe miękkie).
Potem kupiłam jej Slippers'y i ma do teraz :) Nóżka troszeczkę się w nich poci, ale w sumie przez cały dzień ma prawo... Nie jest źle ogólnie, a ich kapcie są wytrzymałe i zdrowe dla stopy.
Niektóre mamy u nas w pkolu dają dzieciom skórzane sandałki jako paputki :)
Nie kupowałabym byle-jakich papci, bo jednak dziecko spędza w nich wiele godzin w ciągu dnia.

Odnośnik do komentarza

My mieliśmy przez jakiś czas tzw. Paputki, z miękkiej skórki, żeby się chodziło jak boso. Za to fizjoterapeutka powiedziała nam, że dla dzieci, które uczą się chodzić i kształtują im się stopy, kapcie mają mieć normalną podeszwę i skórzaną najlepiej wkładkę, czyli takie jak robi np. Befado. I że dzieci boso powinny chodzić po piasku, trawie lub grubych miękkich dywanach. Co specjalista to inne zdanie. My kupiliśmy zatem kapcie z Ccc, takie typowe przedszkolne, bo takie same są jak Befado a tańsze, mają wywietrzniki w podeszwie więc stopa się nie poci aż tak. A w domu biega w skarpetkach dla odmiany. :-P

https://www.suwaczki.com/tickers/wff282c3fzap57l4.png
https://www.suwaczki.com/tickers/k0kd3e5e3ce33his.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...