Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2008


Renatka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochane

Daszka udanego urlopu życzę i przede wszystkim ładnej słonecznej pogody. A jek będziesz miała chwilkę to daj znać jak tam żłobek i czy coś podziałalaś w tym temacie.
A co do dziecka to przyjdzie i na to czas.

anita jadąc do Rzeszowa nie jechaliśmy wogóle przez Tarnów tylko przez Jaszczurową i prosto do Brzeska wiec droga była super niecałe 3 h do Rzeszowa.
Moja też wczoraj wcieła niesamowite ilości wiec się cieszę bardzo.

Allayiala no pogratulowac wyjazdu, jak ja bym jeszcze gedzieś pojechała a tutaj już tylko byle do sylwestra. Gratuluję siusiania na ubikację i życzę dalszych postępów.

A my wczoraj z Karolką byłyśmy przebić uszka niestety skończyło się niczym, bo mała tak zaczeła histeryzować że nie miałam serca zmuszać ją do przebijania tylko dla swojej fanaberii. Może za pół roku spróbujemy, a jak nie to dopiero wtedy aż sama będzie chciała.
Tymczasem i tak wygląda ślicznie.
Miłego dzionka kochane.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Hej!

Tusia to rzeczywiście jakiś skrót :) a uszkami sie nie przejmuj, na pewno kiedyś da sobie przebić :)

Daszka udanego urlopu! A w ciążę na pewno wkrótce zajdziesz jeśli sie staracie :)

U nas nocka ok. Mały przed zaśnięciem uzgodnił ze mną, że jak sie obudzi to dostanie tylko całusa i zasnie znowu w kojcu..marnie to widziałam, ale w sumie przebudził się delikatnie 3 razy w nocy, bez wstawania na baczność więc do rana dospał w kojcu. Zobaczymy jak będzie dziś bo T wraca w nocy więc pewnie od razu 2 facetów będę mieć w łóżku :D

Tymczasem idę sie zbierać, bo mam w planie dzisiaj jechac po buty na wesele (mamy w sobotę)..rychło w czas :D :Oczko:

Odnośnik do komentarza

A Tosiek zachorzał był:/ od paru dni juz mi cos pochrapywala w nocy, ale nic z noska nie cieklo:/ robilam jej kropelki ktore malo co pomagaly no i frida tez na nic - no a wczoraj po poludniu juz miala 38, dostala nurofen przed pojsciem spac, a potem o 4 2 nocy bo mialla chyba ponad 38:/// siedze na razie w pracy o 12 wychodze i miedzy 13-18 ma przyjsc lekarz na wizyte domowa... Do tego m. tez jakis przeziebiony, slabe te chlopy teraz ze nie wiem, byle wiaterek i juz leza zlozeni niemoca... dostal wczoraj baterie lekow, bo ma do piatku montaze regalow i nie ma czasu na choroby...

Daszka milego urlopu!
anitaa :hahaha: ale rozpusta;) dwoch na raz, hhiihi;) ciekawe czy dla Ciebie starczy miejsca;)
A tak na marginesie: kto to jest BOBO???:hahaha:
tusia oj, bidna mala, no ale na pewno za jakis czas faktycznie sama bedzie wolac zeby jej uszka przebic, wiec nie ma co sie martwic:)

Odnośnik do komentarza

Allayiala oj no to się Tosieńce przytrafiło, trzymam kciuki coby szybciutko wyzdrowiała. A co do tych chłopów to masz absolutną rację, dzisiaj rano wstaję składam mojemu S życzenia urodzinowe, a on mi na to że go gardło boli bo na noc zostawiłam otwarte okno w sypialni. Matko tragedia, dobrz że go wczoraj na lody nie namówiłam (a straszną miałam ochotę) bo pewnie bym była podwójnie winna.

anitka myślę ze teraz juz będzie coraz lepiej i nie będzie się Oski wzbraniał przed pójściem spać.

Mam kochane do was pytanie, jestem na etapie kupowania kołderki dla Karoli tzn. ma oczywiście od dawna, ale w przyszłym tyg. jadę z Karolą na 2 dni do rodziców, a potem ona zostaje jeszcze na 3 dni i bez sensu jest mi wozić wiec chciałam jej kupic drugi komplet. Tylko teraz sie tak zastanawiam w domu mam taką 100 cm na 130 cm i tak sobie myślę czy kupieć tą samą wielkość czy większą. Jakie macie dla swoich dzieciaczków, albo co radzicie bo nie wiem.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Allayiala :hahaha: nie znam synonimu na bobo:hahaha: jakiś strach, duch czy coś :D
Biedny Tosiaczek :Całus: teraz taka pogoda, że trudno pozostac w zdrowiu..a z facetami masz rację..ja juz nie raz mówiłam że gdyby oni mieli chodzić w ciąży i rodzić to już dawno byśmy wymarli, albo by wymyślili cos innego :D

Tusia Oskiemu ma teraz przyjść łóżko jakoś w nastęnym tygodniu i mam zamiar mu kupić kołdre 160x200cm. I tak teraz śpi bez, ale na zime juz myślę, że taka będzie wystarczająca i na lata bo po co non stop zmieniać. Pod katem poszewek dziecięcych patrzylam tez. Sa albo 140x200 albo 160x200.

Odnośnik do komentarza

anitka ja wypatrzyłam na internecie super komplecik Feretti za 109 zł i tak się właśnei zastanawiam czy go nie kupić wprawdzie jest to ta mała kołderka, ale z drugiej strony myślę sobie że z 2 latka to pod tym jszcze pośpi, a najwyżej sprzdam na allegro i kupię wiekszą.
No a jak mineła dzisiejsza noc mam nadzieję zę Oski w swoim łóżeczku.

Allayiala a jak Tosieńka, co powiedział lekarz, czy temperaturka mineła.

U nas leje niemożliwie, dzisiaj rano to się utopiłam przed samochodem i cała drogę jechałam z mokrą nogą. Jak patrzę za okno to nic nie przechodzi wiec myślę sobie że dziewczyny raczej na spacerek to nie pójdą. Czytałam jednak że od piątku już polepszenie pogody, trzymam kciuki.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Hej;
u nas tez lało niemiłosiernie od wczoraj, ale przestało..oczywiście na osiedlu przeboje są, ale nas tym razem ominęło :D

Oskiemu własnie wujek układa podłoge w pokoju więc moze sie przeprowadzi w przyszłym tygodniu :)

Tusia od dwóch nocy umowy sie Oski trzyma i spi u siebie w kojcu :) ja kupuje większa kołdrę żeby mu nie zginęła na tym duzym łóżku, bo wtedy juz na pewno w zimie bedzie odkryty.

Allayiala i jak stan małej?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Wpadłam,żeby się Was poradzić....otóż byłam dzisiaj u ginka bo od wczoraj bolało mnie podbrzusze i plecy...nawet nospa nie pomagała i miałam jakieś 7 skurczy przez noc no i ten ból cały czas aż do rana, oczywiście z tego co pamiętam bo troszkę przysypiałam więc nie wiem czy było więcej tych skurczy... gin stwierdził,że szyjka na szczęście się trzyma od poprzedniej wizyty i ma 25mm według mnie i tak mało, mam rację? przepisał mi nospe forte 3x1, tą mocniejszą i dał skierowanie do szpitala w razie gdyby nie pomogła no i tu jest problem bo skurcze nadal są ale ból podbrzusza troche mniejszy...nie mam pojęcia co mam robić...nie uśmiecha mi się zostawiać Kacpra i leżeć w szpitalu :(:(:( na dodatek młody ma od wczoraj 38,5-39 stopni gorączki, co mu zbije czopkiem to znowu wraca....

http://kacper-kacperek.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/007/007215981.png?9220
:11_6_204:
http://maja-majeczka.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza

MM nospa w tym tygodniu? Jakis niepoważny. A fenoterolu Ci nie przepisał? Tylko to zatrzyma teraz skurcze. Powinnaś iść do innego lekarza i dostac fenoterol a wtedy szpital nie będzie potrzebny bo po co. Ja od 30tc bylam na tym leku i było ok, a szyjke miałam mocną, wysoka i bez rozwarcia - same skurcze kilka razy na dobę. Normalny przeciwskurczowy lek. Inaczej jest zagrożenie przedwczenym porodem. Na szyjce sie nie znam, ale jej długość może sie zmienic w przeciagu kilku dni i co wtedy? Nie zwlekaj tylko idź do bądź jakiego innego lekarza. To nie jest normalne żeby miec bolesne skurcze w tym tygodniu. Ja mam fenoterol i isoptin w domu (musza być łączone żeby kolatania serca nie było) i nawet mogę Ci wysłać tylko wiadomo, że zawsze trzeba mieć dawkowanie i wskazanie od lekarza w takich przypadkach. Ale nawet wtedy jak ci pzrepisze mogę wysłać bo mi po co.

Odnośnik do komentarza

anitaa84
MM nospa w tym tygodniu? Jakis niepoważny. A fenoterolu Ci nie przepisał? Tylko to zatrzyma teraz skurcze. Powinnaś iść do innego lekarza i dostac fenoterol a wtedy szpital nie będzie potrzebny bo po co. Ja od 30tc bylam na tym leku i było ok, a szyjke miałam mocną, wysoka i bez rozwarcia - same skurcze kilka razy na dobę. Normalny przeciwskurczowy lek. Inaczej jest zagrożenie przedwczenym porodem. Na szyjce sie nie znam, ale jej długość może sie zmienic w przeciagu kilku dni i co wtedy? Nie zwlekaj tylko idź do bądź jakiego innego lekarza. To nie jest normalne żeby miec bolesne skurcze w tym tygodniu. Ja mam fenoterol i isoptin w domu (musza być łączone żeby kolatania serca nie było) i nawet mogę Ci wysłać tylko wiadomo, że zawsze trzeba mieć dawkowanie i wskazanie od lekarza w takich przypadkach. Ale nawet wtedy jak ci pzrepisze mogę wysłać bo mi po co.

no właśnie też myślałam,że zapisze mi ten fenoterol ale pomyślałam,że lekarz dobry to wie co robi...na razie od rana jest w miarę dobrze, bóle przeszły i skurczy tez jakby mniej więc może jednak ta no spa coś pomogła...zobaczymy co będzie później, jak coś nie tak to pojade do innego ginka po recepte na fenoterol.
dziękuję kochana za szybka odpowiedź:* już wczoraj przeczytałam ale nie miałam sił odpisać...

http://kacper-kacperek.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/007/007215981.png?9220
:11_6_204:
http://maja-majeczka.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza

Hejka,
Tosiek niestety srednio, wczoraj caly dzien do 15 nie miala temperatury a po obiedzie znowu 38. Dostala nurofen, spocila sie, pospala i do dzis temperatury nie miala (no jakies smieszne 37, ale co to jest). Jak chrapac tak chrapala (niczym pulk wojska, normalnie spac sie przy niej nie da!), ale jak po 3 dobach od masciowania noska nie przejdzie, to w sobote jedziemy na test z krwi (a krew pobieraja na szczescie z palca) na bakterie. Jak bedzie pozytywny to mala dostanie normalniy doustny antybiotyk.
Do tego musze zaczac wyrabiac Tosiakowi nowy paszport, a zeby to zrobic musze miec jej zdjecie. Mam nadzieje ze troche dojdzie do siebie do soboty, bo jak w poniedzialek nie zloze papierow to moga sie nie wyrobic do 1 wrzesnia:/
Same problemy, omatko...:/

MM ja tez dostalam nospe forte po tych moich przebojach z brzuchem i jakos sie w koncu uspokoilo, ale jakby nie patrzec 2 tygodnie bite lezalam.... mialam zakaz podrozowania srodkami komunikacji, samochodem tez tylko do lekarza - i jakos samo przeszlo. A szyjka na 2,5 cm to z tego co pamietam calkiem niezle. Gdzies tam pisali ze: "Niedojrzała szyjka macicy jest zamknięta, ma twardą konsystencję, długość ok.. 2 cm". Czyli tu chyba nie masz sie co marwic...
Daj znac co Ci powie jakis inny doktor...

Dziewczyny, strasznie jestem zarobiona, wiec wybaczcie ze nie odpisuje kazdej z osobna.... Buziaki!

Odnośnik do komentarza

Hej!

MM oby pomogło i skurcze przeszły. Koleżanka jest teraz w 2 tyg młodszej ciąży niż Ty i też miała pobolewania i skurcze i od strzała gin dał jej fenoterol więc stąd moje zaskoczenie nospą. Ja to się boje takich akcji i zagożenia przedwczesnym porodem więc pewnie dlatego od razu bym chciała ten lek. Trzymamy kciuki! :*

Allayiala biedny Tosiaczek! też trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i pomyślne załatwienie spraw.

Oski wczoraj mial pierwszy raz w zyciu jakiekolwiek badanie (prócz tych po urodzeniu). Moja mama zbadała mu cukier z paluszka pobierając krew i tak mu sie spodobalo, że chciał jeszcze :D ani nie jęknął. Prosiłam ją żeby mu zbadała, bo pije jak szalony pomimo, że jest chłodno i sika też niesamowicie dużo..ale na szczęscie wyszedł dobry.

Oski kolejną noc przespał w kojcu bez pobudki także mam nadzieję, że zapomniał o strachach.

My jutro idziemy na wesele więc dziś muszę w miare zacząć się przygotowywać ;)

Miłgo dnia!

Odnośnik do komentarza

Hejka Dziewczyny!

U nas też siku do ubikacji, choć jeszcze zakładam na dzień Lilii pampersa, gdy idziemy gdzieś na miasto lub jedziemy w trasę. Za to ostatnie wiąże się z wręcz wymuszaniem odwiedzania wszelkich przydrożnych miejsc by zrobić siku i tak na trasie Przeworsk-Kraków zatrzymujemy się z 4 razy na siku a pampers zostaje suchy.

AZS się uspokoił i skóra nareszcie jest gładziutka i miękka.

Z przykrych rzeczy to ja co roku mamy bliżej nie zidentyfikowaną dolegliwość. Lila wymiotuje tylko raz i tylko w nocy co jakiś czas. Mieliśmy 4x wymioty w ciągu tygodnia, a później tydzień przerwy i znów 2 noce w tym tygodniu. Dostałyśmy na odrobaczenie, ale nic się nie zmieniło. Nasza pediatra podejrzewa podłoże neurologiczne. Ciągle nie wiemy co jest nie tak :/

No i nareszcie ruszyłam ze sprzedażą, na razie doszła tylko jedna dostawa towaru więc zapraszam i jeśli macie malujące się koleżanki to proszę o rozreklamowanie AlleDrogeria.pl

Pozdrówka i buziaczki dla Wszystkich!

PS. Ciągle remontujemy domek i mamy już centralne, a w tym tygodniu będzie kominek. No i ciągle coś kupuję jeszcze na dotację.

http://lb1f.lilypie.com/fgOAp2.png
http://lbyf.lilypie.com/ys5vp2.pnghttp://davf.daisypath.com/BPo8p2.png

Odnośnik do komentarza

przepraszam ale zapomnialam o WAs
pozdrawiam Was wszystkie i caluje dzieciatka
u mnie tyle sie dzieje ze nie nadazal dzieciaki od kilku dni nie spia w dzien wiec dzis padly i mam chwile
5 czerwca mialam wesele mojej corki na wrzesnia ma porod wiec babcia bede ,potem 2 tyg pozniej po 20 latach ciezkiej choroby umarla moja mama ,teraz mam remont zmieniaja mi dach w domu i robimy corce na strychu wieksze mieszkanie z kuchnia ,w miedzyczasie kupuje mieszkanie i juz chyba znalazlam ale troche remontu bedzie bede tez wynajmowac chyba studentom

moja amelka nie sika jeszcze na nocnik choc probuje na trawke (podglada bartka i chce robic na stojaco tylko nie moze nic znalesc hi hi)malo mowi juz cos tam zaczyna ale slabo a cwana jest ze hej

wszystkim zycze udanych wakacji a MM donoszenia jak najdluzej Majeczki (wera bedzie miala chlopca nikodema) ,
ANITA udanego wesela
ALLAYILA tosiakowi zdrowka (ja tez chora bylam migdaly mnie bolaly i stan podgoraczkowy chyba wirus jakis bo duzo osob chorowlao)
VILLANELLE oby malej przeszlo ale podloze neurologiczne dziwne ,popatrze co macie na stronce

Odnośnik do komentarza

Hejka!

My juz po bilansie 2-latka. Oski jazde zrobił od samego wejścia do wyjścia, ale 2 naklejki dostał :D Ma 89cm i 13kg. Schudł od kwietnia 1 kg. Jak w większości przychodni miarka do mierzenia jest źle zamontowana więc oświeciłam panią, że cos nie tak jest bo moje dziecko mierzę często i na pewno nie ma 85cm..staje równiutko przy ścianie, rysujemy krechę i mierzę metrem i jak nic ma 89cm. A jak postawie koło niego metr (sztywny) to 85cm ma na czole..:/ więc mają 4cm na minus..a wy same mierzycie dzieci?

Odnośnik do komentarza

anitaa84 ach no to gratulacje takiego ślicznego wzrostu i wagi. Ja Karolkę mirzę często podobnie przy ścianie i ważę na wadzę łazienkowej.
A jak ta było na weselu, rozumiem że już wypoczęci jesteście.

villanelle wielkie gratulację w związku z otworzeniem wreszcie własnego biznesu, życzę powodzenia i szybkich wysokich zarobków. Co do domku to trzymam kciuki za szybki remont i niskie jego koszty.
Gratulacje również dla Lilusi za takie piekne sikanie do nocniczka, my jeszcze nie mamy się czym pochwalić. Sika tylko rano po wstaniu i wieczorem, ale w dzień nie chce sygnalizować.

Allayiala a jak tam Tysiątko lepiej już, mam nadzieję że kryzys chorobowy zażegnany.

A u nas dzisiaj poranek był stresowy gdyż moja mala pierwszy raz została z teściową. Niania ma wolne a my musieliśmy jakoś ten tydzień zorganizować. Tak wiec dzisiaj jest u nas teściowa i chyba nieźle im idzie. My dzisiaj wieczorem jedziemy do mojej mamy i zostaję tam do czwartku i w czwartek wieczorem wracam do Krakowa, a Karolek zostaje z babcią do niedzieli.
Nie wiem czy dam radę tak do niedzieli ale do soboty na pewno. Mam tylko nadzieje ze pogoda dopisze bo moja mama ma ladny ogórd wiec mała mogłaby poszaleć.

Pozdrawiam was gorąco.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Tusia na weselu było super :) wytańczyłam się, usmiałam do łez i najadłam :D bardzo fajne towarzystwo tzn. koledzy mojego T z pracy, których dopiero poznałam i ich żony :) ale normalnie az mi tęskno było za Oskim..strasznie uzalezniona jestem..
Wypoczywajcie! :)

Villanelle powodzenia z biznesem :) mam nadzieje, że małej przejdą te wymioty..

manenka pogratulować córce ślubu i dzidziusia :) szczere współczucia z powodu śmierci mamy :(..

Oskiemu wyszły 2 piątki więc jeszcze dwa zębulce i mamy z głowy, ale i tak narzekać nie mogę, bo lajtowe to zabkowanie mieliśmy :)

Oski gaduła i łobuz rośnie na maksa. U nas w domu masakra taki rozpiernicz, bo remont trwa i jeszcze potrwa min. 2 tyg. Oby pogoda była, bo włóczykij siedzi wtedy na podwórku. Poza tym już od dłuższego czasu nie woła mnie jak chce siku tylko ściaga majtki sam i sika sam na stojąco na trawę. A jak jest w domu i taras jest otwarty to tez wybiega na podwórko:hahaha:rośnie mi wiejskie dziecko:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny,
U nas znowu jakies -przejscia kosmiczne, wczoraj chciali nam ukrasc motocykl, nie dali rady go uruchomic, ale pocieli wszystkie kable, popsuli stacyjki itp:/ sasiad baranów spłoszyl wczoraj o 10 rano!!!! cholerni amatorzy:/// siedzialam na policji chyba ze 2 godziny, ael wieczorem, jak bylo juz pusciej:/

Dodatkowo Tosiakowi znowu cos sie zrobilo, tym razem miedzy palcami u nozek wiec dodatkowo mielsimy kurs do lekarza, okazalo sie ze to jakas grzybica, skad sie wziela - nie wiadomo....:/ zrobilismy tez ten test na bakterie z krwi (tez bylo klucie paluszka, ale Tos byla zachwycona, bo zaraz dostala 2 plasterki;)) , ale na szczescie wyszledl negatywny. Potem bylysmy jeszcze zlozyc papiery na paszport - wiec dzien obfitowal w wydarzenia....

Powoli zbieram rzeczy na wyjazd, mamy juz kolko do plywania, i nowe sandalki bez pietki) brakuje nam jeszcze jakich klapeczek, albo butkow do plywania, jakos nigdzie nie moge dostac rozmiaru - wiec skonczy sie pewnie allegro.

Pogratulowac wszystkim dzieciaczkom sikania na nocnik ;) u nas przez te ostatnie choroby akcja nocnik zostala przełozona.

manenka! super ze sie odezwalas! Jak Amelka? Gratuluje slubu corki i wspolczuje odejscia Mamy...:/

anitaa ja mierze Tosiaka przy scianie miarka krawiecka. Ostatnio miala ponad 90...
musze ja znowu zmierzyc bo wage ma ciagle ta sama, ale jakas taka dluga jest ze heeej:)

villanelle bardzo fajna stronka, gratuluje!:) dziwne te wymioty u Lili...:( a cos lekarz mowil, o co chodzi z tym podlozem naurologicznym??
Ja znalazlam takie cos...: " Wymioty cykliczne występują u dzieci w wieku 2-7 lat. Pomiędzy epizodami intensywnych nudności i wymiotów trwających od kilku godzin nawet do kliku dni, nie występują jakiekolwiek objawy choroby. Relatywnie często dzieci z wymiotami cyklicznymi zgłaszają migrenowe bóle głowy, miewają objawy choroby lokomocyjnej lub innych czynnościowych zaburzeń przewodu pokarmowego.
Częstość epizodów wymiotów wynosi średnio 12 na rok, a przerwy między nimi bywają regularne. Objawy występują o tej samej porze, najczęściej w nocy lub nad ranem, trwają jednakowo długo u tego samego pacjenta, najczęściej nie dłużej niż 72 godziny. Za czynnik wyzwalający wymioty cykliczne uważa się napięcie emocjonalne, stres lub intensywny wysiłek fizyczny. Dzieci z wymiotami cyklicznymi wymagają oprócz szeregu badań diagnostycznych w celu wykluczenia innych przyczyn wymiotów, wnikliwej oceny psychologicznej. Badanie psychologiczne pozwala zidentyfikować dzieci, u których epizody wymiotów mają podłoże emocjonalne i są związane z trudną sytuacją życiową".
Hmm... nie wiem czy to jest do Lili adekwatne...

Odnośnik do komentarza

czesc Kobietki:*
Bardzo wszystkim dziekujemy za zyczenia dla Tysiaka:*:*:*:*:*:*
jakos brak mi sił zeby w ogole właczac komp...przez te dwa lata oduczylam sie pracy i przychodze codziennie strasznie umeczona.
U nas ogolnie ok, Tys rosnie, rozrabia :) straszliwie duzo gada i codziennie ciągnie do Bozi :) jakas zakonnica nam rosnie:P hehe My tez zmienilismy wózek na Coneco Flash, w tamtym kółka odmówily posłuszenstwa, teraz duzo lepiej sie jezdzi tylko niestety po złozeniu nie jest juz parasolka.
No tak po krótce to chyba wszystko u nas:)
pozdrawiamy Was serdecznie:* buziaki

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hp9wz200zp.png http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej28yip5rcjt.png

Odnośnik do komentarza

Hej ho!

Allayiala ale masz dużą córę! :D ale się jej przyczepiło dziadostwo :/ oby jak najszybciej wszystko przeszło!

Karinka wierze, że nie masz na nic siły..jak sobie nie wyobrażam póki co powrotu do pracy..buziaki dla małej zakonnicy :*

Tusia jak tam wypoczynek?

MM jak się czujesz?

Pozostałe dziewczyny jak zwykle wpadły i zaginęły..

U mnie remont wciąż trwa..T jest na rybach od predwczoraj do jutra chyba a od poniedziałku bierze sie za nasz pokój. Bylismy go wczoraj odwiedzić i Oski poplywał trochę łódką :D
U mnie w głowie trwaja przygotowania do urodzin Oskiego. Juz parę gadżetów zamówiłam ::):. Mam nadzieje, że T uwinie sie z remontem i jakoś szybko uda nam sie zrobić imprezkę. I żeby pogoda była!
A Oski jak to Oski wojuje i czaruje :) śpiewa "zuzia lala duża" albo samo "zuzia lala" no i tańczy jak stary do muzy :hahaha:
Dzis kojeny dzień pogody wiec ogarne trochę chatę i idziemy wojowac na podwórko :D

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane, ależ sie rozpisałyście w trakcie mojej niobecności.

Allayiala no to faktycznie Tosia przyciąga jekieś paskudztwa, trzymam kciuki żeby szybko przeszło i nic nowego sie nie przytrafiło.

karinka trzymam kciuki za szybki powrót do kieratu, z czasem jest coraz lepiej.

anitka współczuje ramontu ja tego strasznie nie lubię, ale z drugiej strony ładnie w domku miec to człowiek chce wiec sie musi troszkę pomęczyć.

U nas te trzy dni urlopu mineły tak szybko, że dobrze nie zaczelam wypoczywać a tutaj do pracy trzeba było wracać. Karola szalała głónie z uwagi na ogród, położyłam jej basenik na trawce i zjeżdżalenie wiec ma atrakcje. Do tego przed wyjazdem dostała jeszcze wózeczk dla lalki (taki przekupny prezent żeby nie płakaja jak pojadę) i pełnia szczęścia zapanowała.
Niestety wczoraj musiałam wrócić do Krakowa, a Karola została u dziadków i podobno świetnie się bawi, a mnie jest strasznie smutno. Dzisiaj poszłam do sklepu po śniadanie i spotkałam taką dziewuszkę w wieku Karoli i natychmiast musiałam sprawdzić jak moja mała. Mama stwierdziła że przestanie odbierać telefony bo nic nie robi tylko ze słuchawką chodzi.
Odbieramy ją w niedziele ciekawe czy bedzie chciała do domu wracać.

Co do urodzin to zaprosiliśy moją teściową i moją mamę (mój tata niestety wyjeżdża tak że dziadkowie będą kulejący), myślę że pójdziemy na jakiś obiad do restauracji, a potem do domku na torcik i prezenty.
Jak już będziemy mieli domek, w przyszłym roku, to będą urodziny z prawdziwego zdarzenia z dziecmi i wogóle, a w tym roku jeszcze skromnie.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...