Skocz do zawartości
Forum

brak objawow ciazy


Gość zamyslona 13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zamyslona 13

Jestem w 6 tyg ciazy Nie mam zadnych objawów czy to normalne? Moze dziecko zle sie rozwija? Wiem powinnam sie cieszyc ze nie mam mdlosci ani innych dolegliwosci ale nie pokoji mnie to. Moze któraś z was miała tez tak i opisz mi swoja historie dzieki

Odnośnik do komentarza

W pierwszej ciąży praktycznie żadnych objawów na początku potem troche senność i lekkie mdłości ale to juz po 8-10tc. Druha ciąża lekkie mdłości kilka razy poroniłam w 8-9 Tc. Trzecia ciąża żadnych objawów potem mega przeziębienie i poronienie w 6tc. Teraz od początku mega wrażliwość na zapachy. Mdłości cały dzień na początku pomagała mięta do ok 7-8 Tc potem nic nie pomagało. Do ok 4 miesiąca mało co jadłam. Pół bułki to był nielada wyczyn wmuszałam na siłę bo wiedział ze musze jeść.
Kazda ciąża jest inna. Nie ma co się stresować na zapas. Co ma byc to będzie. Teraz pozostaje Ci pozytywnie myśleć i korzystać z dobrego samopoczucia. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Cieszę się bardzo,że nie mam nudności i wymiotów.Chyba to po mojej mamie.Ona urodziła 11-cioro dzieci i mówi,ze nie miała żadnych mdłości.Więc to chyba geny ;) Jednak nie mogę się doczekać aż coś będzie widać.Bo jak do tej pory nie czuję,że jestem w ciąży...Ale widzę,że nie jestem jedyna ;) Trzeba się tylko cieszyć ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,mam jeszcze kilka pytań.Chodzi mi o to,że ciągle walczę z zapaleniami pochwy.I ze zgagą...Do lekarza jadę dopiero w połowie kwietnia,chciałabym spytać,czy wiecie może,czy mogę brać jakieś leki na zgagę i jakieś leki dopochwowe.Mam zapisane od lekarza jeszcze sprzed ciąży metronidazol...Jak myślicie? Może któraś z was brała??

Odnośnik do komentarza

Zamyslona,Ja jestem w 7t.ciąży i również nie mam żadnych objawów.Mam to samo co Ty.Nie czuję nawet,że jestem w ciąży.Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u lekarza,aby się upewnić,że wszystko jest w porządku,że dziecko się rozwija.Czasami też mam takie myśli,że może coś nie tak? Ale myślę pozytywnie i staram się nie stresować.Czekajmy cierpliwie ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) ja jestem w 12 tyg ciąży i od samego początku nie mam żadnych objawów. Jedno co zauważyłam to senność ale to raczej z siedzenia w domu a nie od ciąży. Na początku również martwiło mnie to bardzo bo wszystkie koleżanki wokoło miały milion objawów ale nie martwcie sie bo przecież każda z nas jest inna. Teraz jestesmy po badaniach prenatalnych, dzidziuś jest zdrowy i spokojnie sobie rośnie a ja cieszę się z dobrego samopoczucia :)

Odnośnik do komentarza

elvirka
Dziewczyny,mam jeszcze kilka pytań.Chodzi mi o to,że ciągle walczę z zapaleniami pochwy.I ze zgagą...Do lekarza jadę dopiero w połowie kwietnia,chciałabym spytać,czy wiecie może,czy mogę brać jakieś leki na zgagę i jakieś leki dopochwowe.Mam zapisane od lekarza jeszcze sprzed ciąży metronidazol...Jak myślicie? Może któraś z was brała??

Elvirko zawsze możesz zasięgnąć porady lekarza pierwszego kontaktu (rodzinnego). Albo też napisać do ekspertek na forum Ginekolog-położnik https://forum.parenting.pl/ginekolog-poloznik

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...