Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2008


Renatka

Rekomendowane odpowiedzi

tusia wspolczuje chorobska:/ mam nadzieje ze sie szybko wykurujecie - a na zatoki dobry jest ibuprom zatoki, krople na zatoki, chyba otrivin zatoki no i znienawidzone inhalacje (moze byc z majeranku, z mieta i sola). Powinno Cie troche odetkac i moze uda Ci sie jednak pojechac na koncert! Karola z bajkami pod kocykiem wymiata:Kiss of love::)))

MM ah, te uroki watpliwej natury:/ wspolczuje, bo doskonaje pamietam jak mijaly mi pierwsze miesiace:/ Tez mi sie wcale nie chcialo jesc a raczej wrecz przeciwnie - trudno, odbijesz w drugim trymestrze:)

karina ja sobie sanki tez odpuszczam, nie bardzo sa w sklepach a jak juz sa to kosztuja majatek, a poza tym nie mam gdzie ich potem schowac na lato. Poza tym licze ze chyba dlugo juz tej zimy nie bedzie w tym roku, co? (pliss, pliss!!!). W przyszla zime za to sanki obowiazkowo trzeba bedzie gdzies skombinowac:ski:

Odnośnik do komentarza

dziekujemy za zyczenia:Kiss of love:
Postanowilismy Tysce stworzyć "malowniczo-papierniczy" kącik do zabawy:) Kolezanka zakupila nam w Ikei stolik i krzeselko a dzis nabylismy kredki woskowe w takiej plastikowej obudowie,wykręcane-polecam,raczej sie nie polamią i ciezej je zjesc:)KREDKI ŚWIECOWE PRZEKRĘĆ I RYSUJ BIC (916118773) - Aukcje internetowe Allegro
duzy blok rysunkowy i farbki do malowania palcami takze bedziemy sie ciapac:)
Tys własnie sobie odsypia bo dzis zerwala sie 6:15 ;/ potem pewnie zjemy zupke i moze wyjdziemy na chwilke na spacerek
tusia13 jejo Kochana....to niezły macie szpital w domku;( zycze calej Waszej 3 duzo duzo zdrówka:zwyrazami_milosci:
MlodaMamusia jak bylam w ciazy to z poczatku tez nic nie jadlam,za to na koniec przytylam...uwaga...22kg!!! takze jeszcze wszystko przed Tobą:)buziak w brzusiu:*
anita haloooo!!! co z Wami??? :*

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hp9wz200zp.png http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej28yip5rcjt.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Nie mialam czasu sie za bardzo odezwać. Egazmin chyba nie poszedł źle bo na 4 pyt odpowiedziałam (a było 4 ;)) tyle tylko że nie wiem czy to co oczekuje gość. W każdym razie w ten weekend maja być wyniki. Akurat mam wtedy zjazd wiec na pewno się dowiem.

Ucze sie juz na kolejne zal 21 lutego i egz 27 lutego. Ten egz bedzie tez ciężki..

Dzisiaj jade umówić malego do tego chirurga..mam nadzieje ze Panie w rejestracji nie beda robily problemów bo juz wystarczajaco stresuje mnie ta sytuacja..

Gratuluje malym gadulkom nowych słówek:) i zdrówka dla chorowitków :*

Mój Oski tez nie stoi w miejscu a wrecz jest coraz fajniejszy, a nie sądziłam że to możliwe haha :D
Tańczy godzinami, pęka ze smiechu tez cały dzień i najchetniej jadłby cały czas mandarynki..non stop dobija sie do lodówki i tak najmniej je dziennie ok 8szt..do teraz zajdł 5 szt i wciąż je..
No ma nowe hobby - ukladanie puzzli. Elegancko sobie radzi wiec dokupiłam mu kolejne duże i czekam bo może na dniach przyjdą :)

Psina zdrowa i strasznie dokazuje..T juz pojechał wiec mam tu z nimi szopkę.

MM trzymam kciuki za powrót apetytu i brak mdłości &&&

Karinka ja sie przymierzam do zakupu tych farb do malowania palcami (8szt z pieczątkami) na pewno widzialaś :) tylko troche mi sie odwidziało odkad pies jest i i tak dostateczny jest bajzel w domu pomimo zainstalowanych w drzwiach bramek ;)
Buziaczki dla Martynki na 1,5 roczku :*

Dorotea gdzie nam zaginęłaś? Jak Krzyś i mały babelek?

Odnośnik do komentarza

hej laseczki:)
Byłam wczoraj na rozmowie o prace:) poszło dobrze...teraz czekam na tel. Kumpelka,ktora tam pracuje powiedziala,ze raczej mnie wezma bo nie moga nikogo znalezc:D bede musiala dojezdzac na koniec miasta (korki itd) a nie mam prawka ale coz sa w domu 2 samochody a 3 niebawem;) wiec ktos z rodzinki mnie podrzuci. trzymajcie mocno kciuki;)
karina waga mnie za bardzo nie martwi bo z kacprem przytylam tylko 8 kilo a jadlam co chcialam, szczegolnie slodkie wiec mam nadzieje,ze w tej ciazy tez tak malo przytyje:D a tym bardziej,ze teraz juz schudlam jakies 5 kilo:)
anita egz na pewno poszedl dobrze:) no i powodzenia w nauce z kolejnym!
Kacper tak jak Oski uwielbia mandarynki:)
super,ze psinka zdrowa!

jutro wybieram sie do gina....mam nadzieje,ze dostane fotke dzidziulka :mis:

http://kacper-kacperek.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/007/007215981.png?9220
:11_6_204:
http://maja-majeczka.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza

anitaa kurcze ja sie troche obawiam dac malej madnarynke - nadla wysypuje ja po brzoskwiniach - nawet w kaszce brzoskwiniowej, i po hebatkach cytrynowych i pomaranczonych. To i mandarynki raczej nie podejda, co? do tego ciagle zmagamy sie z ta wysypka pod dolna warga, chyba musze isc z mala do dermalotoga, bo sudokrem na trocha tylko dziala.

karina super te kredki, tez musze takie kupic, bo swiecowki sa pozerane, a z ołowkowymi biega wiec boje sie zeby sobie gdzies nie wbila jak zlapie zajaca:/

Wczoraj mialam dzin zupelnie do d...:/ Toś byla nie do zniesienia, chodzila i jojczyla non stop, przez te zeby pewnie. Do tego wkurzyl mnie m. ktory pokłocil sie ze swoja matka, a potem sie na mnie wyzywal. No i zeby bylo malo okazalo sie ze mam zerwane wiezadlo w kolanie i czeka mnie kolejna operacja w terminie na jak najszybciej:(( eh... oby dzisiaj bylo spokojniej bo kogos zamorduje:/

Odnośnik do komentarza

MM to rzeczywiscie malutko przytylas z kacperkiem a teraz -5 kilo??????? jedz kobitko!

Allayiala Oskar ma dziś taki dzień (trojki mu idą) na zmianę z psem więc ja juz wymiekam:36_2_43: jeszcze mam tyle nauki że normalnie nie wiem jak to zorganizowac..:/
Współczuje kolana..:(
Ja wczoraj bylam u tego chirurga i mam dzwonic na jego kom na poczatku marca żeby umówic Oskiego na zabieg..

A jeśli chodzi o facetow to ten film wszystko wyjaśnia ;) Jak dla mnie 100% racji :D
YouTube - Czym się różni mózg mężczyzny od mózgu kobiety

Puzzle przyszły wczoraj a efekty w albumiku w podpisie :)

Odnośnik do komentarza

Allayiala zapomniałam Ci napisac zebys sie nie martwiła ta wysypka na brodzie bo Oski ma to samo od miesiaca. To na pewno od śliny i suchego powietrza. Sama wiem ile teraz przy skórze swojej musze sie narobic zeby nie wygladac jak wąż, a małemu tez to nie schodzi po kremowaniu i ma wciaz chropowate bo sie ślini.

A cytrusów tez bym raczej jej nie dawała, ale zapytaj pediatre przy okazji kiedys.

MM kciuki trzymam :)

Odnośnik do komentarza

anitaa film super, rozlozyl mnie na lopatki:))):hahaha:
No mnie juz dobija smarowanie malej ciagle sudokremem - opuszki palcow mam popekane i lamia mi sie paznokcie - mimo ze od razu myje rece:/ no coz trzeba bedzie przeczekac:)

A w niedziele Toś zostala zaproszona na 2 urodziny kolezanki:)))))) w tym samym klubiku pod domem gdzie byl bal karnawalowy:) super - bedzie na pewno mnostwo dzieciakow w jej wieku:):36_3_19:

Odnośnik do komentarza

Hej kochane:)

Ja znowu witam po dłuższej przerwie... Poprzednim razem chwaliłam się że Karolek będzie miał rodzeństwo - niestety nie udało się :36_2_58: W 12tc na usg okazało się że mojej kruszynce przestało bic serduszko :Płacz: Serce pęka...

Mam nadzieję że u Was przez ten czas nie działo się nic złego...

MłodaMamusiu ogromne gratulacje!!!!!!!! Trzymam kciuki za pomyślny przebieg ciąży.

http://s2.pierwszezabki.pl/006/006151970.png?7919

:angel1: 14/12/2009 Odszedłeś Aniołeczku. Ja wierzę że nie na zawsze, że wrócisz w innym terminie. Kocham Cię!

Odnośnik do komentarza

witajcie:)
u nas zimy ciag dalszy...brrrr!!! sniegu po pas i jeszcze wszystko zaczelo topniec;/ z wózkiem nigdzie nie pojde,na nogach tez raczej srednio bo snieg jest tak mokry ze jedna wywrotka i juz trzeba wracac do domu.
Ja w weekedn oczywiscie pracowalam,wiec nie mialam czasu zagladnac
Tysia z nowosci nauczyla sie jak robi osiolek-" iaia" i ciagle powtarza "ciocia" jak ja o cos pytam i ona przeczy mowi krotko"nie" a jak jest chetna to mowi "mhm" najlepsza zabawa to w dalszym ciagu skakanie po naszym łózku i tance do N.Kukulskiej;)
A jak u Was po wczorajszych Walentynkach?:) my milo spedzilismy wieczór w domku;)
anitaa84 wyniki ezg pewnie juz znasz i napewno jest do przodu:) Puzzle superasne,tez takich poszukam,Oski to ma zaciecie puzzlowo-budownicze.Tyska ostatnio tez cos zaczela sie w koncu interesowac puzzlami
Mam nadzieje ze Oski z powodu ząbków nie daje Ci bardzo popalic i ze psinka tez daje odsapnąc:*
MlodaMamusia i jak z praca? pracodawca sie odezwał?
a po wizycie u lekarza? mam nadzieje ze wszystko ok i ze dzidzia pieknie sie rozwija:*
Allayiala Jak dzisiejszy dzien? oby lepszy od tego ostatniego o ktorym pisalas:)
Jesli chodzi o mandaryni to tez bym sie wstrzymala jak Tosia ma słonnosci do uczulen,u nas na szczescie nie ma takiego problemu.
wspolczuje problemow z kolanem.
aaa jak bawilyscie sie na urodzinowej imprezce Tosiowej kolezanki?
Tuśka_Martuśka bardzo Ci wspolczuje.Ciezki mi sobie wyobrazic jak mozecie sie czuc,ja cala ciąze mialam zagrozona a to tylko namiastka tego co Wy teraz przechodzicie.Naprawde mi przykro :( trzymajcie sie dzielnie:*

pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hp9wz200zp.png http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej28yip5rcjt.png

Odnośnik do komentarza

hejka:)

Karinka gratki dla Tyśki :D Oski umie z nowych zwierzątek mówić "kra kra" :D w szoku jestem jak to "r" mówi :)
Mój egzamin do przodu :) 4.0 :D 4,5 to była najwyzsza ocena i dziesiątki bań także jestem z siebie dumna :D teraz sie ucze na niedziele na finanse publiczne..jeszcze 2 zal i 2 egz przede mna :/
Z Oskim ok, pies tez wyspokojniał w domu ;) szaleje w gruncie rzeczy tylko na polu a jesli ma odchył w domu to dostaje lojty ;)
Śniegu jest tyle ze masakra..teraz czekam az szwagierka wroci naszym drugim autem do domu bo tym ktore mam w domu nie wyjade..:/ a jedzonko sie konczy..kiedy ta zima sobie pójdzie!!!!!!!!!!!?????????????
Co do puzzli to Oski swietnie sobie radzi. Jak chcesz to jest też wersja dla dziewczynek ;)
Alexander - Big Puzzle 2
Alexander - Big Puzzle 4
Bardzo są ladne, wytrzymale i duże. Na allegro tańsze bo z przesyłką 35zł, ale tu na tych stronkach widac dokładnie jak wygladają :)

Hop hop a gdzie pozostałe mamusie?

Odnośnik do komentarza

Witajcie

anitaa84 wielkie gratulacje z okazji zdania tak pięknie egzaminu i powodzenia na kolejnych. No Oski jest świetny że już umie układac puzzle moja nadal tylko mazianie flamastrami i ewentualnie klocki. Supre również że z psiulem wszystko ok i że nie musisz sie już denerować.

Karinka a to z Tysiaczka spryciulka, że tak ładnie już powtarza, jeszcze chwila i będzie normalnie sie porozumiewać. Co do pogody to u nas też tragedia, dzisiaj musiałam jechać do domu taksówką bo na parkingu zabuksował samochów i czekali na pomoc drogową. Tak wiec marnie to widzę a tutaj ciągle pada.

Tusia Martusia bardzo mi przykro nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić. Pamietaj że jesteśmy z Tobą.

Allayiala a to Tosienka szaleje imprezowa z niej dziewczyna, ale to świetnie że ma możliwość kontaktu z tyloma dziecmi. Poza tym to współczuję tego kolana, ale oczywiście kciuki będę trzymać mocno za szybką sprawność i żebyś nie czuła dyskomfortu.

A u nas poza tym że biało i do d........., to ja zeszły tydzień miałam (jak już wam pisałam) super. W środę pojechałam jednak na ten koncer Depeche Mode i było fantastycznie, staliśmy ze znajomymi 2 metry od sceny tak wiec można było chłopaków prawie dotknąć. WYbwiłam sie za ostatnie czasy tak wiec bardzo dobrze zrobił mi ten samotny wypad. A mała z tego co mi S i niania mówili to nawet nie zauważyla ze mnie nie ma.
PIątek i sobota zajęcia, ale było ok, a wczoraj z racji walentynek postanowiliśmy wyskoczyń na romantyczny obiadek we trójkę, gdzie okazało sie iż nasze dziecię umie pić przez rurkę(zaraz po tym jak sie do mojej ice tee dorwała), a potem kupiłam jej pierwszy dorosły plastikowy kubeczk z uszkiem i wczoraj była inauguracja. Do tej pory miała taki bez uszka i jej niewygodnie było, a porcelanowej filiżanki to sie jej jednak bałam dać jakby spadła. Ale wczoraj w Smyku znalazłam takie małe i lekkie kubeczki wiec zakupiłam i Karol bardzo sobie ładnie z nim radzi.
Ale sie rozpisałam, kończę wiec moje wypociny i pozdrawiam.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewuszki.
Niedzielna impreza urodzinowa niestety zostala odwolana bo jubilatka rozchorowala sie na grype zaladkowa:/ Zobaczymy kiedy mala dojdzie do siebie no i kiedy ponownie uda sie zarezerwowac salke. No nic straconego - prezent juz mamy;)

W weekend caly czas padalo, myslalam ze Tosia bedzie marudzic ale zazadala kubelka, foremek i grabek i przez 1,5 godziny siedziala w sniegu i robila babki:D Z zebami nadal lipa nic nowego nie wylazlo a od rana jest walenie sie w glowe i po buzi :/ smoczki poprzegryzane - raz na 2 tyg. musi byc wymiana bo zabkami Tos robi dziury.
Poza tym malenstwo zaczego sie domagac kulinarów wyrazajac glosno zadania: wczoraj stwierdzila ze na podwieczorek ma byc: NANA (banana) i kacha (kaszka). Bardzo byla zadowolona ze dostala to na co miala ochote:)
Duzo gada, powtarza wiekszosc co uslyszy, glownie z krotszych slow: Słoń, koń, dom, snieg (śnie jej wychodzi), pada, jeść, pić, pupa (ale raczej jako pappa;)) itp.

karina Tos wlasnie nauczyla się skakac z nogami oderwanymi od podloza - normalnie nie mozna jej teraz spuscic z oka tak kica po kanapie;) My Walentego nie obchodzimy, za to Toś dostala od mamy male zielone serduszko-breloczek ktore wtryniala do ogladania kazdemu przechodniowi w galerce;)

anitaa pieknie sie spisalas z tym egzaminem, trzymamy kciuki za reszte:) u nasz na razie puzzle niestety odpadaja - Toś zupelnie nie czai co i jak. Raczej rozbraja puzzle z podlogi i rozrzuca po pokoju;)

tusia aj, fajnie ze sie wyrwalas, tez bym chetnie wyskoczyla na jakis koncert - no ale nie z tym beznadziejnym kolanem, bo to zadna frajda nie poskakac:/ Pogratulowac Karoli picia z kubeczka:)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny:*
właśnie wróciłam od gina:) miałam iść w piatek ale zadz do rejestracji i było tyle osób,że mnie na dzisiaj przestawili hehe dzidzia zdrowa, ma ponad 2,5 cm ;) już ładnie rusza rączkami i nóżkami.
Co do pracy to od jutra zaczynam:D:D:D
anita jeśli chodzi o apetyt to wrócił i czuje,że tyje...ehhh
Tuśka_Martuśka tak strasznie mi przykro:36_1_4::36_1_4::36_1_4: wiem co czujesz...trzymaj się kochana::(:::(:::(: :*

http://kacper-kacperek.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/007/007215981.png?9220
:11_6_204:
http://maja-majeczka.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza

MM super że z maleństwem wszysko ok i że się lepiej czujesz. No i oczywiście gratuluję pracy.

Allayiala to Twoja Tosieńka jest niesamowita, żeby tak moja mala wreszcie coś senownego powiedziała a nie tylko na migi. Gratuluję skakania, wyrażania swoich upodobań kulinarnych i jak następnym razem będę w Wawie u chrzestnej Karoli to koniecznie musimy się spotkać.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...