Skocz do zawartości
Forum

Rozstępy, luźna skóra - pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anabellaaa

Kremy nie pomoga w redukcji rozstępów, ale nie piszcie, ze nie warto jest ich stosować bo warto
ujędrnią skórę
nawilżą
i jednocześnie dobre kremy są w stanie zmniejszyc widoczność aktualnych rozstępów.
Najlepiej jest je stosować na dużo wcześniej aż pojawia się rozstępy. W ciąży. Dzieki temu skóra jest bardziej nawilżona i jest mniejsza szansa na to, ze pojawią się na skórze rozstępy. Dobrze wybierać kosmetyki naturalne o solidnym składzie...
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza
Gość goldenkowamama

Olejek Busajna - pomaga na suchą , zwiotczała i obwisłą skórę po ciązy i po odchudzaniu, na rozstęp y też pomaga

To stary arabski olejek, wg jakiś staryc receptur i w 100% naturalny z wyciągów roślinych, samo co dobre dla skóry . w aplikacji też fajny bo nie natłuszcza jakoś niefajnie, powoduje że skora od razu hjest taka jakby nawilżona, bosko pachnie przy tym. Moan jak krem też na twarz stosować i pomaga na bardzo suche pięty albo łokcie !!!!!

Odnośnik do komentarza

Sprobuj tez wcierania olejku ze skawalenem. Ja kupiłam ten olejek po poleceniu mi przez koleżankę.
MI bardzo pomógł. U mnie w ciąży 104 kg, aktualnie 62 kg:)
Robie co mogę:)
Ale najbardziej pomaga szczotkowanie na sucho + olejek.
Olejek kupiłam [reklama usunięta]  - wzięłam wersje bezzapachowa, ale jestem alergikiem, więc jak pachnie zapachowa nie wiem:)
Dostalam tez od Nich kilka próbek i kod rabatowy, on jest ważny miesiąc. Jak ktoś będzie reflektował na kod do wykorzystania - ja wykorzystam pewnie za 2 mieście to piszcie wkleję go:) sama go muszę poszukać w mailach.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Endermologia przyniosła u mnie efekty bo wcześniej nic nie pomagało.  Zabiegi robiłam w salonie [reklama usunięta], efekty były widoczne już po drugiej wizycie, skóra jędrniejsza, cellulit znikł, zarówno na udach jak i na pośladkach.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...