Skocz do zawartości
Forum

STRACH!


Gość Reniulka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Reniulka

Witam bardzo gorąco wszystkich .. ;) Od nie dawna niepokoje się.. a mianowicie 3 tygodnie temu czyli dokładnie 20 lutego jak również 2 tygodnie temu 26 i 27 lutego. Z chłopakiem uprawialiśmy seks oralny jak również petting nie doszło do współżycia , mam pewne obawy ponieważ ja mam taki problem że ja za duzo myślę a pozniej się nie potrzebnie stresuje a wiec moj chłopak wkładał mi palce do pochwy 1 moja obawa to ta ze mogł miec brudne ręce od spermy bo wcześniej doszło do wytrysku wiele razy to robiliśmy i juz w sumie nie pamiętam . twierdził że nie miał brudnych ale to wiadomo jak z mężczyznami wygląda , jak wiadomo sperma może tez się ukryć w płynie który wydobywa mężczyzna tak kiedyś słyszałam ... po drugie chłopak przez chwile dotykał mojej lechtaczki penisem ale nie miał mokrego nie doszło jeszcze do wytrysku a ni nie zebral się jego plyn tylko ja mialam swoj śluz. Co prawda dostałam okres 1 marca tak jak powinnam w styczniu mialam 30 to teraz w marcu 1 bo wiadomo luty ma 29 dni .. Okres mialam obfity od wtorku do soboty czyli tak normalnie jak powinno być. Ale wiele się słyszy że można byc w ciązy i mieć okres wiem tez że wtedy to nie jest tazwany okres tylko krawienie z pochwy.. Ja się psychicznie wkręciłam myslę wiem że jak dostalam okres to nic nie powinno być.. Ale mam taki głupie nerwy .. POMOŻCIE proszę.. rozpatrzcie to kochane kobiety pozytywnie powiem że ja dopiero wchodzę w zycie seksualne nie mam doświadczenia a w szkole to uczą naprawde słabo.. Mam mysli że to w sumie nie możliwe abym mogla tak zajsc w ciąże ale ratujcie !

Odnośnik do komentarza

Moja droga, wygląda na to, że wszystko jest ok, natomiast dla pewności zrób test ciążowy. To powinno cię uspokoić.
Na przyszłość - antykoncepcja. Prezerwatywy kosztują kilka zlotych i można je kupić w każdym kiosku. Jeśli rozpoczyna się życie seksulane trzeba się douczyć. Porozmawiaj z matką czy lekarzem. Pamiętaj też, że żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% gwarancji.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem niepewność czy się jest w ciąży, czy nie, towarzyszy każdej kobiecie, która współżyje, kwestia jest tylko taka, jak się do tego podchodzi. To, co ze szczegółami piszesz dla mnie oznacza jedynie tyle, że jesteś za młoda na współżycie, nie masz dojrzałości emocjonalnej do tego, jak wiele dziewczyn w Twoim wieku. Współżycie powinno iść w parze z chodzeniem do lekarza i świadomością tego, skąd się biorą dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...