Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza 3 dni po stosunku i owulacji - co może oznaczać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
W weekend 18-19 współżyliśmy z partnerem bez zabezpieczenia, były to stosunki przerywane. Jak później wyliczyłam na weekend przypadły moje dni płodne. A według kilku kalkulatorów 19-go podobno wypadała owulacja. Mam w miarę regularne cykle 26-27 dni.
Piszę tutaj drogie kobietki ponieważ od wtorku tj. 21 mam niemalże ciągły tępy ból w podbrzuszu, ból jajników. Nie podejrzewam, że to objawy ciąży bo na to jest za wcześnie. Mój lekarz aktualnie jest na urlopie do końca miesiąca i niestety muszę poczekać na wizytę. Dlatego piszę do Was. Dodam jeszcze, że planowana miesiączka ma być 5-go a nigdy wcześniej nie miałam takich dolegliwości. Ponadto jakieś 4 miesiące temu robiłam wszystkie badania i było ok. Czy powinnam zacząć się martwić? Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

U mnie ból jajników oraz / lub ból podbrzusza zazwyczaj oznacza owulację. Na razie spokojnie - kalkulatory internetowe można sobie oduscić, owulację stwierdza sie po bradzo dokladnej obserwacji organizmu (nie tylko długość cyklu decyduje, ale też temperatura, gestość, obfitość i barwa śluzu), wpływ mają też czynniki zewnętrzne, w tym stres. Jeśli ból nie ustąpi warto wybrać sie do lekarza.
Na przyszłość jeśli nie planujecie dzieci polecam antykoncepcję.

Odnośnik do komentarza

Ech... myślałam, że trafiłam na forum gdzie uzyskam interesujące informacje a widzę, że tylko docinki z każdej strony :/ Drogie panie proszę czytać ze zrozumieniem, to naprawdę nie boli. Jak napisałam był to stosunek bez zabezpieczenia. Naprawdę nie trzeba mnie pouczać o metodach antykoncepcji. Napisałam, że jakoś specjalnie się nie zabezpieczamy tzn. że czasem zdarza nam się korzystać z prezerwatywy ale nie zawsze i doskonale zdajemy sobie sprawę z możliwości ciąży. Zadałam to pytanie ponieważ nigdy nie odczuwałam bólu związanego z owulacją. Zresztą nawet miesiączki są prawie nie zauważalne jeśli chodzi o ból. Liczyłam na normalne odpowiedzi od dorosłych kobiet a mam wrażenie, że ktoś tu traktuje mnie jak nastolatkę, którą trzeba uświadomić, że jeśli nie chce dziecka to niech się zabezpiecza. :/ Chyba zwyczajnie trzeba zmienić forum.

Odnośnik do komentarza

Norma na forach. Jak czegoś szukam to milion zdań nie na temat. A co do bólu: u mnie pojawil się trzy lata temu dopiero i tak oto organizm, w pewnym momencie, właśnie w taki sposób zaczął oznajmiać, że mam owulację. Wcześniej nic.

Odnośnik do komentarza

A co powiecie ... ja kochałam sie ze swoim chlopakiem jakieś 8,5 i 4 dni temu. Od jakis 3 dni boli mnie raz prawy raz lewy jajnik. Dzisiaj boli mnie cala macica jak by ktos mi ja nadmuchał. Ból jest znośny ale niewygodny. Zabezpieczalismy sie z partnerem ale ostatnio moje zycie jest bóżliwe i zapomniałam wziąć 3 tabletki. Miesiaczke (krwawienia) miałam około 30. Czy jest to możliwa ciąża? Pierwszy raz sie z tym spotykam mam jedno dziecko i takich objawow nie milam. Czy jest jakas kobieta która miała podobną sytuacje. Dodam ze mam jednego partnera sexualnego prawie od dwuch lat. Wiec choroby można wykluczyć. Partner raczej bezemnie nigdzie sie nie rusza wiec nie zdradzil .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...