Skocz do zawartości
Forum

Imie dla dziecka


Gość Gonia81

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie teraz mi się kojarzy z Michą, albo Michał kichał, Michałek pedałek wiem że tak nie powinnam pisać ale cóż mam zrobić, proszę poradzcie mi ,czy mam zmienić , myślałam o Mateuszu lub Pawle , ale wszyscy dookoła wiedza że ma na imie Michał, czy nie zaszkodze dziecku, ale zdrugiej strony czy mam do końca życia mieć złe skojarzenia. Co Wy dziewczyny zrobiłybyście proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Gonia, Michał, to bardzo ładnie imię i znam kilku fajnych chłopaków o tym imieniu, ale jeśli masz wątpliwości, to czy Twój synek ma drugie imię? Jest wiele osób, które mają 2 imiona i używają właśnie drugiego, więc może daj synkowi drugie imię i tak się do niego zwracaj. A najlepiej by było gdybyś przestała myśleć o rymach, które pasują do imienia, bo do większości da się takie dopasować, a spróbowała się skupić na tym, że masz pod opieką najpiękniejszą istotę na świecie-własne dziecko, które bez względu na to jakie ma imię-będzie Twoim ukochanym synkiem

Odnośnik do komentarza

Uważam, że zmienianie imienia po miesiącu jest niepoważne. Podejrzewam, że razem z mężem/partnerem wspólnie, jeszcze przed porodem, zastanawialiście się nad wyborem imienia dla dziecka, a teraz nagle przestało się Wam podobać? A co jeśli zmienisz na Paweł, a po jakimś czasie też Ci się przestanie podobać? Ktoś słusznie napisał, że najważniejsze jest, że to Twój ukochany synek. Poza tym, uważam osobiście, że Michał to bardzo ładne imię. Decyzja jednak i tak pozostaje w Twoich rękach. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...