Skocz do zawartości
Forum

Miał ktoś tak ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej czytałam że można mieć jakby miesiączkę w ciąży czy jest tak możliwość miał ktoś tak ostatnio współżyłam 12 marca miesiączkę miałam 17 marca i 11 kwietnia ale od paru dni dziwnie się czuję mało jem i widać że schudłam nie mam wgl apetytu jak zjem to mam mdłości czasem boli mnie brzuch tak na dole podobnie jak miesiączka do tego zauważyłam śluz taki jasny jak nigdy. Czy to może być ciąża ? Czy po takim czasie na teście ciążowym coś wyjdzie ? Może to tylko moje wymysły albo z tęsknoty za chłopakiem.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeeqybjms5.png

Odnośnik do komentarza

Nie robię sobie żartów po prostu od kilku dni zauważyłam i na prawdę nie wiem co o tym myśleć. Nic wcześniej nie zauważyłam wszyscy mówią że jeśli ma się miesiączkę to nie jest się w ciąży ale ostatnio się dowiedziałam że to nie prawda. Babka z pracy mówiła że nie wiedziała w 6 miesiącu ciąży się dowiedziała bo wszystko było normalnie. Mam iść lekarza i jak się zapisać czy na pobranie krwi ?

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeeqybjms5.png

Odnośnik do komentarza

"Ruszający" sie brzuch to mogą być zwyczajne ruchy robaczkowe jelit. Jeśli jesz mało i nieregularnie to z glodu możesz mieć mdłości.
Test ciążowy robiłaś?
Plamienia mogą występować na początku ciąży, mniej więcej w terminie spodziewanej miesiączki, wtedy zagnieżdża się zarodek.
Kilka "miesiączek" czyli regularnych krwawień w trakcie ciąży może zdarzyć się kobietom, które np. leczą się hormonalnie. Zdrowej kobiecie raczej nie, może raz na miliard. Częściej zdarza się, że kobieta nie wie, że jest w ciąży jeśli zajdzie w nią niedługo po urdzeniu dziecka, a przed pierwszym okresem, ale ta sytuacja ciebie nie dotyczy.
Zrób test. Do ginekologa nie potrzeba żadnych skierowań - po prostu zapisujesz się na wizyte, na NFZ lub prywatnie, wg własnego uznania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...