Skocz do zawartości
Forum

Plamienie tydzień przed spodziewaną @


Rekomendowane odpowiedzi

Hey Lenka93,
Oznaczać to może wszystko i nic.
Jaką radę mogę ci dać :
jeśli jest możliwość ciąży to zrób test - najlepiej kilka dni po planowanej miesiączce , bądź płatną betę - może jajo się zagnieździło.- stad plamienie
Jeśli nie jesteś "staraczką" może to spowodowane, stresem - wyjazdem, bądź po prostu zmianami hormonalnymi - jeśli 93 to twój rok urodzenia - takie szalone hormony kilka razy w roku mogą szaleć .
Napisz też , czy bierzesz - brałaś tabletki.
Niczym się nie martw i nie nakręcaj.

Odnośnik do komentarza

No niestety okazało się że to nie ciąża. Nie wiem skąd było to plamienie obecnie jestem w 37 dc gdy te zazwyzaj mam od 27 min do 30 dni max. Robiłam testy domowe ale nie wychodziły. Rownież beta robiona 2 dni temu wyszła negatywna usg też nic nie wykazało. Dostałam luteinę pod język mam ją brać przez 5 dni 3 razy w ciągu doby po 1 tabletce i zgłosić się mam do swojej gin w ostatnim dniu brania luteiny na ponowne badanie usg wtedy lekarka zdecyduje co dalej ale ja już się nie łudzę że to ciąża. Nie wiem skąd takie duże opóźnienie tym bardziej że nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło mam tylko nadzieje że nie pojawią się problemy hormonalne.

Odnośnik do komentarza

Lenka_93
Nie przejmuj się to na pewno nie stałe problemy hormonalne.
Raz do roku każdej nawet najbardziej zdrowej i płodnej kobiecie zdarzają się takie sensacje.
Przypomnij sobie jak było wcześniej - tyle że kiedyś tak się nie czekało , nie liczyło.
Wiesz , że na te nasze sprawy wpływ ma wszystko . Nie tylko co się dzieje wewnątrz nas , ale również czynniki zewnętrzne.
Wszystko będzie dobrze - zobaczysz !

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny help, bo się mega pogubilam w tym wszystkim. :( mam nieregularne @ 32 dni i wzwyż. Ostatnio @ przyszła 17 marca, oczywiście zaraz po niej doszło do przytulanka, później z reszta też z finałem w środku ;) 21dc dostałam plamienia koloru czerwono - brązowego, ale plamienie przerodziło się w mało obfite krwawienie (śluz z ciemna krwia) i trwało trzy dni. Do @ daleko a ja nie wiem czy to ciąża czy burza hormonów... :( stąd pytanie też kiedy można testować, ale wcześniej niż przed @? Nie ogarniam tych obliczeń też przez te nieregularne cykle. Dzięki za pomoc. :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...