Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu 18 dni


Gość SzymonPomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SzymonPomocy

Witam,
Trafiłem tu przypadkowo dużo czytałem na ten temat i nie daje mi to spokoju.
Otóż 28 Stycznia uprawiałem z dziewczyną petting oczywiście ja jej przez majtki i leginsy nie miałem kontaktu palcami z jej pochwą (skórą) Miałem wytrysk i prawdopodobnie troszkę mogło mi zostać na palcu bo większość wcierałem w ubranie i w chusteczkę czy możliwe jest to aby moja dziewczyna zaszła w ciąże wtedy prawdopodobność zajścia była mała. Dodam że bardzo dużo Ćwiczy 2h dziennie oraz stosuje diete 1200-1500 kcal wzrost 168 i waga 48kg Prosze o pomoc nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza
Gość SzymonPomocy

Miałem wytrysk który mógł zostać na moim palcu nie wiem którym lecz mam takie myśli bo czułem takie wilgotne coś wiem że duża ilość wchłoneła się w T-Shirt wytarłem to wszystko chusteczką czyli upłyneło około 5 minut zamin znów zacząłem jej robić palcami po leginsach i majtkach (łechtaczka) nie wkładałem palcy prosto w otwór robiłem to ruchami okrężnymi

Odnośnik do komentarza
Gość SzymonPomocy

Ja mam 19, Dziewczyna 17 oczywiście jesteśmy ze sobą od juz 3 lata leci 4 rok Kocham ją nad życie nie wyobrażam sobie życia bez niej może to troche dziwne ze ma 17 lat ale tak naprawde ta dziewczyna mająć 17 lat zachowuje się Poważniej niż wiekszość naiwnych głupich dziewczyn. Przepraszam za uraze ale jestem otwarty do ludzi. Mówie co myśle, Co do Tematu dziewczyna zrobiła wczoraj test wyszedł NEGATYWNY dziś ma ponowić próbe więć poczekamy sami ja nie mam możliwości jej pomóc teraz ponieważ siedze za granicą teraz ( Takie Życie, Trudna sytuacja w domu, brak warunków do jakiego kolwiek funkocjonowania)

Odnośnik do komentarza
Gość SzymonPomocy

Mija już 25 dzień zrobione już dwa testy ciążowe i każdy jeden pokazał negatywnie jeden zrobiony wieczorem drugi rano, robione były blisko spodziewanego okresu nie wiem co mamy dalej robić Dziewczyna się cholernie stresuje mało sypia bo ma dużo nauki siedzi do 1 w nocy a wstaje o 6 rzadko kiedy chodzi spać o 22-23 Cwiczenia i dieta też wchodzą w gre nie wiem co dalej

Odnośnik do komentarza

Tak jak twoja dziewczyna mam 168 cm wzrostu i waże 54 kg i jestem bardzo szczupła nie wyobrażam sobie zatem jak wygląda twoja dziewczyna która jest o 6 kg szczuplejsza. Przecież to sie kwalifikuje pod anoreksje, Nic dziwnego że nie ma okresu, Radziłabym pojsc jej do psychologa (to nie znaczy że jest głupia czy stuknięta) Porozmawiaj z nią delikatnie bo drastyzna dieta cwiczenia i niedowaga swiadczą o zaburzeniach anorektycznych. Porozmawiaj z nią delikatnie bo za jakis czas może być z późno.

Odnośnik do komentarza
Gość SzymonPomocy

Pisze tu ponownie bo Bardzo wiele kobiet szuka odpowiedzi na swoje problemy a więc napisze jak zakończyła się ta Historia być możę komuś to pomoże, a więc! po 25 dniach braku okresu i ciągłemu katowaniu organizmu powiedziałem dziewczynie żeby po prostu zaczeła interesować się swoim organizmem tzn. Dłuższy sen, ograniczyć ćwiczenia oraz normalnie jeść! Po trudnej aferze dziewczyna zdecydowała się mnie posłuchać czekaliśmy na okres z dnia na dzień ogromny stres.... nadszedł 30 dzień okresu nie było myśli jak by była już w urojonej bo brzuch jej rośnie mija 32 dzień pisanie a co jeśli jest w ciąży co na to rodzice co na to my.... przychodzi 33 dzień i! wkońcu ! jest okres ! nie mocny ale dostała okres! ogromne zadowolenie jakbym dostał kolejne życie niezmiernie zadowolony ! okres trwał 4 dni nie był mocny, ( norma5-7dni) myśle że się ureguluje jej i do ćwiczeń wróci dopiero po odpowiedniej diecie dietetyka pozdrawiam i dzięki za pomoc cierpliwość w takich sytuacjach jest wzmagana ale i też szybkie podejmowanie decyzji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...