Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gonia81

Imie dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gonia81

Nie wiem czy zmienić imie dziecku , które ma miesiąc i ma na imie michał, jakoś to imie mi się zle kojarzy a nie mam alternatywy na inne nie wiem co zrobć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Michał to bardzo ładne imie. Mój mąż i brat takie ma. Wywodzi ię z hebrajskiego i znaczy "któż jak Bóg". Mnie imie kojarzy się a Archaniołem michałem- wodzem aniołów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też nie bardzo rozumiem. To imię jest bardzo ładne i nie wiem jak może kojarzyć się źle. Mi kojarzy się bardzo dobrze - z archaniołem Michałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gonia 81

Właśnie teraz mi się kojarzy z Michą, albo Michał kichał, Michałek pedałek wiem że tak nie powinnam pisać ale cóż mam zrobić, proszę poradzcie mi ,czy mam zmienić , myślałam o Mateuszu lub Pawle , ale wszyscy dookoła wiedza że ma na imie Michał, czy nie zaszkodze dziecku, ale zdrugiej strony czy mam do końca życia mieć złe skojarzenia. Co Wy dziewczyny zrobiłybyście proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gonia, Michał, to bardzo ładnie imię i znam kilku fajnych chłopaków o tym imieniu, ale jeśli masz wątpliwości, to czy Twój synek ma drugie imię? Jest wiele osób, które mają 2 imiona i używają właśnie drugiego, więc może daj synkowi drugie imię i tak się do niego zwracaj. A najlepiej by było gdybyś przestała myśleć o rymach, które pasują do imienia, bo do większości da się takie dopasować, a spróbowała się skupić na tym, że masz pod opieką najpiękniejszą istotę na świecie-własne dziecko, które bez względu na to jakie ma imię-będzie Twoim ukochanym synkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeśli za miesiąc znudzi ci się kolejne i tez postanowisz zmienić? Wyluzuj, Michał to bardzo fajne imię i jak już słusznie zauważono, ma bardzo ładne znaczenie. Zresztą, wiesz ile przy tych wnioskach roboty? ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że zmienianie imienia po miesiącu jest niepoważne. Podejrzewam, że razem z mężem/partnerem wspólnie, jeszcze przed porodem, zastanawialiście się nad wyborem imienia dla dziecka, a teraz nagle przestało się Wam podobać? A co jeśli zmienisz na Paweł, a po jakimś czasie też Ci się przestanie podobać? Ktoś słusznie napisał, że najważniejsze jest, że to Twój ukochany synek. Poza tym, uważam osobiście, że Michał to bardzo ładne imię. Decyzja jednak i tak pozostaje w Twoich rękach. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...