Skocz do zawartości
Forum

Kiedy zaczyna rosnąć brzuszek


Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, to sprawa mocno indywidualna :) aczkolwiek np. ja w 13 tygodniu już miałam widoczny brzuszek i to nawet całkiem fajny :) ale przy badaniach połówkowych spotkałam dziewczynę, która w 21 tygodniu wyglądała tak, jakby wgl w ciąży nie była. Także to naprawdę sprawa indywidualna :)

Odnośnik do komentarza

Blacky - to ja chyba jestem wyjątkiem :D u mnie to co prawda druga ciąża, bo pierwszą poroniłam na przełomie 6/7 tygodnia :( ale jednak brzuszek zaczął mi rosnąć szybko. Długo nikomu nie mówiliśmy, ze względu na to, że po takim przeżyciu nie chcieliśmy zapeszać, ale już około 10 tygodnia nosiłam luźniejsze ciuchy, żeby ukryć rosnący brzuszek :) teraz się nim chwalę :D

Odnośnik do komentarza

no faktycznie nie ma reguly z tymi brzuszkami, w pierwszej ciazy gdzies w 6 miesiacu widac bylo ze jestem w ciazy. na połówkowym bylam prawie calkiem plaska. waga startowa w 1 ciazy jakies 55 kg.
w drugiej ciazy jak przypomnialam sie szefowi w srodku 7 miesiaca zeby poszukal za mnie zastepstwa to on popatrzyl na mnie i mowi ze jeszcze mamy czas, mowie ze nie wiele, bo za 2 miesiace rodze. waga wyzsza jak podczas pierwszej ciazy.

Natomiast mojej kolezance wywalilo brzucho w 11 tygodniu i byla wieksza jak ja w 22 tygodniu...

http://www.suwaczki.com/tickers/tb738iikxifozcp4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...