Skocz do zawartości
Forum

Prezent


Rekomendowane odpowiedzi

Kochane, zbliża się nasza rocznica z mężem, chciałabym mu sprawić jakiś wyjątkowy prezent, chodzi o coś dla nas obojga, czy jakiś wyjazd czy coś, tak żebyśmy mieli okazje sobie przypomnieć dlaczego jesteśmy razem, bo odkąd pojawiły się dzieci nie jest między nami tak fajnie jak kiedyś, a nie chciałabym żeby nam się rozluźniły relacje. Macie może jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza

hmm ciężko tak bo jeśli chodzi o zaciesnianie więzi to faktycznie chyba tylko ta wycieczka. Ale możesz też kupić jakieś przenośne radyjko, albo głośnik, zgrać na telefon piosenki romantyczne, podłączyć do głośnika, wziąć kocyk, jedzenie, dobre wino i zrobić piknik ze świecami, posiedziec pogadać nie o dzieciach! xD

Odnośnik do komentarza
Gość NieLubieSamolotów

Chyba najlepiej będzie się urwać gdzieś bez dzieci. Nawet na kilka dni. Morze? Może spa? W dzień spa, wieczorem spacery przy zachodzącym słońcu? Moim zdaniem idealna opcja :) dobre miejsce które się na to nadaje to Mielno, hotel z dobrym spa też tam jest ;)

Odnośnik do komentarza

Taki wypad faktycznie jest fajny, ale teraz ciężko trafić na fajną pogodę. Dzisiaj pogoda nad morzem była przepiękna, ale takie ciepłe i słoneczne weekendy o tej porze roku to rzadkość i jeśli miałabym gdziekolwiek jechać, to pojechałabym spontanicznie, gdy wiedziałabym, że nie będzie padać i nie spędzę weekendu w pokoju hotelowym, bo wtedy taki weekend nie ma sensu. Niedługo dzień chłopaka i chciałabym kupić swojemu mężczyźnie nowy portfel, bo z jego obecnego portfela niedługo zaczną wypadać pieniądze :) Maż nosi portfel w zazwyczaj w tylnej kieszeni spodni lub w kurtce i dlatego portfel nie może być gruby. Rozważam kupno portfela z tej oferty https://samidare.pl/smo_m_PORTFELE_PORTFELE-MESKIE-2331.html , bo to portfele skórzane, a ja nie widzę sensu w kupowaniu portfela z innego materiału, bo takie szybko się rozpadają. Jak myślicie lepszy będzie klasyczny czarny, czy może postawić na brązowy(mąż lubi ten kolor)?

Odnośnik do komentarza

na rocznicę pamiętam wyjechaliśmy do Pragi na trzy dni, niestety nie mieliśmy zbyt dużo czasu, bo praca :/ dałam mężowi wtedy srebrne spinki do mankietów (stąd http://bigsun.eu/PL/) myślałam, ze będzie je rzadko nosił, ale jakoś mu przypadły do gustu i teraz szuka okazji żeby je założyć :D więc mogę sądzić, że prezent był trafiony. no i trzy dni w Pradze były ok ;)

Odnośnik do komentarza

A może jakieś luksusowe perfumy lub wody toaletowe? Ostatnio widziałam, że na [reklama usunięta] mają całkiem niezły wybór dla panów;) Ja swojemu mężowi kupiłam na urodziny zapach Ferrari i był bardzo zadowolony, więc z czystym sumieniem mogę Ci polecić go;) Zresztą bardo fajne i męskie są też te od Pumy, Hugo Bossa, Armaniego czy Paco Rabanne;)

Odnośnik do komentarza

W sumie prezent w postaci portfela wydaje się być bardzo dobrym wyjściem. Dobry portfel może wytrzymać całkiem długo, a do tego jest rzeczą jak najbardziej praktyczną. Ja kupiłam niedawno mężowi portfel, wybór jest ogromny, ale ja zdecydowałam się na Money Kepper. W sumie to prezentem może być wszystko, a mężczyźni to cieszą się i tak ze wszystkiego jak dzieci. :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny sama dopiero zorientowałam się,że dzień mamy tuż tuż. I najgorsze jest to, że nie mam pomysłu na prezent. Dzisiaj koniecznie muszę się wybrać i coś kupić bo nie ma niczego gorszego niż bieganie na dzień przed świętem w poszukiwaniu odpowiedniego prezentu. Zastanawiam się nad jakimś ładnym zegarkiem.... Co sądzicie o tym Skagenie?
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Skagen_355SGSC_Ancher-11385.html

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Nie będę oryginalna - wyjazd we dwoje, wyjazd niespodzianka. A jeśli chodzi o jakiś symboliczny drobiazg, to u mnie sprawdził się zakup sadzonki, o którą teraz wspólnie dbamy. Kupiłam jagodę kamczacką w [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...