Skocz do zawartości
Forum

Jaki krem ujędrniający po ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość sabiniasta

Taki arabski  olejek BUSAJNA pomaga po cizy ujędrnić brzuszek, pomaga się wciągnąc tej rozciągniętej skórze i zwiotczałej. A zdrowy dla ciała bo nawilża , ujędrnia i regeneruje, taka bomba witaminowa i olejowa dla skóry bo to same wyciągi z roślin. Ja byłam efektami zaskoczona aż , tak mi pomógł. Na twarz tez zaczełam stosowac bo skóra mi się zrobiła sucha i zmęczona, od razu pomógł, lepsza w dtyku po kazdym nasmarowaniu a po jakimś czasie jest tez bardzej ujędrniina. wiele zastosować ma ten olejek, ale na brzuszek ciazowy najlepszy z najlepszych

Odnośnik do komentarza

Ja po ciąży miałam problem z bardzo suchą i podrażnioną skórą. Generalnie problematyczne było całe ciało, ale najgorzej na nogach i rękach. Skóra szorstka, podrażniona i swędząca. Bardzo pomógł mi wtedy krem dexeryl. Najpierw kupiłam krem do smarowania, a dopiero potem dowiedziałam się, że jest również krem do mycia. Bardzo mi pomogły. Stosuję systematycznie a skóra jest w bardzo dobrej formie

Odnośnik do komentarza

Próbowałam wiele kremów na piersi, jednak działąnie było średnie. Tak naprawdę jeśli chcecie aby cos Wam naprawdę tutaj pomogło, dobrze jest zdecydować się na zabieg na powiekszanie piersi:

https://www.raczkowska.pl/powiekszanie-piersi/

Od siebie polecam kontakt z doktor Raczkowska.

Powiększałam u pani doktor i z efektu jestem bardzo zadowolona. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...