Skocz do zawartości
Forum

czy powinnam powtórzyć test?


Rekomendowane odpowiedzi

do pierwszego stosunku okres miałam co 28 dni, jednak przez ostatnie 2 miesiące miałam co 36 dni.
powinnam była dostać 12 czerwa, jednak go nie dostałam do tej pory.
w czwartek i sobotę uprawiałam seks z moim chłopakiem, bez prezerwatywy, jednak on mówi że zdążył wyciągnąc kiedy był koniec.
W poniedziałek zrobiłam test ciążowy, ponieważ w połowie cyklu też uprawialiśmy seks bez prezerwatyw, aczkolwiek test wyszedł negatywnie. ale od dwóch ostatnich stosunków minęło 2-4 dni.
czy jest możliwość że mogę być jednak w ciąży, za ile dni mogę powtorzyć test?

Odnośnik do komentarza

Test powtórz za kilka dni, możesz tez zrobic test z krwi. Jeśli wyjdą negatywne, a miesiączki nadal nie będzie to warto wybrac sie do lekarza, żeby znalazł przyczynę takiego stanu rzeczy.
A na przyszłość, jeśli nie planujecie dzieci w tym czasie to pomyślcie o antykoncepcji. Prezerwatywy sa dostepne w każdym sklepie, aptece czy na stacji benzynowej i kosztują kilka złotych. jest też szeroki wybór innych metod, bynajmniej stosunek przerywany do nich nie należy.

Odnośnik do komentarza
Gość andusia 24

witam mam pytanie mam 24 lata od 3 miesiecy a z chłopakiem bawiłam sie pod koniec marca czuje jak bym była w ciazy choc robiłam sobie test ciazowy i wykazał ujemny wynik a choruje na padaczke od lat i biore silne leki czy to mozliwe ze test ciazowy moze nie wykryc ze jestem w ciazy jestem ciagle zmeczona zła mdli mnie od czasu do czasu w pierwszym miesiacu strasznie sutki mnie bolały podbrzusze czesciej chodze do łazienki siku zapArcia MAM choc mam nieregularnei biore luteine okres to w w kwietniu miałam normalnie w maju nie dostałam a w czerwcu choc po luteinie to dostałam ale plamienie i na dwa dni

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli Twój chłopak zdążył wyjąć to jeszcze nie znaczy, że nie jesteś w ciąży. Plemniki znajdują się nie tylko w spermie, ale także nieliczne mogą znajdować się w płynie, który zostaje wydzielony podczas podniecenia. Jeśli od ostatniego stosunku minęło tak niewiele czasu to test apteczny nie da prawidłowego wyniku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...