Skocz do zawartości
Forum

Spacerówka


Gość Ewww

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby wybrać dobry wózek musisz się przede wszystkim zastanowić czego potrzebujesz. Istotne jest w jakiej okolicy mieszkasz (równe chodniki czy leśne wertepy? a moze centrum miasta z przeszkoadami architektonicznymi i samochdami zaparkowanymi tak, że trzeba sie przeciskać między nimi), czy dużo chodzisz z tym wzózkiem, czy potrzebujesz go często skladać, nosić, jak duży masz bagażnik samochodu, czy osoby, które będą prowadzić wózek są wysokie czy niskie, czy wozek musisz wnosić do mieszkania itp.
Na co warto zwrócic uwagę w każdym wózku to: rozkładane siedzisko, szerokość i głębokość tegoż, długość oparcia (jeśli oparcie jest krótkie, a dziecko lubi na spacerach ucinać sobie drzemki to szybko może okazać się, że głowa wystaje ponad oparcie i nie jest dziecku wygodnie) wielkość budki i jej wysokość nad siedziskiem, amortyzacja (nie musi być taka jak dla noworodka, ale dobrze by jakaś była), łatwość składania (chyba, że na zakupy i wyjazdy masz jakąś dyżurną "podwieźdupkę"), wielkość kół (nie mogą być zbyt małe, bo będą grzęzły w każdej dziurze), wielkość kosza na zakupy, łatwość prowadzenia, manewrowania, podbijania wózka.

Odnośnik do komentarza

mam spacerówkę z electro.pl firmy chyba careterro. Zamieniłam mój wózek 3w1 na ten bo tamtem mi już ciążył. za ciężki, za wielki, taka " krowa". Teraz mogę go bez problemu podnieść, wsadzić do bagażnika. Wszędzie się mieści ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem wielką fanką Espiro Magic, córa też ;)
Mieszkamy na przedmieściach więc testujemy go na każdej nawierzchni, wszędzie spisuje się świetnie (no może poza piaskiem), gładko się go prowadzi i jest mega zwrotny. Jest lekki i mieści się w bagażniku ale i super łatwo podróżuje się z nim komunikacją miejską.
Rozkłada się prawie na płasko i ma dużą budę.
Jeśli chodzi o minusy - ma dość mały kosz pod siedzeniem, niektórym przeszkadza to że kółka nie są dmuchane (dla mnie to plus bo przynajmniej nie złapiemy kapcia)

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxgsek2bs6ucm2p.png
http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroequ991iiyy.png

Odnośnik do komentarza
Gość dorotka190

Ja kupiłam wózek 3w1. Jeśli jest możliwość zakupu takiego wózka to absolutnie polecam. Ja akurat zdecydowałam się na Tutek Torero, pomijam już fakt, że świetnie się prowadzi i ma super wyposażenie, ale przede wszystkim mój synek ma dużo bardziej komfortowe warunki w budce. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...