Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość DomkaPoziomka

Prezent dla nastolatki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katka

Ciężko wpasować się w gust nastolatków. Ja myślę, że mimo wszystko dobrym prezentem jest książka :D Ostatnio wpadła mi w ręce ,,Droga w nieznane" - napisana fajnym językiem historia, dobrze się ją czytało. Więc jak ktoś szuka jakiejś książki z motywem romantycznym, to polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jagna

Ja swojej 16-letniej bratanicy kupiłam tester owulacyjny ze śliny, jest rozsądną młodą kobietą, interesuje się swoim ciałem i chce wiedzieć co i jak, a to pomoże jej w tej wiedzy 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga

Ja swojej 18 letniej siostrzenicy kupiłam tester owulacyjny ze śliny by wiedziała co i jak z cyklami, ale mamy relacje bardzo bliskie więc taki prezent był ok 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

Córka uparła się że chcę dostać gitarę na urodziny, więc zamówiłam jej z megasceny. Mam znajomego który zna się na sprzęcie muzycznym i doradził że ta będzie odpowiednia na początek :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agness

Ja najchętniej kupuję dzieciakom książki. Ostatnio wpadła mi w oko seria "Puk, puk! Otwórzcie drzwi!".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajnym pomysłem na prezent jest toaletka 🙂 To chyba marzenie każdej dziewczyny - nie tylko nastolatki 😄

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze dobrany plecak na pewno ucieszy solenizantkę, tylko przede wszystkim trzeba wiedzieć na co postawić. Polecam zajrzeć koniecznie na stronę http://naturalnieskorzane.com/plecaki-ze-skory-naturalnej/ gdzie znajdziesz fantastyczne ceny, doskonałej jakości plecaki w stylu młodzieżowym, a przede wszystkim wiele propozycji i pomysłów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja chrześnica uwielbia podróże. Jakby mogła to pewnie cały rok spędziłaby na wędrówkach po górach, dlatego kupuję jej zawsze coś związanego ze sportem. Ostatnio widziałam, że przeglądała plecaki, kupiłam jej plecak sportowy adidas stąd https://sport-connection.pl/plecaki-szkolne-adidas i jest bardzo zadowolona 🙂 Mają szeroki wachlarz ofert może coś znajdziecie fajnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...