Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość BelllaE

Muszę schudnąć 5 kg do nowego roku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BelllaE

Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Znalazlam w internecie dobry plan na chudniecie, [reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię aktywnośc fizyczną choć ja kalorie spałam troszkę inaczej niż ty. Ja wskakuje na rower 15 km z jednym psem kolejne 10 km z drugim psem a wieczorami rolki ze znajomymi hi hi. Po ciąży w ten sposób szybko wrócilam do formy. Początkowo ciężko było a miałam tylko jedną sunię która miała dużo więcej energi o de mnie. Gdy doszłam do wprawy a moja psinka już nie nadążała za mną pojawił się drugi psiak. Uwielbiam nasze przejażdzki. Są przyjemne a ja dzięki nim trzymam linie. Waże w tej chwili 54 kg przy 168cm wzrostu po ciąży ważyłam 62. Na wsi w której mieszkam wszyscy mnie już znają i choć dla nich to dziwne co robie bo ich zdaniem pies jest tylko od pilnowania posesji na metrowym łańcuchu ja nie zrażam się i robię dalej swoje. Tak więc trzymam kciuki i za ciebie by się udało ci zrzucić te kilka kg :D Powodzenia kochana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sylwia311, schudnięcie 5 kg w ciągu tygodnia jest bardzo niezdrowe i niemal gwarantuje 100% jojo.
Co do chudnięcia, to jak ktoś ma sporą nadwagę, to 5 kg łatwo zrzuci, a jak tych kg jest niewiele, to wcale nie tak łatwo pozbyć się 5 kg, jak się niektórym może wydawać.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Omerka

No dokładnie.Sama również kiedyś tak szybko się odchudzilam bo byłam na diecie kopenhaskiej. Takie odchudzanie jednak nie jest ani zdrowe ani polecane z uwagi na to, ze równiez i mnie dopadł ten sławetny efekt jojo....W sumie czego się spodziewałam
Najlepsze zestawienie to
dieta
ćwiczenia
oraz ewentualnie zabiegi ( bardzo dobre działanie na cellulit ma endermologia. Dzięki zabiegowi pozbyłam się okropnego cellulitu, jaki mi pozostał po ciąży!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...