Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość 20 tydzien

:-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 20 tydzien

Czy też w ciąży macie problem ze sexem chęci są ale boli mnie jak by ciasnej się zrobiła . Ale miałam badania i nic tam się nie dzieje jedynie nadzerka mi się zrobila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, i raczej ze słyszanych opowieści też nie, chyba że wyborem było powstrzymywanie się w 1 i 3 trymestrze u niektórych. Bardziej "widzę" problem z nadżerką, ona powoduje ból i pewnie dlatego niechęć.
Czasem też mamy nie chcą zrobić krzywdę dziecku, i mają niechęć do seksu.
Jak nie możesz bo boli to się nie stresuj, są przecież inne sposoby :)

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam identyczny problem. Odkąd jestem w ciąży wydaje mi się, że jest bardziej sucho i ciasno, przez to tez odczuwam ból. Żal mi tylko męża :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny jak jest sucho to jest nieprzyjemnie i wydaje sie jakby bylo ciasniej. Ja mialam taki problem w trakcie karmienia piersia,na szczescie ginekolog przepisal mi masc ktora mi pomogla bo przy kp flora jest tez inna i moze byc problem z nawilzeniem. Moze warto zebyscie porozmawialy ze swoim ginekologiem,moze cos doradzi,zapytajcie w aptece o zele nawilzajace ktore mozna stosowac w ciazy. Zel powinien zlagodzic dyskomfort bo jesli checi sa to powinno pomoc. Zycze powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odkąd zaczęłam się starać o dziecko stosuje żel Conceive plus. Imituje on naturalną florę bakteryjną i można go stosować w trakcie ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 20 tydzien

Nie fajne uczucie ze się chce a tu ten strach ze znów będzie bolało nie mocno ale taki dyskomfort czuje . Zapytam jak radzicie gin bo właśnie żal mi narzeczonego :-(:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się podpinam pod Wypowiedź Wywijaski, miałam to samo kp.

Ale czemu żal Ci narzeczonego blisko można być też na inne sposoby, ale na pewno ginekolog coś doradzi. Jak chcesz mogę przenieść Twoją wypowiedź na forum "Ginekolog położnik" lub tam po prostu zadaj pytanie :)

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...