Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
adasaga3

Co na prezent dla cioci?

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałam zaproszona na urodziny cioci. Kobiety o wiek się nie pyta, ale ma około 60-tki. I mam problem, co kupić kobiecie w tym wieku? Ciocia jest zamożna, niczego jej nie brakuje.
Pomóżcie dziewczyny!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio na rynku jest duży wachlarz kolorowanek dla dorosłych. Takie rysunki odstresunki. Nawet do tego produkują kredki z kolorem srebrnym i złotym. Ja kupowałam już trzy razy i wszyscy zadowoleni :)

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno doradzic prezent dla osoby, której się nie zna. Ciocia ma jakies zainteresowania, hobby?
Kwiaty i dobre, ręcznie robione praliny (nie bombonierka z marketu) lub wino (chyba, że ciotka zagorzała przeciwniczka alko) to zawsze trafiony prezent.

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tetem

Coś związanego z hobby? Albo może bon jubilerski na zakupy ... i sama sobie wtedy coś wybierze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość teterka92

A perfumy to dobry pomysł? Co może się podobać cioci lat 60?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość encepence

Perfumy to dobry pomysl jedynie wtedy kiedy wiesz jakich perfum używa ciocia. Jeśli nie to nie radziłabym czegoś takiego kupować. Dobra opcją są na przykład ładne cięte kwiaty. Teraz jest sporo tulipanów. Jeszcze tutaj są propozycje na prezenty dla cioci: [reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno doradzić prezent dla osoby, której się nie zna. Uniwersalnym wyjściem jest zakup jakiegoś pięknego kwitnącego kwiatka doniczkowego. Może niekoniecznie "oklepany" storczyk (choć osobiście lubię storczyki), ale może być jakiś bardziej oryginalny kwiat. Jeśli kobieta jest zamożna, można dać jej jakiś bon podarunkowy do którejś z firm jubilerskich. Klasycznym podarunkiem jest też książka. Trzeba jednak orientować się, czy jubilatka lubi czytać i w jakiej lekturze gustuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może coś nieoczekiwanego , nieoczywistego? Ja zaskoczyłam swoją ciocię kupując jej rogal podróżny - taki zagłówek do auta lub do samolotu. Zainspirowałam ją i zaraz kupiła sobie bilet lotniczy nad morze do SPA. A rogal sprawdził się świetnie, nie tylko w podróży, ale także podobno w fotelu podczas oglądania tv: http://pufy.pl/poduszki/240-rogal-amore.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że świetnym pomysłem okażą się \czekoladki z dedykacją. Prezent w postaci zestawu delikatesowego z czekoladkami klasy premium z pewnością ucieszy i okaże się strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Koralinowa

Uważam, że fajnym prezentem będzie biżuteria. Chyba nie ma kobiety, która nie lubiłaby założyć jakiegoś ładnego dodatku. Ewentualnie zegarek, dla mnie to też rodzaj biżuterii i sama ostatnio kupowałam mamie na urodziny. Może i Ty coś wypatrzysz [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasiazat

Ostatnio cioci kupiłam jej ulubione perfumy. Bardzo się ucieszyła z prezentu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika791

Ostatnio na 40 urodziny cioci złożyłam się z rodzicami i kupiliśmy jej Roombę 980. Niedawno miała poważny wypadek więc taka pomoc na pewno jej się przyda. Wybraliśmy ten posiadający mobilną aplikację żeby w każdej chwili mogła go uruchomić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój mąż postanowił ,że w prezencie na urodziny dla cioci damy do wywołania najlepsze zdjęcie i zrobimy z niego obraz. Postanowiłam znaleźć fotografa,który wykonuje takie obrazy na płótnie. Wtedy trafiłam na www.fotosilesia.pl i tam nie tylko mogę zamówić takie płótno to nawet zdjęcia można było wysłać bezpośrednio z telefonu. Dzięki takiej możliwości zaoszczędziliśmy czas i pieniądze. A Wy gdzie wywołujecie wasze zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adksa

z siostrą mojej mamy mam super kontakt tym bardiej że dzieli nas nieduża różnica wieku, kupilam jej na imieniny lokosuszarke [reklama usunięta] taką białą, ma krótkie włosy więc ten sprzęcik pozwala jej szybko ułożyć włosy, te model który wybralam ma sporo różnych końcówek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miska221

Ciężko cokolwiek doradzić, bo najlepiej dobierać indywidualnie prezent biorąc pod uwagę czym ciocia się interesuje. Mojej kupiłam taki programik na Vibo [reklama usunięta] bo uwielbia harfę, ale Twoja raczej by się z tego nie ucieszyła. I na tym właśnie to wszystko polega. Musimy sami zastanowić się co naszym bliskim sprawi radość. Nikt nie zna ich lepiej od nas. Jasne, że zawsze można kupić flakonik perfum, szal czy czekoladki, ale nie idźcie na łatwiznę tylko bądźcie kreatywni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Parrota

Może jakiś fajny kremik? Mogę polecić markę AVA, mają fajne linie kosmetyków, np. ProRenew. A teraz widziałam dużo promocji na https://ava-kosmetyki.pl/, do tego na to, co nie zostało przecenione, mają kod rabatowy obniżający cenę o 15% i darmową wysyłkę, jak się zrobi zakupy za min. 100 zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...