Skocz do zawartości
Forum

Wyprawka dla noworodka


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szczęśliwy tata Kasjusza

Moim zdaniem najważniejszym meblem w pokoju dziecka jest łóżeczko dziecięce  [reklama usunięta], ponieważ spędza w nim bardzo dużo czasu na początku swojego życia.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Lidzia95

Ja nawet nie wiedziałam jak ważne są odpowiednie pilniczki do paznokci dla niemowląt. O tym się tak często nie mówi. Dopiero na moim własnym baby shower, koleżanka, mamusia rocznego malucha uświadomiła mnie, że bardzo łatwo zrobić dziecku krzywdę takim normalnym pilniczkiem. Dostałam od niej w prezencie pilniczek dla niemowlaków [reklama usunięta] i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest delikatny dla paluszków mojej córki i bardzo prosty w użyciu dla mnie, jest zamocowany na pierścieniu więc możemy dbać o paznokcie kiedy się przytulimy, albo karmimy. Od teraz będę go polecać do każdej wyprawki! 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Większość wyprawki już mam dla swojego maluszka. Aktualnie poszukuje kołderek oraz poduszek do spania, zastanawiam się również nad kokonem z sklepu [reklama usunięta]. Jednak nie mam pojęcia, czy będzie on mi potrzebny. Dlatego liczę na waszą pomoc i podpowiedzenie mi, czy takie rzeczy jak kokon, są potrzebne. Nie ukrywam, że na pieniążkach mi zależy, ale też nie chce rezygnować z rzeczy, które na prawdę mogą mi pomóc. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja z wyprawkowych rzeczy ostatnio odebralam zamówienie z Many Hugs- wzielam kocyk bambusowy, otulacz i kocyk eukaliptusowy grubszy i są naprawde super, jakościowo bardzo dobre a ceny lepsze niż konkurencyjne marki premium, więc mogę śmiało polecić 🙂

szukam natomiast polecenia dobrego laktatora elektrycznego- ktoś cos?

8BA80604-6790-483C-BC2C-D4D83BEB7AE0_1_105_c.jpeg

Edytowane przez KarolinaIna
Odnośnik do komentarza

To zalezy jak uda Ci się karmić, napewno potrzebny będzie laktator, ktory tez warto z soba wziąć do szpitala, jesli bedziesz dokarmiac mlekiem modyfikowanym to warto sobie kupic sterylizator z funkcją podgrzewania mleka, taki ratuje mi zycie, gdy syn placze i chce szybko dostac jeść, napewno duzy zapas tetry gdy uleje, płyny i proszki do prania, plyn do mycia butelek, czasami tez oprócz aspiratora do noska inhalator, przydatny tez okazał sie bujak z funkcją karmienia, jest tego sporo i nie za małe pieniadze. Z apteki vit. D3, Pedicetamol, krople na kolke Sab Sinplex, Delikol na trawienie laktozy, probiotyki np. Dikoflor, Okteniept do przemywania pępka i jałowe waciki, oraz duży zapas podpasek na krwawienia i wkaladek laktacyjnych, bo to szło u mnie jak woda.

Mi się też mega sprawdził ten zestaw [reklama usunięta]

Zawiera kokon, śpiworek do wózka 😉

bf73b44921aef3aa855164cbe64f6185f62de76f

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Uwielbiałam kompletować wyprawkę, była to dla mnie ogromna frajda 🙂 

Z tego co czytałam wypowiedzi innych mamusi tutaj, to prawie wszystko do wyprawki zostało już podane. Od siebie jeszcze mogę dodać do wyprawki, rożek, który jest absolutną podstawą 🙂 
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Laktatory elektryczne to dobre rozwiązanie, bo rzadko się psują i umożliwiają przechowanie pokarmu (wysokiej jakości) do dwóch dni na spokojnie, więc nic się nie zmarnuje. Jeżeli chodzi o modele to raczej się kieruj do urządzeń 3 – fazowych, chociażby Neno Uno [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, ogólnie wyprawka do tanich rzeczy nienalezy więc warto wybrać już produkty jakościowo, które posłuża przez dłuższy czas:) Ja ostatnio z Ceba zamawiałam sobei fajne ręczniczki i kocyki dla córci. Śliczny design i mega przyjemny i jakościowy materiał, z którym nic złego się nie dzieje po praniu;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...