Skocz do zawartości
Forum

Mamy, oceńcie mój pomysł


Gość nauczycielka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nauczycielka

Dzień dobry
Jestem młodą nauczycielką, w tym roku po raz pierwszy także wychowawczynią. Planuję wycieczkę dla mojej klasy pod sam koniec roku szkolnego. Wymyśliłam żebyśmy odwiedzili Jura Park w Krasiejowie (byłam tam już z własnymi dziećmi, więc wiem, że park na wysokim poziomie i bardzo atrakcyjny). Uczę przyrody, więc ciągnie mnie w takie miejsca bardziej niż do zwiedzania zabytków ;) Dobry pomysł na wycieczkę, jak myślicie? (Aha, chodzi o klasę piątą.)
pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość matkadwudzietna

Ale to ma być jednodniowa wycieczka? Jabym zrobiła dwudniową- jeden dzień na jura park, drugi na park nauki i rozrywki. Dzieciaki powinny być zachwycone,to naprawdę dobry pomysł pomysł według mnie :) powodzenia!

Odnośnik do komentarza

E tam, źle ci radzi, jak jesteś początkująca to na dwudniowej wycieczce się zarżniesz- nie szarżuj! Jednodniowa właśnie fajna- tylko do jura parku, park nauki odpuść. Wykupcie sobie te najfajniejsze atrakcje- ścieżka dydaktyczna, oceanarium, kino 5d,oceanarium, pawilon paleontologiczny. Ale już bez udziału w warsztatach. Nie wyjdzie drogo a dzieciaki będą i tak miały zabawy po uszy. Pomysł git, miło, że są jeszcze nauczyciele, którzy się starają ;)

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry pomysł z wycieczką i to w miejsce, które znasz i masz nadzieję, że się spodoba również Twojej klasie. A czy poznałaś już na tyle klasę, że możesz im zaufać? Wiesz, że będą zachowywały się w porządku i wycieczka się uda? Tak pytam, bo z doświadczenia wiem, że różnie to bywa, a dzieciaki mogą namieszać i rozrabiać szczególnie na wyjazdach. Pamiętaj też o tym, czy każdy rodzic może pozwolić sobie, by wysłać swoje dziecko na wycieczkę, zbadaj sytuację, ale tak delikatnie. Jeśli wszyscy rodzice się zgodzą to świetnie! Jeśli pojawią się problemy to poszukaj rozwiązania, może dofinansowanie ze szkoły, a może reszta rodziców jest skłonna "dorzucić" do wycieczki dla dzieci, którym rodzice nie mogą ufundować w całości. Koleżanki swoimi powyższymi wypowiedziami proponują Ci organizację wycieczki dwudniowej, ale ja, gdybym decydowała się na wyjazd, szczególnie pierwszy to wybrałabym wycieczkę jednodniową, aby poznać zachowanie dzieci w innym miejscu niż szkoła, jeśli wszystko będzie w porządku, to o wyjeździe kilkudniowym myślałabym w przyszłym roku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...