Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość DomkaPoziomka

Prezent dla nastolatki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DomkaPoziomka

Witam, tak jak w temacie. Siostra zaprosiła mnie na rodziny swojej nastoletniej córki. Przydałoby się, zeby ciotka coś kupiła, ale nie wiem co. Dziewczynka raczej wszystko ma. Myslałam o takiej bransoletce https://www.facebook.com/MeamoorePolska/photos/a.120991301289274.31239.112106678844403/747667595288305/?type=3&theater Przynajmniej miałaby pamiątke. Czy lepsza kasa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej :) Kup moze jakis ciuszek ? Ja swojemu chrzesniakowi ktory ma 14 lat kupilam w sklepie internetowym bluze GAP za jedynie 120 zl . A dla nastolatki to mysle ze z markowych okolarow przeciwslonecznych Calvin Klein napewno bylaby mega zadowolona. Bardzo polubilam ten sklep bo sa markowe ubrania takie jak GUESS, CALVIN KLEIN, HOLLISTER, LACOSTE. Towar jest sprowadzany z USA i jak na takie marki ceny sa bardzo przystepne. Masz tutaj link http://www.americanoutlet.pl/pl/ . I co najwazniejsze GWARANTOWANA BLYSKAWICZNA WYSYLKA ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nastoletnią siostrę, więc orientuję się mniej więcej, co lubią młode dziewczyny. ;) Moja siostra najchętniej chciałaby jakąś biżuterię (kolczyki, naszyjniki, bransoletki), ubrania, słuchawki do słuchania muzyki, jakąś ciekawą torebkę, perfumy. Ale najbezpieczniej podpytać kogoś, o czym marzy siostrzenica i jeśli zasobność portfela na to pozwala, to kupić prezent albo się do niego dorzucić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oleksa

a może jakaś fajna bluza dresowa na prezent? ja uwielbiam praktyczne prezenty, moja młodsza siostra nastolatka też, na imieniny to jej kupię chyba taką bluzę z 4F [reklama usunięta] wszystkie rzeczy od nich które mam są wręcz niezniszczalne, więc warto za nie zapłacić nieco więcej, chociaż jak widze to w sieciówkach też ceny podobne, a tu chociaż porządny produkt masz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kingamoon

Szczerze mówiąc, nastolatka nastolatce nierówna. Moja córa ma 16 lat, a nie znosi biżuterii. Bardziej cieszą ją książki i gry planszowe. Na ostatnie urodziny kupilismy jej grę [reklama usunięta], która bardzo jej się spodobała. Spokojnie można w nią grać także z cudzoziemcami, więc mamy też rozrywkę, gdy przyjedzie nasza druga córka ze swoim niemieckim chłopakiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wypytała jakoś solenizantki albo jej najbliższych. Jeśli się nie da, dobra będzie kasa. Nie ma nic gorszego niż nietrafiony, kupiony pod siebie prezent, z którego na dodatek trzeba się cieszyć, albo raczej udawać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Graźżżż

Power banka kup. Każdy w tych czasach dużo korzysta z iphone'a a bateria słaba. Ja kupiłam synowi [reklama usunięta] i w sumie sama czasami z niego korzystam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martaae

Fajnym prezentem bylby taki robocik Photon, dzieci uczą się programowania, zabawka której szybko na pewno nie rzuci w kąt [reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sanderson

Ja zamawiałam córce prezent z tego sklepu - są plecaki, torby, portfele, jakieś bzdety :)) Jak znasz styl córki (albo coś Ci może wcześniej podpowiedziała), to myślę, że bez problemu z czymś fajnym trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnym prezentem dla dziewczynki w nastoletnim wieku na pewno będzie obudowa na telefon. Moja córka ciągle chce kupować nowe i chwalić się przed swoimi koleżankami. Na szczęście mam swoją ulubioną stronę z tanimi etui na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość56788

To może jakieś dobre głośniki warto jej kupić? Oczywiście jeżeli lubi słuchać dobrej muzyki. Tylko polecam kupować z profesjonalnych sklepów, aby mieć pewność, że głośniki są dobre jakościowo.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nastolatka to już taki wiek że leiej po prostu podpytać co by chciala dostać, moja bratanica ma niedługo urodziny i kupłam jej prostownicę, wybrałam złotą [reklama usunięta], ma fajne parametry i też wygląda super. Można w niej regulować temperaturę, ma zabezpieczenie przez przegrzaniem i po jakimś czasie sama się wyłącza. Przy zakręconej nastolatce warto ot ym pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Storczykowo

Ja bym szła w smartfona, głosnik, dobre sluchawki? A jak nie to jakis ciuch. Zalezy, jaki masz budzet ;) Jak kolo stówki to moze jakis ciuch. 150 zł +/- jakis głosnik lub dobre sluchawki. Jak więcej, do 5 stów np. to juz wyhaczysz fajny telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od tego, co dziewczynka lubi. Możesz podpytać siostrę i kupić nastolatce coś odnośnie jej hobby. Ja tak zrobiłam i okazało się, że teraz młodzież i dzieci sklejają modele. Kupiłam więc na stronie [reklama usunięta] model do sklejania Titanic. Nie wydałam dużo, a prezent jak najbardziej trafiony. Myślę, że takie modele to świetny prezent na mikołajki, ale na każdą okazję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...