Skocz do zawartości
Forum

Co na prezent dla cioci?


Rekomendowane odpowiedzi

Może biżuteria? Mimo tego, że ciocia jest zamożna tutaj liczy się gest. Sprawdź bransoletki z bursztynem [reklama usunięta]. To wyjątkowy i bardzo elegancki kamień. Myślę, że na pewno się jej spodoba. Takie wydarzenia to nie wyścig o najlepszy prezent i najdroższy prezent. Chodzi o pamięć 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja swojej cioci na urodziny podarowałam bransoletkę bransoletkę różaniec z turkusów, moja ciocia jest bardzo religijna ale lubi tez ładnie się ubrać i lubi biżuterię, więc pomyślałam, że taki prezent będzie fajny dla niej. I faktycznie chyba trafiłam z prezentem bo ciocia często nosi ta bransoletkę. Kupiłam ta bransoletkę różaniec z dedykacją, tzn mogłam doadać własną dedykację, to fajna opcja bo można dopasować prezent do osoby i okazji.

[reklama usunięta]

bransoletka różaniec turkusowy.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Doskonałym wyborem będą eleganckie i funkcjonalne kuferki lub koszyki krawieckie [reklama usunięta]

Kuferki, które są nie tylko praktyczne, ale także pełne uroku. To wyjątkowy prezent, który przypadnie do gustu każdej eleganckiej i zorganizowanej kobiety.
[reklama usunięta]

Jeśli Twoja ciocia interesuje się szyciem lub rękodziełem, to koszyk krawiecki będzie doskonałym wyborem.
[reklama usunięta]

Obie te opcje są piękne i praktyczne, idealne na prezent dla osoby, która ma już wszystko. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do charakteru i stylu Twojej cioci, a na pewno wywołasz uśmiech na jej twarzy w dniu urodzin.

Życzę Ci udanego wyboru i radosnego świętowania urodzin Twojej cioci!

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...