Skocz do zawartości
Forum

Przedszkole Częstochowa


Gość kemres

Rekomendowane odpowiedzi

No to masz tam przedszkole Sowa - z własną kuchnią, językowe, dużymi salami, fajną kadrą. Póki co jestem bardzo zadowolona. Dziecko nam się językowo fajnie rozwinęło - nie sądziłam, że w takim wieku jest to możliwe. A przede wszystkim jednak corka chętnie tam chodzi. Nie mieliśmy problemu zmuszania dziecka do przedszkola. Od początku czekała kiedy tylko pójdzie.

Odnośnik do komentarza

Przedszkole nazywa się Sowa, możliwe że kojarzysz, bo mają w wielu miejscach reklamy na mieście. Tak w skrócie - językowe, mają własną kuchnię, ładne sale, fajnych prowadzących. A to za co ja ich lubię, to przede wszystkim ilość atrakcji, jaka jest organizowana dla dzieci. Nie ma tygodnia bez jakiejś wycieczki, odwiedzin kogoś ciekawego. Po prostu dzieci mają co robić - nie nudzą się.

Odnośnik do komentarza

Gdzie to przedszkole jest dokładnie? Na jakiej ulicy? Kurde - jestem na północy, u nas nie ma choćby jednego solidnego prywatnego przedszkola, a to śmieszne - na taką dzielnicę? Odwiedziliśmy już trzy miejsca - w każdym standard daleki od oczekiwanego...

Odnośnik do komentarza

Najlepiej jedź na miejsce, zobacz, to wtedy ona wam powie dokładnie ile będzie kosztowało przedszkole. Bo tam wybierasz zajęcia dodatkowe. Nie ma co się wprowadzać w błąd - a przecież zawsze możesz zadzwonić i dopytać o sytuację.

Odnośnik do komentarza

Zapisz się na listę rezerwową do Sowy, bo miejsc to pewnie nie mają. No i zaklepcie sobie miejsce w jakimś klubiku - tam na pewno będziecie mieć ogarnięte miejsca, a zostanie wam na wszelki wypadek, jeśli nic nie zwolni się w Sowie.

Odnośnik do komentarza
Gość albena

Sama wczoraj dzwoniłam. Wpisali mnie na listę rezerwową. Mam jeszcze miejsce w klubiku, ale to traktuję jako ostateczność. Liczę, że uda się normalnie dostać miejsce w tym przedszkolu. Pewnie część rodziców weźmie dzieci do publicznych - o ile dostali miejsce.

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale teraz w dobrych przedszkolach to tylko lista rezerwowa. Wielu ludzi nawet nie bierze pod uwagę publicznych, tylko od razu wysyłają dziecko tam, gdzie może się szybciej rozwijać. Od bardzo dawna tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko zaczęło tam od września i jestem zadowolona. Może nawet ten efekt jest odwrotny niż się spodziewałam, bo dziecko chętnie wchodzi do przedszkola, a niechętnie z niego wychodzi 😉 Bo koleżanki, inne zabawki 😉 Oby tak dalej. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...