Skocz do zawartości
Forum

Prezent na Dzień Dziecka dla 3-latka


Rekomendowane odpowiedzi

A synek ma ulubioną bajkę, jakiś bohaterów, których uwielbia? Wtedy coś z tym motywem np. książkę, piżamkę, bajkę.
Jak jest wysportowany i lubi wyzwania, to np. hulajnogę :)
Jeśli lubi zabawy stacjonarne, to np. puzzle albo ciastolinę.
Fajne jest też takie akwarium-lampka, w której rybki pływają jak się je włączy (jest dwa w jednym, bo i świeci jest co oglądać :))
A może to będzie taki wyjątkowy dzień, który cały spędzi z rodzicami, pójdzie na lody, do kina/teatru, do zoo, czy do do wesołego miasteczka i dostanie wielki balon na koniec :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi, byliśmy na wakacjach i nie miałam jak odpisać :) Dziubala syn kocha strażaka sama, i chyba tylko tylko brakuje nam tapety na ściane z tym motywem ;p
Ale tak jak pisałaś, wzięłam młodego na lody, spędziłam z nim cały dzień, wyłączyłam telefon i poświęciłam mu 100% uwagi :) Trochę teściowa popsuła mi plany, ale zaplusowała u mnie bo kupiła synowi zabawkę 3w1 a lubię takie kompaktowe bo mamy małe mieszkanie i nie mam gdzie tego wszystkiwgo trzymać ;p a kupiła mu hulajnogę/deskorolkę i równoważnię w jednym z Chicco, syn zachwycony! Co chwilę sobie zmienia, raz jeździ tak raz tak. Dokładnie tak jak w nazwie jest Fit&Fun :D na lato jak znalazł :)

mamazmazur ooo to nie wiedziałam, zaraz poszukam. Ostatnio hitem dla mnie była biżuteria robiona z rysunków dzieci :)

dreamer44 tak wiem, ale zazwyczaj ceny mnie rozwalają w takich sklepach :D

Odnośnik do komentarza

To niestety zawsze jest ciężki temat, a przynajmniej u nas bajki i ulubieni bohaterowie zmieniają się z minuty na minutę. A wiadomo , też nikt nie chce kupować zabawki, która zupełnie nie będzie wspierać rozwoju dziecka. Ostatnio wpadliśmy na pomysł, że zamiast prezentu po prostu zafundować dziecku jakieś wspaniałe doświadczenie, np. dzień na kucykach itp. Bardzo też czekamy, aż ruszy hodowla jednorożców w Poznaniu, bo to to myślę, że ucieszyłoby i dzieci i mnie :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem na etapie wybierania prezenciku małego dla dziecka mojej przyjaciółki. Mała ma trzy latka i zastanawiam się właśnie nad lego duplo, ale nie wiem za bardzo jaki zestaw wybrać - pociąg z cyferkami, czy zwierzęta domowe. Chodzi mi głównie o to, aby było poniżej 100 złotych, ale żeby dziecko miało też coś z zabawy.

O najnowszych gadżetach dla mam i tatusiów, przeczytacie na moim blogu.

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilka

Świetnie sprawdzi się książka z bajkami. Nic nie zastąpi wspólnie spędzonego czasu z dzieckiem, dlatego wspólne czytanie oraz oglądanie ciekawych ilustracji będzie idealne. Moja córeczka dostała książkę z okładką, na której znajduje się jej imię! Dzięki temu jest przekonana, że bajeczki zostały stworzone specjalnie dla niej! Dostała je ze sklepu Świstak Pakuje  🙂

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...