Skocz do zawartości
Forum

okres sie spóźnia lecz test ciazowy negatywn


Gość alutka111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alutka111

Część! Mam na imię Alicja mam problem jeżeli chodzi o miesiaczke zawsze co miesiąc okres mi się nie spóźnial miałam nawet dzień w wcześniej lub w ten dzień w który powinnam dostać w tym miesiącu powinnam dostać 18 czerwca miesiączki a nadal jej nie mam 4 czerwca miAlan dzień owulacji gdzie kochałam się ze swoim partnerem. Fakt staramy się o dziecko test robiłam wyszedł negatywny? Co mam robić? Czekać na miesiączki czy iść do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Gość alutka111

Dodam jeszcze ze 14 czerwca miałam bolesci takie jak na okres choć mocniejsze bóle jajnikow piersi bolą chodź już nie tak mocno śluz mi mocno leci miałam bóle górnego brzucha czy dostanę miesiączki? Co sądzicie jestem pierwszy raz w takim przypadku proszę o szybką odpowiedź :) będę wdzięczna

Odnośnik do komentarza

Odczekaj kilka dni i wykonaj kolejny test najlepiej rano. U mnie stężnenie bety było na tyle wysokie ze juz jeden dzien przed miesiączką wyszły dwie wyraźne kreseczki. być moze u Ciebie test nie wykrywa jeszcze hormonu bo stęż jest za małe albo poprostu miesiączka się spóźnia z innej przyczyny :) jeśli chcesz sie dowiedzieć szybciej zrób badanie krwi, nie będziesz mieć wtedy wątpliwości :)

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim! Mnie też @ się spóźnił dość długo. W dniu spodziewanej miesiaczki dostalam plamienia brazowego trwal jeden dzien. Zrobilam test i wyszedl negatywnie a @ dalej brak. Poszłam zrobić rezonans magnetyczny bo mam problem z biodrem i okazało się ze mam torbiel na jajniku 6cm!! W życiu bym tego nie podejrzewala. Wczoraj okazalo sie ze na lewym jajniku tez sa torbiele :( a podobne czasem objawy torbieli daja podobne do ciazy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...