Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Margeritka się żegna

Rekomendowane odpowiedzi

Po pięciu latach pracy na forum parenting.pl nadszedł czas rozstania. Kończę swoją pracę na forum w roli moderatorki, zostaję jako zwyczajna userka. Dziękuję Wam za wspólny czas, forum nadal pozostaje dla mnie bardzo ważne, to wspaniałe miejsce dla mam, wiele się dowiedziałam na temat opieki, pielęgnacji i wychowania dzieci, dziękuję za wszystkie porady, jakie dostałam, za odpowiedzi w zakładanych przeze mnie wątkach, dziękuję za udział w dyskusjach, zwłaszcza tym, którzy się ze mną nie zgadzali - bez tego nie ma dyskusji. Do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Margaritko, ja również, jak i zapewne inne uzytkowniczki forum dziekujemy za wspólnie spedzony czas. Cieszę się, że będę Cię tu nadal spotykać :)

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Margeritka, bardzo, bardzo żałuję że już nie będziesz moderatorką. Mam jednak nadzieję, że będziesz tutaj zaglądać, zakładać ciekawe wątki, że będziesz nadal tak aktywna jak do tej pory, choć zdaję sobie sprawę że teraz gdy już nie będziesz za to pobierać wynagrodzenia pewnie nie będzie Ci się już tak chciało. Swoją drogą naprawdę dziwię się tym którzy podjęli taką decyzje by zwolnić Ciebie i Ullę, najbardziej zaangażowane moderatorki na Parentingu. Rozmawiałam ze znajomymi z tego forum i wszystkie jesteśmy tego samego zdania- ci z redakcji sami strzelają sobie w kolano. Osobiście nic nie mam do nowo wybranych moderatorek, do marzen@ czy es_ze, ale dziwi mnie ich nominacja. Marzena@ udziela się stosunkowo rzadko, wystarczy spojrzeć na historię jej wpisów, udzieli odpowiedzi na kilka tematów, a potem znika na 2 miesiące i tak w koło. Na palcach można policzyć ilość wątków w których się udzieliła w całym 2015 roku. Szkoda mi Was, Margeritko i Ulla, ale nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Mam tylko nadzieję że nadal tutaj będziecie, że nadal będziecie służyć radą, ciepłym słowem, będziecie opowiadać co tam u Was słychać, bo tak po prostu po koleżeńsku polubiłam Was. Zresztą nie tylko ja.
P.s. Pewnie niektórym nie spodoba się to co napisałam, ale trudno. Jestem taką osobą która musi zareagować gdy dzieje się jakaś niesprawiedliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adasaga3 napiszę tylko może sprostowanie, takie samo, jak w przypadku komentarza do odejścia Ulli: Marzen@ i Ja (czyli es_ze) oraz Dziubala jesteśmy charytatywnymi moderatorkami. Nie zajęłyśmy miejsca ani Ulli ani Margeritki które na parentingu były pełnoetatowymi moderatorkami :)

Dlatego też pewnie, z tej racji będziemy rzadziej w postach, częściej wykonując prace "niewidoczne".

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Es_ze, napisałam kilka słów odpowiedzi w poście "Ulla żegna Parenting". Żeby nie powtarzać 2 razy tego samego i nie robić niepotrzebnie bałaganu proszę o przejście do tamtego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...