Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chcialam tez nosidelko ale dowiedzialam sie ze nie wolno nosic niemowlaka w takim pomimo ze sa specjalne wkladki bo krzywi mu sie kregoslup.bede nosic pierwsze trzy miechy na pewno w chuscie ide na kurs wiazania koszt 150zl.potem przerzuce sie tez na nosidelko chyba.
Wazne tez zeby nozki nie zwisaly w tym nosidelku tylko byly szeroko rozstawione.

Odnośnik do komentarza

No właśnie też mnie zgaga dopadła, nie wiem jakoś miałam tylko w 3 trymestrze a teraz codziennie uporczywa zgaga, na chwilę pomaga mi tylko woda z cytryną wyciśnięta a tak cokolwiek się napiję to się nasila...jest to męczące.
Zamówiłam ten kokon do spania, karmienia, mam nadzieję że mój komfort się poprawi a potem przyda mi się do karmienia, bo córkę karmiłam na takim podobnym i pamiętam, ze super się sprawdzał.

Chustę bym chciała nawet po domu, podobno to bardzo wygodne, można ugotować, zjeść, posprzątań z dzieckiem, a ja będę musiała ogarnąć jeszcze pozostałą dwójkę, dlatego dla mnie to chyba byłoby dobre rozwiązanie. Poszukam w necie czy u nas robią taki kurs.

A jak ruchy czujecie już porządnie?
Bo ja czuję, ale mój mąż i dzieci jeszcze nie bardzo, ja czuję wyraźnie :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez czuje ruchy, nawet maz jak przylozy reke to czuje jak kopie :) ale jak tylko przylozy sie reke to przestaje byc taka ruchliwa:) najbardziej aktywna jest wieczorem co mnie przeraza bo podobno po urodzeniu tez bedzie o tej porze taka aktywna.wiec koniec ze spaniem :)

co do kursow to mojego barata zona byla, znaczy dziewczyna przyjezdza do domu i uczy wiazac chusty. Mojego brata dzieciak ciagle na rekach chcial byc wiec ona po domu non stop znim w chuscie lazila inaczej nic by nie zrobiala.
jak chcecie moge sie dowiedziec jak sie z nia skontaktowac

Odnośnik do komentarza

Supermoniczka no jak ma sie juz dziecko ale jak moja siostra chciała chodzić z drugim to zostawalam z jej synem raz w tygodniu te ponad 2 godzinki. Chyba, ze nie masz możliwości zostawić z kimś dziecka.
Mmag no tak mi sie wydaje, ze to juz pora. :) z półtora miesiąca temu dzwonilam sie umawiać i wyszlo tak, ze będę chodziła w 7 miesiącu, nie zdaze niczego zapomnieć. :D mąż raczej pójdzie ze mną tylko na te zajęcia, które mu się przydadzą bo pracuje od 8 do 16 a szkola jest od 12 do 14. Niekiedy po prostu weźmie wolne :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/rbdyc1u.png

Odnośnik do komentarza

To nie tylko kwestia z kim zostawić młodego to większa logistyka bo u mnie np.nie ma szpitala ani szkoły rodzenia ani płatnej ani darmowej. Jak byłam z pierwszym to urodziłam latem więc mogłam poszaleć i wybrać taki 50 km ode mnie i był super teraz będzie zima a do najbliższego mam koło 20 km.... Mąż nie zawsze ze mną był ale i tak było ok bo nie tylko ja przychodziłam sama. My wózek mamy po starszym adamex i not był najgorszy i nie zmieniam jedynie parasolke chce zmienić bo tragedia. W sumie muszę dokupić tylko drobiazgi no i ubranka

http://fajnamama.pl/suwaczki/1ow6m3e.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/vfajssf.png

Odnośnik do komentarza

MMag - fajny ten wózek, obejrzę sobie gdzieś na żywca :) teraz mam manię macania wszystkich wózków po sklepach dla dzieci :)
Co do szkoły rodzenia to ja za pierwszym razem chodziłam, a za drugim już nie, sama nie wiem czemu nie, uznaliśmy, ze damy radę, a teraz? nie wiem...
Jeśli chodzi o chusty to poszukam w necie, coś znajdę na bank :) Doszła mi poducha do spania, a potem karmienia o której pisałyście - genialna :)
Ja w tym tygodniu wizyta, już się doczekać nie mogę :) połówkowe mi wyznaczy bo ona chce mi je zrobić ciut później niż dokładna połowa. Ciekawe jak Malutka rośnie, brzucha nie mam, nikt nie widzi, ze jestem w ciąży, troszkę to wkurzające...
Witamy nową Mamusię lutówkę:)

Odnośnik do komentarza

MMag ha ha :) o tym goleniu to nie pomyślałam, ale faktycznie...będzie to problematyczne dość :) chyba będę na czuja to robiła :)
Wózek...temat rzeka, nie ogarniam, nie mam faworyta, nie wiem jaki
Kurtkę kupiłaś śliczną, ale ja wątpię bym w taką weszła, a ciążowe drogie jak nie wiem co, dlatego nie wiem jeszcze jak będzie wyglądała moja zima, póki co mam kurtkę taką typowo jesienną, przeciwdeszczową, oddychającą, na razie jest ok, dopinam się w bezrękawnik jeszcze więc najwyżej na nią bezrękawnik i do pierwszych mrozów dam radę, a potem...potem to już nie wiem :)

Odnośnik do komentarza

MMag sesja to CUDOWNA pamiątka, ja mimo, że mam dwójkę nie mam takiej sesji, kiedyś nie były popularne, potem jakoś na to nie wpadłam, a teraz chciałabym, ale najlepsze sesje są pod koniec ciąży, jak brzuszek jest już pokaźny, wtedy najfajniejsze zdjęcia. Chyba się skuszę, no i na sesję taką typowo noworodkową, moja córcia taką miała :) i rozczulają mnie za każdym razem te zdjęcia, ją zresztą też :) Dlatego nie zastanawiaj się tylko zrób sobie sesję taką, fajna pamiątka!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...