Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ulla

Zdrowe koktajle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pissme

My ostatnio kupiliśmy sobie wyciskarkę i dziewczyhny szczerze polecam urządzenie. Soczki pyszne Do tej pory nie mogłam przekonać się do buraka ale sok z buraka i pomarańczy z wyciskarki w smaku pierwsza klasa. Przepyszny :)

Sama wyciskarka jest lepszym rozwiążaniem niż sokowirówka
Łatwiej się czyści a soki zachowują więcej właściwości odżywczych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kokotka

Wyciskarki są super, jednak mnie zniechęca jedno. Mianowicie czyszczenie. Po każdym użyciu trzeba ja rozkręcać i dokłądnie czyścic te wszystkie sitka. Nieco zniechęca to w użytkowaniu.
Za to polecam na pewno kupno blendera i powiem Wam,że był to zdecydowanie jeden z lepszych wyborów zakupowych jakie podjęłam w ostatnim czasie.Daje mozliwosć robienia pysznych koktajli.
Polecam szczególnie koktajle na bazie mleka i ... banana. Banan jest zdrowy, poczytajcie sobie ile zawiera właściwości odżywczych w sobie.
Można do tego dodać truskawki, maliny. Co tylko chcecie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idź w sezonowe owoce i warzywa - to będzie najbezpieczniejsze i najsmaczniejsze zarazem :) Zaraz będą truskawki, jagody, borówki, malinki... mniam! Samo zdrowie i samo dobro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość graziowa

Od czasu jak kupilismy wyciskarke wolnoobrotowa Midea koktajle musy i soki są czestymi goścmi w naszym domu. Szybkie mycie nie zniecheca do dzialania, obsluga banalnie prosta a bomba witaminowa najlepsza z mozliwych. Osobiscie preferuje miksy owocowo warzywne ale ostatnio zasmakowal mi szpinak z ogorkiem i miodem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amira

Mój ulubiony sok z wyciskarki

pomarańcza

jabłko

burak

jak również natka pietruszki

Wczesniej jakoś nie widziałam takiego łączenia warzy z owocami, jednak potem się do niego przekonałam jak kupiłam sobie wyciskarkę.Sok jest bardzo prosty w przygotowaniu a jednoczęsnie jest to cała moc witamin i mikroelementów.Pijemy czesto na drugie śniadanie jak również na podwieczorek. Wyciskarka daje ten komfort, że mozna przygotować sok na dłużej... 

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My ostatnio też sobie kupiliśmy blender do koktajli - super sprawa. Teraz codziennie opijam się koktajlem z bananów, płatków owsianych i kakaa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amira

Blender równiez posiadam jednak nie jest on tak uniwersalny jak wyciskarka, za pomocą wyciskarki mozna wycisnąć sok z owoców, których przecież nie zblendujesz. 

Dodam, że jestem posiadaczką wyciskarki Omega Sana. Zamawialam w Eujuicers ( obecnie jest to główny w Polsce dystrybutor) , Daję tutaj kontakt:

NATULUX
ul.Wersalska 47 / 75
91-203, Łódź
tel: 422529660

Cenowo moze nie jest najtaniej,ale polecam wczytać się w fora i opinie. Obecnie jest to najlepsza wyciskarka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...