Skocz do zawartości
Forum

Ulla żegna Parenting


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny kochane tak samo jak Margeritka tak i ja się z wami żegnam. Było mi ogromnie miło rodzić z wami. dzielić się troskami, radościami i po prostu być waszą koleżanką:) Po kilku latach mojego zaangażowania firma powiedziała mi "Dziękuję". Przykro jest ale wiadomo zmiany są dobre i widocznie w jakimś celu. Mam tylko nadzieję, że będziemy w kontakcie:) Pozdrawiam i dziękuję

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ulla, napiszę to co i Margeritce. Żałuję że już nie będziesz moderatorką. Mam jednak nadzieję, że będziesz tutaj zaglądać, zakładać ciekawe wątki, że będziesz nadal tak aktywna jak do tej pory, choć zdaję sobie sprawę że teraz gdy już nie będziesz za to pobierać wynagrodzenia pewnie nie będzie Ci się już tak chciało. Swoją drogą naprawdę dziwię się tym którzy podjęli taką decyzje by zwolnić Ciebie i Margeritkę, najbardziej zaangażowane moderatorki na Parentingu. Rozmawiałam ze znajomymi z tego forum i wszystkie jesteśmy tego samego zdania- ci z redakcji sami strzelają sobie w kolano. Osobiście nic nie mam do nowo wybranych moderatorek, do marzen@ czy es_ze, ale dziwi mnie ich nominacja. Marzena@ udziela się stosunkowo rzadko, wystarczy spojrzeć na historię jej wpisów, udzieli odpowiedzi na kilka tematów, a potem znika na 2 miesiące i tak w koło. Na palcach można policzyć ilość wątków w których się udzieliła w całym 2015 roku. Es-ze udziela się częściej, ale jest na Parentingu dopiero rok. Szkoda mi Was, Margeritko i Ulla, ale nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Mam tylko nadzieję że nadal tutaj będziecie, że nadal będziecie służyć radą, ciepłym słowem, będziecie opowiadać co tam u Was słychać, bo tak po prostu po koleżeńsku polubiłam Was. Zresztą nie tylko ja.
P.s. Pewnie niektórym nie spodoba się to co napisałam, ale trudno. Jestem taką osobą która musi zareagować gdy dzieje się jakaś niesprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza

Adasaga3 napiszę tylko może sprostowanie: Marzen@ i Ja (czyli es_ze) oraz Dziubala jesteśmy charytatywnymi moderatorkami. Nie zajęłyśmy miejsca ani Ulli ani Margeritki które na parentingu były pełnoetatowymi moderatorkami :)

Dlatego też pewnie, z tej racji będziemy rzadziej w postach, częściej wykonując prace "niewidoczne".

Odnośnik do komentarza

Es_ze, mam nadzieję że ani Ty ani Marzen@ nie odebrałaś mojej uwagi personalnie. Podobnie jak Ty (zauważyłam tę cechę u Ciebie niejednokrotnie) mam swoje zdanie, choć czasem bywa kontrowersyjne i nie boję się go wypowiadać.
Nie napisałam że zajęłyście ich miejsce. Nie znam się na pracy moderatora, nie wiem dokładnie na czym poza udzielaniem się w wątkach polega dokładnie praca moderatorów, ale mam nadzieję że będziecie widoczne, że godnie zastąpicie Ullę i Margeritkę, że nie pozwolicie temu forum umrzeć. ;-)
Powodzenia dziewczyny!

Mój post był wynikiem zdziwienia, zaskoczenia. Po prostu zdziwiło mnie to że dobre moderatorki- takie jak Ulla i Margeritka są zwalniane. Naprawdę widać było zaangażowanie dziewczyn, zakładały nowe wątki, nie raz, nie dwa pod jakimś pytaniem można było znaleźć tylko ich odpowiedzi.

Zauważyłam już jakiś czas temu że na Parentingu źle się dzieje. Jest coraz mniej osób, forumowiczki aktywne od lat gdzieś zniknęły, coraz mniej nowych wątków, a Ci którzy założyli Parenting zamiast myśleć jak sobie z tym "kryzysem" poradzić zwalniają te osoby które są tu najbardziej aktywne, które wg. mnie trzymają jeszcze to forum "w kupie".
Kiedyś było sporo konkursów, nagrody nie były jakieś baaardzo wartościowe, ale przyciągały wiele uczestników. Były konkursy plastyczne, konkursy dla dorosłych, dzieci. To ludzi przyciągało, wiązało z forum (zwłaszcza konkurs na najbardziej aktywnego uczestnika miesiąca), ludzie nawiązywali nowe znajomości, bardziej poznawali się wzajemnie, przywiązywali do forum.
Zdaję sobie sprawę że dla Firmy nie jest łatwe szukanie sponsorów i zdobywanie nagród na potrzeby konkursów. Od jakiegoś czasu konkursy organizuje się rzadko, ale za to nagrody są bardzo "bogate" np. rowerki. Może warto by częściej ogłaszać różne konkursy a nagrody niech będą bardziej symboliczne-książki, gry, zabawki, kosmetyki. Dla dziecka które brało udział w konkursie na ma znaczenia ile warta jest dana nagroda, cieszy się że wygrało. Z przyjemnością patrzyło się na prace dzieci i aktywność twórczą ich rodziców. Podpatrywanie prac innych dzieci czy rodziców stanowiło źródło doskonałej inspiracji.
Chciałabym by Ci którzy stworzyli Parenting przeczytali moje uwagi i wzięli sobie je do serca, żeby coś się w końcu zaczęło dziać, by to forum w końcu odżyło, bo to naprawdę fajne miejsce.

Odnośnik do komentarza

Adasaga3 przekazałam Twoje uwagi Redakcji.
Co do pracy moderatora - polega ona głównie na tym, czego nie widać: wycinaniu reklam, raportowaniu postów niezgodnych z prawem, łączeniu zdublowanych wątków itp. Oczywiście masz prawo się nie zgadzać z decyzjami Redakcji. Wszystkie uwagi użytkowników forum są cenne, w końcu jest to miejsce tworzone przez ludzi, a nie redakcje i zarządy :)

Proponuję poranną kawkę na zgodę :)

monthly_2016_03/ulla-zegna-parenting_45154.jpg

Odnośnik do komentarza

Śliczne filiżaneczki, proszę o trzecią i wpraszam się na kawę!

To forum, to wspólna praca wszystkich piszących oraz domieszka zasad moderujących. My to forum wszyscy tworzymy, jak również nadal obecne z nami Ulla i Margeritka. Nikt z nas ich nie zastąpił (jak podkreśliłam w poprzednim poście w ramach sprostowania) i nie mamy takich aspiracji :)

Zespół moderatorów, do którego obecnie należę, ma służyć temu forum, i każda uwaga jest cenna. Adasaga3 to jest szalenie miłe, że doceniłaś tak otwarcie pracę moderatorek!

Odnośnik do komentarza

Marzen@, dziękuję za kawkę. Chętnie wypiję, może postawi mnie na nogi po kiepskiej nocy.
Napisałaś "na zgodę", ale mam nadzieję że mimo mojej uwagi ani Ty ani Es_ze nie obraziłyście się. Może niepotrzebnie porównałam Waszą aktywność do aktywności Margeritki i Ulli. Po przemyśleniu doszłam do wniosku że ostatnio zniknęło wiele aktywnych forumowiczek i pewnie zarządzający Parentingiem nie mieli łatwo by kogoś wybrać.
A że doceniłam pracę moderatorek, to im się należało. :-) Nieraz miałam jakieś pytania (oczywiście nie tylko ja) i dziewczyny w pierwszej kolejności odpowiadały, służyły radą. Myślę że wynikało to nie tylko z ich obowiązków ale i dużego zaangażowania.

A jakie jest Wasze zdanie na temat tego forum? Macie jakiś wpływ na to jak wygląda, co tu się dzieje? Możecie wysuwać tym "u góry" jakieś propozycje, swoje pomysły?

A co się stało z Natką i Domi? Jeśli dobrze pamiętam chyba z jakiś rok temu zostały moderatorkami.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, niefortunnie się wyraziłam. Chodziło mi o kawę na rozluźnienie atmosfery ;) Nie obraziłam sie, bo nie było o co. I na tym zakończę temat.
Nie znam motywów ani okoliczności zakończenia współpracy przez poprzednie moderatorki. Myślę, że najlepszej odpowiedzi udziela Ci one same.
Jeszcze raz napiszę - forum tworzą ludzie, użytkownicy. Każdy ma wpływ na jego funkcjonowanie, każdy może zglaszać sowje uwagi albo moderatorkom, albo bezpośrednio redakcji. Ci "u góry" nie gryzą ;) A moderatorzy charytatywni to zwykli użytkownicy, tylko mają trochę więcej obowiązków związanych z forum. No dobra, przyznam się, mam taki magiczny guziczek "usuń post" i kilka innych - ale posty do usunięcia może zgłaszać każdy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...