Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gwiazdka0

Antykoncepcja

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mamusie jaka antykoncepcje stosujecie? Ja zastanawiam się ostatnio nad tabletkami co byście polecili? Najgorzej obawiam że zapomnę wziąć itp. macie jakieś swoje sposoby aby nie zapomnieć ich brać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mikada

O tabletkach to pogadaj najlepiej z lekarzem, bo on najlepiej Ci dobierze, po wywiadzie i badaniach. Ja akurat biorę Elin, do przypominania mam aplikację w telefonie, nie rozstaję się z nim praktycznie, więc i nie zapominam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie a możesz coś więcej o tej aplikacji? Czy to obojętnie jaki się ma telefon wszędzie wchodzi? Też bym chciała mieć coś takiego w swoim telefonie może w końcu bym nie zapominała:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie aplikacje zapewne działają na każdym Adroidzie albo IOS'ie. Można je pobrać ze sklepu Google Play albo AppStore, wystarczy trochę poszperać, a na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :). Ja osobiście zrezygnowałam z antykoncepcji hormonalnej z wielu przyczyn. Nalepiej udać się do ginekologa, z którym omówisz wzystkie możliwe opcje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...