Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :)
Wraz z mezem wyczekujemy naszego pierwszego maluszka, a raczej maluszkow, gdyz podczas ostatniego USG zamiast jednego pojawily sie az trzy bijace serduszka. Poki co z malenstwami wszystko w porzadku, co nas niezmiernie cieszy. Powoli konczymy osmy tydzien, "termin" mamy na koniec stycznia, ale wiadomo, jak to zazwyczaj bywa w ciazach mnogich. Mam jednak nadzieje, ze malenstwa zaczekaja przynajmniej do przyszlego roku. Na poczatku lipca czeka nas usg prenatalne, troche sie niecierpliwimy, ale jestesmy dobrej mysli.
Poki co walcze z mdlosciami i sennoscia oraz niespodziewana niedoczynnoscia tarczycy, jednakze mysl o naszym potrojnym szczesciu daje duzo sily.

Odnośnik do komentarza
Gość makdalenga

Trzy? Jaaaa to gratuluje potrujnie! Nie wiem jak bym dala rade przy takiej gromadce ale wiadomo jak by trzeba było to bym musiała :) w kazdym razie witamy w gronie :) ja jestem w 12,tyg i mdlosci zniknely ale zmęczeni nadal nie ustępuje :) brzuszek rośnie badania zrobione w środę do lekarza mam nadzieje ze wszystko dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Hej Stycznioweczki :) To moja pierwsza ciaza wiec z chęcią dołączam. Przybliżony termin to 24 styczeń. Mieszkam w uk wiec poloznej (która prowadzi tu ciążę ) ani usg jeszcze nie widziałam na oczy (jestem w 10 tc) ale jestem dobrej myśli ;) chętnie dołączę do grupy na fb ale jak to zrobić?
Buziaki

Odnośnik do komentarza

Witam Was mamy :)

Też zostane mamą za niecałe miesiące.
Podczas macierzyństwa zaczęłam szydełkować i stalo sie to moja pasja :) - chcialabym zeby sie to rozwinelo
Zapraszam Was do polubienia mojej stronki - pomożecie mi możę znajdziecie cos dla siebie :)

https://www.facebook.com/szydloteka.handmade/?fref=ts

Znajdziecie też coś dla maluszków, kolorowe bawełniane dywaniki, pufy i np koszyczki na rozne nasze dzieciece szparagaly:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...