Skocz do zawartości
Forum

Muszę schudnąć 5 kg do nowego roku


Gość BelllaE

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię aktywnośc fizyczną choć ja kalorie spałam troszkę inaczej niż ty. Ja wskakuje na rower 15 km z jednym psem kolejne 10 km z drugim psem a wieczorami rolki ze znajomymi hi hi. Po ciąży w ten sposób szybko wrócilam do formy. Początkowo ciężko było a miałam tylko jedną sunię która miała dużo więcej energi o de mnie. Gdy doszłam do wprawy a moja psinka już nie nadążała za mną pojawił się drugi psiak. Uwielbiam nasze przejażdzki. Są przyjemne a ja dzięki nim trzymam linie. Waże w tej chwili 54 kg przy 168cm wzrostu po ciąży ważyłam 62. Na wsi w której mieszkam wszyscy mnie już znają i choć dla nich to dziwne co robie bo ich zdaniem pies jest tylko od pilnowania posesji na metrowym łańcuchu ja nie zrażam się i robię dalej swoje. Tak więc trzymam kciuki i za ciebie by się udało ci zrzucić te kilka kg :D Powodzenia kochana :)

Odnośnik do komentarza

No dokładnie.Sama również kiedyś tak szybko się odchudzilam bo byłam na diecie kopenhaskiej. Takie odchudzanie jednak nie jest ani zdrowe ani polecane z uwagi na to, ze równiez i mnie dopadł ten sławetny efekt jojo....W sumie czego się spodziewałam
Najlepsze zestawienie to
dieta
ćwiczenia
oraz ewentualnie zabiegi ( bardzo dobre działanie na cellulit ma endermologia. Dzięki zabiegowi pozbyłam się okropnego cellulitu, jaki mi pozostał po ciąży!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...