Skocz do zawartości
Forum

Co na prezent dla cioci?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość encepence

Perfumy to dobry pomysl jedynie wtedy kiedy wiesz jakich perfum używa ciocia. Jeśli nie to nie radziłabym czegoś takiego kupować. Dobra opcją są na przykład ładne cięte kwiaty. Teraz jest sporo tulipanów. Jeszcze tutaj są propozycje na prezenty dla cioci: [reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Trudno doradzić prezent dla osoby, której się nie zna. Uniwersalnym wyjściem jest zakup jakiegoś pięknego kwitnącego kwiatka doniczkowego. Może niekoniecznie "oklepany" storczyk (choć osobiście lubię storczyki), ale może być jakiś bardziej oryginalny kwiat. Jeśli kobieta jest zamożna, można dać jej jakiś bon podarunkowy do którejś z firm jubilerskich. Klasycznym podarunkiem jest też książka. Trzeba jednak orientować się, czy jubilatka lubi czytać i w jakiej lekturze gustuje.

Odnośnik do komentarza

Może coś nieoczekiwanego , nieoczywistego? Ja zaskoczyłam swoją ciocię kupując jej rogal podróżny - taki zagłówek do auta lub do samolotu. Zainspirowałam ją i zaraz kupiła sobie bilet lotniczy nad morze do SPA. A rogal sprawdził się świetnie, nie tylko w podróży, ale także podobno w fotelu podczas oglądania tv.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Koralinowa

Uważam, że fajnym prezentem będzie biżuteria. Chyba nie ma kobiety, która nie lubiłaby założyć jakiegoś ładnego dodatku. Ewentualnie zegarek, dla mnie to też rodzaj biżuterii i sama ostatnio kupowałam mamie na urodziny. Może i Ty coś wypatrzysz [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

z siostrą mojej mamy mam super kontakt tym bardiej że dzieli nas nieduża różnica wieku, kupilam jej na imieniny lokosuszarke [reklama usunięta] taką białą, ma krótkie włosy więc ten sprzęcik pozwala jej szybko ułożyć włosy, te model który wybralam ma sporo różnych końcówek

Odnośnik do komentarza

Ciężko cokolwiek doradzić, bo najlepiej dobierać indywidualnie prezent biorąc pod uwagę czym ciocia się interesuje. Mojej kupiłam taki programik na Vibo [reklama usunięta] bo uwielbia harfę, ale Twoja raczej by się z tego nie ucieszyła. I na tym właśnie to wszystko polega. Musimy sami zastanowić się co naszym bliskim sprawi radość. Nikt nie zna ich lepiej od nas. Jasne, że zawsze można kupić flakonik perfum, szal czy czekoladki, ale nie idźcie na łatwiznę tylko bądźcie kreatywni.

Odnośnik do komentarza

Pomysłów na prezent może być cała masa. Pytanie jakie trzeba sobie zadać w pierwszej kolejności to rzecz jaką chcemy podarować jest czymś praktycznym na codzień. Piszę o tym bo niestety większość ludzi kupuje co popadnie. A przecież do wytworzenia tego potrzebna jest energia oraz cenne zasoby. Możemy też podejść do sprawy prezentu od innej strony. Zaproszenie na wspólny obiad z pysznym deserem to też świetny pomysł.
[reklama usunięta] 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...