Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Caipirinha

Hej! Wszystko wskazuje na to, że i ja będę lutową mamą. Ostatnia miesiączka była 24.04, ale mam raczej długie cykle, zresztą wiem mniej więcej kiedy była owulacji bo robiłam test. Mam nadzieję, że wkrótce dołączy tu więcej dziewczyn :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny to i ja się dopisuje bardzo ostrożnie do lutego. Ostatni @ 27 kwietnia, termin z kalendarzyków wypada mi na 1 lutego. Moja historia jest dość skomplikowana bo zdążyłam już 3 razy poronić (ostatnio w lutym tego roku). O ciąży wiem dokładnie tydzień, troche plamię, biorę garści leków i zastrzyki bo jestem pod ścisłą kontrolą lekarza. O dziwo jak robiłam Betę tydzień temu wyszło ponad 2000. W ogóle nie spodziewałam się ciąży bo dość mocno plamiłam i byłam przekonana, że przychodzi @ a tu zamiast się rozkręcić taka niespodzianka! Mimo wszelkich przeżyć staram się być dobrej myśli, po raz pierwszy biorę taką potężną dawkę leków i mam nadzieję, że pomogą!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, u mnie sytuacja wygląda jak u autorki wątku (ostatnia @ 28 kwietnia) :)
Test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki, była jasna prawie niewidoczna kreska, następnego dnia już bardziej wyraźna. Z ginekologiem się pospieszyłam, poszłam 31 maja, czyli 4 tydzień 5 dzień. Mogłam trochę poczekać, ale mam hashimoto i to moja pierwsza ciąża, więc wolałam się upewnić co mam dalej robić.
Niczego się nie dowiedziałam, właściwie nic nie było widać,tylko powiększoną macicę. Kolejna wizyta dopiero 28 czerwca, czyli w prawie 9 tygodniu. Zwariuję do tego czasu... :)
Mdłości brak, jest większa wrażliwość na zapachy.
Z tego co mnie niepokoi to w dniu kiedy ujrzałam pozytywny test zaczęła się choroba, kaszel z wydzieliną, zielony katar, trwało to z tydzień, teraz w miarę jak choroba zanikała pojawiły się objawy alergii i astmy... Bardzo się boję, że to może zaszkodzić...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
U mnie ostatnia @ 25.04, więc jestem na przełomie stycznia i lutego. Mam nadzieje, że mnie nie pogonicie stąd :D Tutaj u Was jakoś tak milej jest :) Do lekarza idę dopiero 16.06, ale dzisiaj odbieram wyniki Beta HCG, już nie mogę sie doczekać. To moja druga ciąża, mam już synka 7 miesięcznego. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny :-) gratuluje wam wszytkim z osobna wielkiego fasolkowego szczescia :-) ja dzis bylam u mojego gina i jestem na poczatku czwartego tygodnia ciazy. Jestem meeega szczesliwa ale mam tez wiele obaw. Gdyz jes to moja 4 ciaza bo 3 poprzednie poronilam. Dostalam leki i zwolnienie bym odpoczywala duzo. Mam lekkie bole podbrzusza, tkliwe piersi i placze co piec minut. Nie moge doczekac sie lutego, pewnie wy rowniez :-) a wy kochane jak sie czujecie? I jaka macie sytuacje ? :-)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23665

Odnośnik do komentarza

Cześć Monika :) Trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko i pięknie :) A z tym płaczem co 5 min to ja mam podobnie :D Czasami aż śmiać mi się chce, z jakich powodów potrafię płakać :P No ale cóż, trzeba być cierpliwym, w końcu przejdzie :) Ja jestem w 6/7 tyg, idę potwierdzić do lekarza w czwartek dopiero. Pozdrawiam :) :)

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Lunia za mile slowa ;) tez gratuluje malenstwa i trzymam kciuki mocno ;) to juz moze serduszko bd slyszec , daj znac jaka duza Twoja fasoleczka :) ojjj ja tez juz sie smieje z tego a moja mama mojemu narzeczonemu w zartach powiedziala, ze mu wspolczuje i ze musi chyba sie na 9 miesiecy wyprowadzic zeby nie zwariowac ;) tak wiecczekamy do lutego ! :-D

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23665

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...