Skocz do zawartości
Forum

Jaką kołdrę wybrać?


Gość Tanka

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy dla kogo ta kołdra. Czy lubisz w nocy mieć cieplutko, czy raczej się odkrywasz - to decyduje o grubości kołdry. W mieszkaniu na noc masz ciepło, czy raczej chłodno. Jakies alergie? Ja mam kołdry z jakichś włókien silikonowych czy czegoś w tym stylu, takie, które można prać i do tego są lekkie. Wystarczy mi, że w nocy przewalają się po mnie dzieci i kot, kołdra już nie musi mnie przygniatać ;) Dobrze żeby kołdra była przeszywana w wielu miejscach, wtedy wkład nie zbija się w jednym rogu, tylko jest stale rozłożony równomiernie.

Odnośnik do komentarza

Wiele osób bardzo chwali sobie pościel z puchu. Obecnie na rynku są kołdry i poduszki z puchu z gęsi tybetańskich. To bardzo dobry jakościowo puch, który jest polecany każdemu, nawet alergikowi. Kołdry są cieplutkie, miękkie i leciutkie. Szczególnie polecane dla dzieci z rozmaitymi alergiami, ponieważ one nie uczulają.

Odnośnik do komentarza

Kupuje kołdry od lat w Zaczarowanej Sypialni. Kołdry są miękkie, lekkie i antybakteryjne, co bardzo sobie cenię. Nie znalazłem u konkurencji nic co sprawdzało mi się lepiej. Dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego mogłem zakupić je także dla dzieci. 

Odnośnik do komentarza

Nie mam tylko jednej kołdry. Mamy w domu dwie kołdry:

Ciepłe z wypelnieniem puchowym na zimę - szczególnie, ze w zimowe miesiące utrzymuję temperaturę w domu w okolicach 20 stopni i staram sie jej nie przekraczać

Lekkie z wypelnieniem antyroztoczowym - od wiosny do jesieni, w te dni kołdra puchowa byłaby zbyt ciepła

https://www.calvado.com/sypialnia/koldry-i-poduszki/kolekcja/puchowe.html Jeśli szukalibyście porządniejszych kołder warto jest zajrzeć sobie do Calvado. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...