Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny, co tu taka cisza? Badałam dziś glukozę no i chyba dużo bo 93. Też niepokoi mnie mocz bo mam ph 8, a ciężar 1010 a norma 1015-1030. No i się martwię bo się naczytałam o niewydolności nerek, a do tego od kilku dni boli mnie dół kręgosłupa. Kochane czy oddając mocz do badań macie mocz całonoczny bo ja wstałam na siusiu o 3.a do badania raz jeszcze o 7.30 ach ciągle coś

Odnośnik do komentarza
Gość makdalenga

Ja dopiero w środę na badania idę... W środę miałam usg maleństwo ma 4 cm od czubka Glowy do kości ogonowej serduszko bije widziałam ale nie słyszałam .. Wizyta 22 z wynikami badan.. Ale glukozy nie mam zleconej dopiero ok 20 tyg pan doktor powiedzial :)

Odnośnik do komentarza

No cisza straszna, a szkoda, bo miło dzielić się wrażeniami:) nie wiem czy większość przeniosła się na fb? bo nie mogę znaleźć żadnej grupy, chyba że jest tajna?

ang81 ja robiłam niedawno badania i glukoza 88, wydaje mi się, że 93 to ok, zawsze możesz powtórzyć i sprawdzić, czy Ci się trzyma na tym poziomie czy to jednorazowa sprawa. U mnie zawsze kręciło się koło 90. Z moczem to nie wiem, udało mi się wytrzymać i oddałam taki całonocny i wyniki są w normie

Nina 11.08.2016 (*), 20 tc, ZT

Odnośnik do komentarza

Tak większość os na Facebooku. Z moczem to poranny ważne żeby próbka nie była przetrzymywana dłużej niż 4 godz zanim dotrze do laboratorium. Grupana fb jest tajna uzytkownik ewa_s94 prosiła o przysłanie jej wiadomości prywatnych na parenting ze swoim profilem na fb wtedy doda Was do grupy. ang81 skonsultuj z lekarzem wynik jest w normie może trzeba będzie zrobic krzywa cukrzycowa, żeby zobaczyć jak radzisz sobie z przetwarzaniem cukru.

Odnośnik do komentarza

Cześć,
Witam pozostałe styczniowki :-) widzę, ze dużo podwójnych mam z małymi szkrabami w domu, mój synek ma 18 miesięcy.
Ja w 12 tc prawie, termin na 06.01 z ust, z om 31.12, pewnie jednak będę grudniowka jak ostatnio, choć do dziś jestem na forum Styczniowej 2015. To moja 5 ciąża, z czego tylko jedna do tej pory zakończyła się sukcesem - za to pełnym. Teraz maluch ma tachykardie więc nie wiadomo jak będzie. Dostaje heparyne w brzuch. ..
Przeczytałam i 2 cudach tutaj - jednak nasze maluchy się nie poddają !
Widzę, ze przeniosłyscoe się na fb. Można jeszcze dołączyć ? Czy już za późno ?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja będę robić usg genetyczne w następny poniedziałek. U mnie będzie to 12t i 3d od om. Doktor powiedziała że robi się między 11 a końcem 13 tc.
Migotka83 bliźniaki, ale fajnie. Zawsze marzyłam. Ale dobrze że chociaż jedno się u mnie rozwija. Agata

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...