Skocz do zawartości
Forum

Imprezy firmowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to bywa, z pracy często są różne wyjścia na piwo z szefem czy też weekendowe tak zwane wyjazdy integracyjne. Oczywiście często są to imprezy bez osób z zewnątrz czyli partnerki/ żony no i bez dziecka.
I co wtedy, jak po raz kolejny praca sprawiła że wracało się późno do domu a w nagrodę jeszcze cała firma świętuje i jest impreza a co gorsza wyjazd?
Jak reagują wasze połówki? I czy wy lubicie w ten sposób jeszcze spędzać czas wolny z"pracą".

Odnośnik do komentarza

Imprezy integracyjne są rewelacyjne! Osobiście byłem na kilku i na każdej było super. Może dlatego, że była zorganizowana przez profesjonalną firmę zewnętrzną [reklama usunięta]. Takie wyjazdy powinna organizować każda firma, szczególnie jeżeli mówimy o firmie korporacyjnej, gdzie relacje najczęściej nie są na poziomie koleżeńskim :) Żona nie powinna być w żaden sposób zazdrosna. Ona nie musi się integrować z naszym kolegami czy koleżankami z pracy tylko my. Chociaż takie firmowe wyjazdy ze swoimi drugimi połówkami też mają swoje plusy :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od zaufania do siebie...natomiast nie lubie jeśli moja partnerka w takiej integracyjnej imprezie uczestniczy, jej ufam, jej kolegom niekoniecznie. Wolę jak już robi wypad z koleżankami na piwo. Oczywiście niczego sobie nie zabraniamy jednak tak bardzo lubimy swoje towarzystwo, że nie odczuwamy przesadnej potrzeby imprezowania osobno

Odnośnik do komentarza

Całkiem dobrze. Duże tutaj znaczenie ma na pewno to, ze w obecnej firmie jest o wiele lepsza atmosfera niż w firmie w jakiej pracowałem kiedyś. Ludzie bardziej się lubią oraz są lepiej zgrani ( w czym z drugiej strony zasługa udanych imprez integracyjnych jakie odbywają się w ostatnim czasie). Imprezy były ciekawe, tematyczne i nie było to jedynie jedzenie i picie co mnie osobiście bardzo nudzi. 

Co nie znaczy oczywiście, zę wyżywienie na takiej imprezie znaczenia nie ma bo ma i to spore. Ludzie najczęściej po imprezie firmowej wspominają wlaśnie to jakie było na niej serwowane jedzenie. 
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...