Skocz do zawartości
Forum

Normy żywieniowe dla niemowląt


Rekomendowane odpowiedzi

Moja kruszyna ma 7 tygodni.Urodzila sie o wadze 3150, a teraz wazy juz ponad 5 kg, :Szok: Karmiona jest mlekiem modyfikowanym. Jest strasznym zarlokiem, zjada jednorazowo w zaleznosci od pory dnia ale mniej wiecej 150 ml, zas wieczorem nawet 200ml. Dodatkowo jest pojona herbatkami Hipa. Zaczynam sie niepokoic ze moje dziecko za szybko przybiera na wadze. Nie daje sie oszkiwac woda. placze i domaga sie mleka. Nie wiem co mam juz robic. :Oczko:

http://bejbej.pl/suwaczek/8283.png

:wanna:

Odnośnik do komentarza

afrodyta, ja to mysle ze ta twoja zarloczka to sobie rozciagnela zoladek tak, ze teraz jej trudno zmienjszyc ilosci.
to moze po prostu sprobuj ja tak trzymac jak najdluzej, bo przeciez w ktoryms momencie to i tak by zjadala te 150 czy 200
a ile razy na dobe je??

moj ksiazkowy Noas jada 4x dziennie (przesypiajac nocki i od poczatku na modyfikowanym) po 200ml w wieku 3.5 miesiaca zjadal 4x 180 na dobe :)

Odnośnik do komentarza

paula00-25
Anulka
Sara_Sz
no dzisiaj to akurat zaszalał, o 20:00 zjadł 190ml :) gdzie on to miesci, przeciez ma dopiero 5 tygodni

o matko Kochana...moja mała ma 3,5 miesiąca i ledwie 150ml wyciaga :oops:

Moja córcia ma prawie 5 miesięcy i je od 150 - 200 ml 4 razy dziennie.
Przybiera w normie więc i ja się nie martwię:Oczko:

słusznie, nie ma co się nakręcać :Oczko:

Odnośnik do komentarza

123afrodyta moja Maja ma teraz prawie 4 miesiące. Przesypia większość nocy. Cykl karmienia wygląda następująco:
Po kapieli czyli mniej więcej około 20 dostaje 12-150ml mleczka. Ja zwykle kładę się późno do łóżka, więc około 00.30 - 1 w nocy daję jej przes sen cyca i mała spi do 7 rano. I tak jest w zasadzie od dwóch miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...