Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Gość Paulina2302

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina2302

Witajcie,

Mam problem zwiazany z moimi "objawami". Kochalam sie z moim partnerem w dni plodne. Partner skonczyl na zewnatrz. 4 dni po stosunku zauwazylam na bieliznie sluz o kolorze kawy z mlekiem. Sluz byl gladkiej konstystencji i byl bardzo jasno brazowy. Myslalam ze to bedzie poczatek miesiaczki, ze jej termin sie przyspieszyl. Natomiast po tym przyszly zwykle biale uplawy, ktore sie nie ciagnely. Byly wodniste. Nastepnie oczekiwqlam na okres. W dniu planowanej miesiaczki przyszedl brunatny sluz. Bardzo gesty, ktorego jest coraz mniej. Piersi sa bolesne, jak na okres. Do tego odczuwam bol lewego jajnika, ktory promieniuje az na plecy. Nie jest to bol nie do wytrzymania... bardziej "ćmi" niz boli. Przed spodziewanym okresem (dwa dni temu zrobilam testy - oba negatywne) Zeby bylo jasne - nie oczekuje zebyscie mi pisaly, czy jestem w ciazy czy nie. Chcialabym wiedzieć, czy ktoras z Was tak miala, a jeśli tak to co zostalo zdiagnozowane - ciaza a moze cos innego? Dzisiaj ide do lekarza, ale glowa mnie juz boli od przetrzepywania internetu, dlatego postanowilam napisac. Dzięki, Paulina.

Odnośnik do komentarza

Ja pierwszy test zrobiłam kilka dni po spodziewanym terminie i wyszedł negatywny. Lekarz też Ci nic nie powie, bo jest za wcześnie. Pierwszy pozytywny test, wyszedł mi jakieś 2 tygodnie po dacie spodziewanej miesiączki (mimo to lekarz przez nastepne 2 tygodnie nic nie widział na usg pomimo bardzo dobrego sprzętu). Radzę uzbroić się w cierpliwość. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...