Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

Kamisia87 ja mam 5tydzien i 2 dzień :)
U lekarza już byłam bo choruje na tarczyce i mam przepisane leki, jestem teraz na 2 tyg L4 -pierwsza ciąże straciłam więc teraz w tym najważniejszym okresie dbam o siebie. Widziałam pęcherzyk już a następną wizytę mam 24.04 i gorąco wierze, że zobaczę już moje maleństwo.

Atena1987 ja miałam straszne ból jajników o bosze aż mi noga drętwiała ale już mi przeszło :) i teraz odczuwam od czasu do czasu delikatny ból rozciągającej się macicy.

Odnośnik do komentarza
Gość kasina87

Majka gratulacje :-))))) obu Tak dalej. Też bym chciała usłyszeć serduszko.
Już 7 tydzień. Super. To kiedy miałaś ostatnią @ ??? Bo ja nie wiem jak liczyć czy od @ czy od owulacji?. Chociaż to moja druga ciąża. W pierwszej Tak nie przezywalam.

Odnośnik do komentarza
Gość Amancia91

Czesc dziewczyny ;-) jestem listopadową mamusia 2015;-) zajrzalam z ciekawości czy już jesteście a tu jesteście i to jak licznie ;-) i pomyslec,że ja przeżywałam to samo rok temu a teraz mój mały wielki człowiek spi w lozeczku :-) życzę Wam wszystkim powodzenia i mocno trzymam kciuki za Wasze maluchy i bezbolesne rozwiązanie. Teraz wydaje się że te 9msc trwa całą wieczność ale same się przekonanie jak to szybko mija:-) trzymajcie sie i dbajcie o siebie!:-)

Odnośnik do komentarza

Atena1987 ja tez mialam bol jajnikow jak na @ a nawet wiekszy, szczegolnie jak cos podnosilam albo np. wstawalam szybko z lozka.

kasina87 wiek ciazy liczy się od ostatniego okresu :)

Fiołe niby to poczatek ciazy ale ja bym uwazala z takimi rzeczami, bo jak Ci sie w glowie zakreci czy cos.... :( Ja przez pierwsze 10-12 tyg. uwazam tez z kontaktem z ciezszymi srodkami czystosci bo wyczytalam kiedys ze moga byc szkodliwe w pierwszym trymestrze. nie wiem ile w tym prawdy ale dmucham na zimne.

http://www.suwaczek.pl/cache/e40d7779a4.png
http://s5.suwaczek.com/201503161565.png

Odnośnik do komentarza
Gość florencia

Witajcie dziewczyny!
Testowałam 6 dni temu (po terminie miesiączki spodziewanej) a tu nic, zero, negatywnie :) potem jeszcze raz, w dalszym ciągu nic, ale miesiączki nie było. Dziś rano testowane, potem jeszcze raz - i pojawiły się dwie kreseczki! Nieśmiało, bo nieśmialo ale się przyłączam i będę was podczytywała :)
Z objawów nic szczególnego ogólnego osłabienia, zawrotów głowy i niewielkiego apetytu. Pobolewa mnie też w jajnikach, w odcinku lędźwiowym - coś jak na chorobę, taka zmordowana chodzę.
a wy jak dajecie sobie radę, bo ja nadal w szoku :o

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie listopadowki 2016 :) Fajnie ze juz jestescie :) czekalysmy na was i wasze malenstwa :) Jestem mamą z listopadowek 2015 :) Zycze wam wszystkim spokojnej i radosnej ciazy :) I zycze rowniez zebyscie znalazly wsparcie w osobach tu piszacych. My takie znalazlysmy. Cala ciaze spedzilysmy na forum. Zawiazala sie ogromna przyjazn między nami. I wlasnie takiej przyjazni zycze i wam :) Buziaczki dla wszystkich fasolek :*

http://emaluszki.pl/suwaczek8-20151007.jpg
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72025.png

Odnośnik do komentarza
Gość florencia

mali, dziękujemy bardzo! oby tak było, bardzo miło jest mieć wsparcie takie od teoretycznie obcych osób, ale które są w podobnych sytuacjach jak my :D

Ja dziś rano się obudziłam pierwszy raz z jakimiś nudnościami. Oby były tylko poranne jak w nazwie :>

Odnośnik do komentarza

florencia, u mnie "poranne" nijak mają się do umiejscowienia w czasie :P nudności mam zawsze wieczorem, od około 18 do 22-23, często z wymiotami.
Mi szok już przeszedł, ale czekam z niecierpliwościa na 24. Wtedy wizyty, serduszko pewnie będzie już pięknie bić no i dowiem się czy mogę wrócić do ćwiczeń....

mali, dzięki :)

jakoś tak muszę Wam powiedzieć, że w pierwszej ciąży (10 lat temu) tak się wszystkim nie jarałam , teraz wszystko mnie rozczula :)

Odnośnik do komentarza
Gość kamisia89

Dziewczyny coraz wiecej nas listopadowek ;)
Mam pewien dylemat nie mam kogo zapytac bo to jeszcze w tajemnicy jest, mianowicie od tyg jestem na l4 do piatku tego bo jestem przeziebiona zatoki mialam zawalone ,czuje sie juz lepiej i moglabym pojsc w sobote do pracy i niedziele , w poniedzialek lub wtorek ide do gina pierwszy raz bo teraz byl na urlopie, zeby zobaczyc serduszko to juz 7tydz bedzie, moje pytanie brzmi isc w pt do rodzinnego zeby przedluzyc L4 do wtorku ?? Prace mam fizyczna i duzo noszenia i 11h stania i stresu boje sie ze zaszkodze dziecku ..... :( ponoc trzeba uwazac na siebie w pierwszym trymestrze, lekarz gin dopiero zobaczy czy wszystko dobrze z moja fasolka wiec nie wiem co robic???
Pomocy kobietki :) poradzcie mi co robic????

Odnośnik do komentarza

Kamisa koniecznie przedłuż L4 jeśli masz ciężka prace fizyczną i dużo stresu.. jeśli możesz to lepiej dmuchać na zimne.

Aligl ja też mam wizytę 24.03 będę w 6tyg i 4dniu i mam nadzieje zobaczyć serduszko. Przyznam Wam, że boje się aby historia się nie powtórzyła :(
Bardzo chciałabym juz wiedzieć, że wszystko jest dobrze. .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...