Skocz do zawartości
Forum

Margeritka się żegna


Rekomendowane odpowiedzi

Po pięciu latach pracy na forum parenting.pl nadszedł czas rozstania. Kończę swoją pracę na forum w roli moderatorki, zostaję jako zwyczajna userka. Dziękuję Wam za wspólny czas, forum nadal pozostaje dla mnie bardzo ważne, to wspaniałe miejsce dla mam, wiele się dowiedziałam na temat opieki, pielęgnacji i wychowania dzieci, dziękuję za wszystkie porady, jakie dostałam, za odpowiedzi w zakładanych przeze mnie wątkach, dziękuję za udział w dyskusjach, zwłaszcza tym, którzy się ze mną nie zgadzali - bez tego nie ma dyskusji. Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

Margeritka, bardzo, bardzo żałuję że już nie będziesz moderatorką. Mam jednak nadzieję, że będziesz tutaj zaglądać, zakładać ciekawe wątki, że będziesz nadal tak aktywna jak do tej pory, choć zdaję sobie sprawę że teraz gdy już nie będziesz za to pobierać wynagrodzenia pewnie nie będzie Ci się już tak chciało. Swoją drogą naprawdę dziwię się tym którzy podjęli taką decyzje by zwolnić Ciebie i Ullę, najbardziej zaangażowane moderatorki na Parentingu. Rozmawiałam ze znajomymi z tego forum i wszystkie jesteśmy tego samego zdania- ci z redakcji sami strzelają sobie w kolano. Osobiście nic nie mam do nowo wybranych moderatorek, do marzen@ czy es_ze, ale dziwi mnie ich nominacja. Marzena@ udziela się stosunkowo rzadko, wystarczy spojrzeć na historię jej wpisów, udzieli odpowiedzi na kilka tematów, a potem znika na 2 miesiące i tak w koło. Na palcach można policzyć ilość wątków w których się udzieliła w całym 2015 roku. Szkoda mi Was, Margeritko i Ulla, ale nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Mam tylko nadzieję że nadal tutaj będziecie, że nadal będziecie służyć radą, ciepłym słowem, będziecie opowiadać co tam u Was słychać, bo tak po prostu po koleżeńsku polubiłam Was. Zresztą nie tylko ja.
P.s. Pewnie niektórym nie spodoba się to co napisałam, ale trudno. Jestem taką osobą która musi zareagować gdy dzieje się jakaś niesprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza

Adasaga3 napiszę tylko może sprostowanie, takie samo, jak w przypadku komentarza do odejścia Ulli: Marzen@ i Ja (czyli es_ze) oraz Dziubala jesteśmy charytatywnymi moderatorkami. Nie zajęłyśmy miejsca ani Ulli ani Margeritki które na parentingu były pełnoetatowymi moderatorkami :)

Dlatego też pewnie, z tej racji będziemy rzadziej w postach, częściej wykonując prace "niewidoczne".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...