Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
malgosiazosia

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie robiłam takiej depilacji wąsika, ja ostatnio kupiłam sobie taki zestaw epilclear i sama usuwam włoski z wąsika ale i też z całej twarzy. I chyba jest to mój najskuteczniejszy sposób. Szybko i łatwo a skóra jest gładka przez długi czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KitkaA

Cały zestaw Epilclear kosztuje 400 zł i wystarcza na 80 aplikacji. Wiem, bo używam. W praktyce to oznacza, że wystarcza na baardzo długo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BasiaD

Ja bym się bała stosować laser na twarz. O tym Epilclear słyszałam, podobno jest bezpieczne i skuteczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zamteria

Koszt depilacji zależy od tego jaka jest to depilacja.Czy jest to depilacja nóg woskiem, czy może jednak decydujemy się na depilację w profesjonalnym salonie czyli laserową.Sama zdecydowałam sie na to drugie, dobrze wcześniej oczywiście poczytałam sobie o poszczególnych laserach oraz staneło na laserze light sheer, który daje ponoć najlepsze efekty.

Robiłam tutaj w Krakowie.

Na stronie jest cennik, tak więc możecie się zorientować. Najbardziej opłaca się decydować na pakiety zabiegów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość laseczkowylas

Nie da sie jednoznacznei podac kwoty. Wszystko zalezy od kliniki, miejsca ktore chcesz wydepilowac, grubosci, gestosci i koloru włosa no i liczby serii jaka bedzie konieczna.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila Kami

Koszt depilacji wąsika zależy od tego, gdzie wykonasz ten zabieg. Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalny zabieg w porządnym salonie dermatologicznym, to może to być koszt nieco wyższy, ale masz pewność że został wykonany dobrze, nie wyskoczy żadne podrażnienie na skórze.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sońka

Teraz juz te zabiegi nie sa takie drogie jak kiedyś. Poza tym chodzisz na nie w odstępach około 5 tygodniowych.  Uważam, że to jest bardzo dobra inwestycja 🙂  Ja chodziłam na zabiegi na nogi  i bikini do salonu [reklama usunięta] w Warszawie  i  zdecydowanie polecam to miejsce.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ulka

200zł średnia cena ja płaciłam 150 zł za pachy 250 za nogi, ale kuracje pokrzyżowały mi hormony, musiałam odstawić pigułki i jeszcze dobrać 3 serie, teraz przy błonie dopochwowej juz jest ok 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aqina

To zależy jakiej partii ciała – ja na przykład za jeden zabieg na nogi dałam 500 zł (łydki + kolana + uda), wszystko dzięki promocji, która działa w Estetiqomed w Toruniu, w moim ulubionym salonie. a efekty były super, wystarczyły trzy zabiegi, które trwały każdy może 20 min. (mają jakiś superowy sprzęt z Ameryki ;-), widać, że działa).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...